Go down


Let's swap sweetie! [Angel]

Pisanie by Ciro on 9/1/2018, 21:30
MG: Ciro
Poziom: Przyjemny
Cel: Umiejętność walki wręcz
Uczestnik : Angel
Możliwość śmierci : Zaufaj mi


Życie nie zawsze jest przyjemne, a na pewno nie kiedy nic nie idzie po Twojej myśli. Przełożony wypowiedział następujące słowa : Wyeliminuj go. Żołnierz podjął się zadania, ale co z tego wyniknęło ?

Ostatnie wspomnienie - człowiek w średnim wieku, dobrze zbudowany, z krótkim zarostem i kolczykami w kształcie krzyży.

Wszystko stało się zbyt szybko, aby dobrze to pamiętać. Kilka silniejszych uderzeń w głowę potrafią spowodować trwałe uszkodzenia, ale teraz po otworzeniu powoli oczu pierwsze co to przybył ból głowy. Pierwsze chwile na pewno były dla niej ciężkie - nasilający się ból nie pozwalał się zbytnio skupić. Młoda łowczyni znajdowała się małym pomieszczeniu, które mogłoby wystarczyć jako miejsce spotkań maksymalnie dwóch osób. Ściany w stanie wołającym o pomstę do nieba, a umeblowanie pokoju dość mierne. Obok siebie mogła dostrzec łóżko w stanie powiedzmy do użytku, a opodal łoża mała drewniana szafa. Teraz nadchodził ból pleców może spadła z łóżka, a może wcale na nim nie leżała. Co więcej? Drzwi. Jedyne wyjście z tego pomieszczenia, a za nimi nieznane. Sama sytuacja nie zapowiadała się zbyt ciekawie. Bo głębszych oględzinach można było dostrzec jeszcze tylko parę pojedynczych kałuż powstałych poprzez kapanie z sufitu. Na sobie mogła dostrzec zupełnie inne ubrania niż miała wcześniej - naprawdę inne, uwierz mi, nie ma mowy o pomyłce. Wszystkie jej rzeczy prywatne, które miała wcześniej przy sobie zniknęły - a już na pewno nie mogła ich znaleźć wzrokiem.

Sytuacja jest klawa - żyje.
Umiesz liczyć, licz na siebie.

Małym dodatkiem było cały czas niepokojące, a raczej nieznane uczucie. Angel mogła czuć się jeszcze po prostu inaczej - tak, to dobrze słowo inaczej.

Cel : Kto wie? ¯\_(ツ)_/¯
Ciro

Ciro
Szpiegmistrz
GODNOŚĆ :
Ciro "Zirro" Eltyar


Powrót do góry Go down


Re: Let's swap sweetie! [Angel]

Pisanie by Angel on 16/1/2018, 21:51
Po przebudzeniu pierwsze co zrobiła to sięgnęła ręką do głowy która strasznie bolała. Nieprzyjemne pulsowanie sprawiało że zacisnęła z początku powieki. Ostrożnie się podnosząc do pozycji klęczącej, po czym usiadła na stopach rozglądając się po pomieszczeniu. Ból pleców też do najprzyjemniejszych nie należał. - Gdzie ja.. jestem.. - mruknęła pod nosem. Złapała lewą ręką za koszulkę w której była, po chwili spojrzenie przeniosło się na spodnie. Zamrugała kilka razy i potrząsnęła głową. - Co to kurwa jest?! - warknęła łapiąc się za pierś aż pobladła. Przełknęła głośniej ślinę, obejmując się rękami wokół klatki piersiowej. "Gdzie są moje ciuchy.. gdzie moje rzeczy... gdzie ja kurwa jestem..." same pytania a odpowiedzi jak nie znalazła tak nie było. Ostrożnie się podniosła z podłogi obchodząc pokój. Podeszła do szafki nocnej i przegrzebała ją. Jeśli coś w niej znalazła to wzięła to ze sobą. Podeszła do drzwi i przylgnęła do nich całym ciałem przykładając ucho żeby podsłuchać co jest po przeciwnej stronie. Po czym ostrożnie złapie za klamkę. Jeśli będzie słyszała jakieś kroki czy cokolwiek co podsunie jej na myśl że ktoś się zbliża do jej drzwi to spróbuje je gwałtownie otworzyć chcąc przy okazji trzepnąć przechodnia (o ile te dało się otworzyć). Jeśli będzie głucha cisza to spróbuje ostrożnie otworzyć drzwi.


