Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go downPokój 470.    Pisanie by Alcide on Czw Gru 07, 2017 3:25 pmPokój Alcide:

Pokój ten mieści się na czwartym piętrze, mającego lata świetności za sobą, hotelu, lecz niezwykle łatwo przeoczyć go temu, kto nie przebywał tam dłużej wobec licznego szeregu drzwi, a dodatkowo na tych jednych, spośród wielu obdrapanych, nie ostała się niegdyś przytwierdzona do nich liczba wskazująca prawidłowy cel podróży. To jednak w żadnym wypadku nie przeszkadza samemu Alcide, by dotrzeć do swojej aktualnej kryjówki, w której od paru lat pomieszkuje.
Pokój o numerze 470. nie powala swoich iście skromnym metrażem przeznaczonym dla dwóch osób z jednym, wspólnym łóżkiem. W latach działania hotelu musiał lśnić od czystości i cieszyć wrażliwe na wytworność oko. Lampy, które niegdyś rzucały żółte, przyjemne światło, dodawały mu niewątpliwie przytulności, po której nie pozostało nic poza ich kloszami. Aktualnie od beżowych ścian płatami złuszcza się farba, która odchodzi bez trudu już przy pierwszym dotknięciu. Z sufitu, na szczęście, nic się jak na razie nie sypie, a meble wraz z łóżkiem wciąż nadają się do względnego odpoczynku/wypoczynku użytku.


_________________
{ #9087b3 | głos | theme song | poszukiwani }Alcide
-----------
Opętany

avatar

Liczba postów : 318
GODNOŚĆ : Alcide Locklear.

Powrót do góry Go down


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics