Go down

HO HO HO WESOŁYCH ŚWIĄT! Pisanie by Shane on 22/12/2017, 22:16
    

— Puk, puk.
— Kto tam?
— Święty Mikołaj.
— A weź pan spierdalaj.

  Przybył Święty Mikołaj na tereny Desperacji, zachodząc pod same podnóże Smoczej Góry. Z lekką zadyszką, gdyż zbocze gór okazało się zbyt wielkim wyzwaniem dla przygrubego, faceta po pięćdziesiątce w czerwonym kubraku i rajtuzach. Renifery tuż za nim stały skwaszone, niechętne i najwidoczniej z myślami samobójczymi. Cóż im się dziwić, skoro przez całą drogę musiały pchać tego grubego dziada pod same masywne drzwi najemników, a on po przejściu kilkunastu kroków, dyszał jak parowóz. Zapukał mocno w stare, spróchniałe drzwi. Dźwięk rozniósł się echem.
 Cisza.
Zapukał znowu.
Ponownie cisza.
 Westchnął ciężko, oglądając się na renifery przez ramię. Chciał odpuścić. Te, nie wyglądały na zachwycone. Wizja pchania wszystkich prezentów z powrotem plus dodatkowe osiemdziesiąt kilo żywej masy, na najzimniejsze rejony świata, zmusiła jednego z nich do interwencji. Rudolf wstał na dwóch łapach i podszedł do drzwi. Kopniakiem uderzył w nie, a te zaskrzypiały na zawiasach.
 Były otwarte.
Gruby, starszy pan zajrzał do środka. Przeszukał całą Smoczą Górę.  Od Katakumb aż po najwyższą wieżę.
Smoków nie było.
W zamczysku panowała pustka.
 Renifery dopingowały starucha, aby ten zostawił swoje podarki pod... no tak, nawet nie miały te bezbożniki choinki, więc pozostał wygaszony kominek.
 Poustawiał pudełeczka z podarkami i przyklejonymi karteczkami, a następnie z szerokim tyłkiem wycofał się z zamczyska w obawie, że jego niestopiona słoninka, zostanie skonsumowana przez czające się potwory na poniższych poziomach.

 Tak. Smoki nie posiadają zbyt wiele delikatności i subtelności.  Nie obchodzą również czegoś takiego jak święta, mimo to, nie zapomnieliśmy o naszych kolegach z grupy. Mamy nadzieję, że okres świąteczny spędzicie w spokoju, radości oraz z najbliższymi przy rodzinnym stole. Nie zapomnijcie o sensie celebrowania świąt — nie mówię tutaj w kontekście religijnym. Podziękujcie najbliższym za włożony trud w przygotowanie oraz prezenty, które kupowali z myślą o Was.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
Życzą Wasi Smoczy Ojcowie.

Dopisek od Shane'a:
Bardzo serdecznie dziękuję dwóm osobom, które pomogły mi to wszystko przygotować — Yury, Tyrell. Nieocenieni.
Yury —  Jak zawsze nie zawodzisz.
Tyrell — Na ciebie mogę liczyć w każdej sytuacji.

Wyrwałem się z obławy tej, schowałem w jakiś las.
Lecz ile szczęścia miałem w tym, to każdy chyba przyzna.
Leżałem w śniegu jak nieżywy długi, długi czas.
Po strzale zaś na zawsze mi została krwawa blizna.
Shane

Pradawny    Opętany

GODNOŚĆ :
Shane.

Liczba postów :
1367

Powrót do góry Go down

Re: HO HO HO WESOŁYCH ŚWIĄT! Pisanie by Leith on 22/12/2017, 22:46
    
OMG, SĄ ŚWIETNE. SERIO. D:

Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta,
która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu.
Leith

Smok     Opętany

GODNOŚĆ :
Leith Blaine Locklear

Liczba postów :
462

Powrót do góry Go down

Re: HO HO HO WESOŁYCH ŚWIĄT! Pisanie by Catrick on 23/12/2017, 20:55
    
Świąteczny czaar, świąteczny czaas! Absolutnie przeuroczy pomysł, wykonanie 11/10, a nosić będę z dumą do Trzech Króli, bo to prawie jak ubranie forumowej choinki. Dobrze, że normalnej nie ubrali, bo nie ręczyłabym za Kota.

¯\_(ツ)_/¯

{motyw} {głos} {#b3a280}

Catrick

Bazyliszek    Oswojony

GODNOŚĆ :
Hide Trick Kojima

Liczba postów :
142

Powrót do góry Go down

Re: HO HO HO WESOŁYCH ŚWIĄT! Pisanie by Gość on 24/12/2017, 10:07
    
Ja również nie zamierzam zmarnować tak wspaniałych prezentów. Dzięki wielkie. ~

Gość

Gość

Powrót do góry Go down

Re: HO HO HO WESOŁYCH ŚWIĄT! Pisanie by Wartakus on 25/12/2017, 01:41
    
Kocham <3

~Głos~

Mokry sen Wartakusa:

Deus Vult:
Wartakus

Żmij     Dezerter

GODNOŚĆ :
Ballantine "Ghoul" Buraddo

Liczba postów :
831

Powrót do góry Go down

Re: HO HO HO WESOŁYCH ŚWIĄT! Pisanie by Yury on 25/12/2017, 01:56
    
Pikaczu napisał:Życzą Wasi Smoczy Ojcowie.

Płaczę z tego za każdym, pieprzonym razem.

Ten art w avatarze Yury'ego rozłożył mnie na łopatki. Dlaczego on. DLACZEGO. Ale w sumie mogłem się tgo spodziewać. xDDDDDDDDDD Dziękuję *_*

I've lost my patience,
When are you gonna decay.
Yury

Wieczny    Biomech

GODNOŚĆ :
Kido Arata

Liczba postów :
3155

Powrót do góry Go down

Re: HO HO HO WESOŁYCH ŚWIĄT! Pisanie by Sponsored content
    

Sponsored content

Powrót do góry Go down