Mowa: #0099ff
Angel

Angel
Wtajemniczona
GODNOŚĆ :
Angel Lacour de Fanel


Powrót do góry Go down


Re: Let's swap sweetie! [Angel]

Pisanie by Ciro on 18/2/2018, 20:35

Przyglądanie się koszulce spowodowało, że mogła dostrzec jeszcze więcej. Widziała dłonie, które na pewno nie należały do niej. To był tak naprawdę szczegół, ale na pewno rzucił się jej w oczy. Teraz mogła być już tego pewna, że ciało w którym aktualnie się znajduje nie było jej. Męskie ciuchy i łapska. Tak, teraz na pewno jest mężczyzną. Nawet głos, którym to wymawiała mówił jednogłośnie. Niestety panienko, ale teraz między nogami masz coś innego. Teraz mogła dostać szoku, ale musiała skupić się na czym zupełnie innym. W szafce nocnej znalazła rękawiczki z drobnymi metalowymi częściami na knykcie, zniszczone lusterko i kolczyk w kształcie krzyża. Ten sam, który nosił jej poprzedni przeciwnik. Ciche kroki, które usłyszała za drzwiami mogły zmotywować ją do działania. Kiedy tylko gwałtownie otworzyła drzwi to w tym samym momencie usłyszała jak coś potężnie uderzyło o podłogę. Dziecko może w wieku 10-12 lat zostało znokautowane przez młodą Łowczynię, a teraz to w sumie bardziej Łowcę. Na ziemi było widać tackę, którą prawdopodobnie dziecko niosło.
Następny pokój był ewidentnie pokojem gościnnym. Umeblowany w średnim standardzie, ale bez żadnych rewelacji. Uwagę mogło jej przyciągnąć to, że w tym pokoju nie było żadnych okien. Na małym stoliku leżał podniszczony notatnik, a tak poza tym nie było tutaj nic wartego uwagi. Dwie sztuki drzwi - jedna po lewej stronie druga po prawej.


Ciro

Ciro
Szpiegmistrz
GODNOŚĆ :
Ciro "Zirro" Eltyar


Powrót do góry Go down


Re: Let's swap sweetie! [Angel]

Pisanie by Angel on 20/3/2018, 20:37
Pisnęła odskakując w tył gdy okazało się ze nie ma nawet własnego ciała. Oparła się o ścianę łapiąc się za głowę dość mocno. Trochę trwało dochodzenie do siebie. Uderzyła się nawet kilka razy w twarz zanim dotarło do niej że to nie jest sen. "Jakiś artefakt?! Czyjaś umiejętność?! Coś musiało to spowodować.. muszę to odwrócić.." burknęła w myślach mobilizując się jeszcze bardziej.
Złapała za rękawiczki i założyła je na dłonie. Po czym ostrożnie ujęła zniszczone lusterko i przyjrzała się swojej nowej mordzie. Przy okazji sprawdzając czy jest miejsce na kolczyk który leżał na stoliku. - Chuj wie.. może bez tych szczegółów nie wrócę do swojego ciała.. - mruknęła chowając do kieszeni lusterko.
Sklecony na kolanie plan działania wypalił. Huk oznaczał sukces. Wyszła stanowczo przez próg z zamiarem rzucenia się na przeciwnika gdy okazało się że to jakieś dziecko. Zatrzymała się przed młokosem i kucnęła przed nim, opierając przedramiona na udach. -Nic ci nie jest? - padło zwyczajne pytanie. Zamiast siłą wyciągać informacje o miejscu w którym jest, mogła to zrobić w zupełnie inny sposób. Pomogła nawet pozbierać to co upadło na ziemię i zaoferowała dłoń gówniarzowi żeby pomóc mu wstać. - Co to za miejsce.. ? - kolejne pytanie. Można zacząć przecież grzecznie, prawda?


Mowa: #0099ff
Angel

Angel
Wtajemniczona
GODNOŚĆ :
Angel Lacour de Fanel


Powrót do góry Go down


Re: Let's swap sweetie! [Angel]

Pisanie by Arcanine on 7/6/2018, 22:19
ogłoszenie:
Na wznowienie misji daję czas do 3 czerwca, do godziny 20:00. Tematy, w których nikt nie napisał posta od miesiąca, trafią do archiwum.

Zgodnie z powyższą informacją przenoszę temat do archiwum.
— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.
Arcanine

Arcanine
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down


Re: Let's swap sweetie! [Angel]

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry