Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down





Re: Still (Jericho, Foku, Carl) Pisanie by Hiraeth on 11/3/2018, 13:49
    
 Po uwadze Sana postanowił faktycznie nieco ostrożniej przenosić meble, nie wiedząc, co może czyhać za drzwiami. W pewnym stopniu ufał jednak cyborgowi, jak dotąd nie dał mu powodu do zwątpienia w intencje, choć to nie oznaczało wcale, że Carl zamierzał nagle się z nim zakumulować. Nie, jedynie wykorzystać jego wiedzę i się stąd wydostać, zanim znowu nie wyląduje na fotelu czy stole jako obiekt eksperymentalny.
 Wyjrzał za uchylone drzwi, dostrzegając dziwną kreaturę kilkanaście metrów dalej. Skupił uwagę na garbie, a później na reszcie ciała, zastanawiając się, jak niebezpiecznie byłoby się z nim skonfrontować. Nie wydawał się zwinny, choć słowa Sana temu przeczyły. Nie chciał tego weryfikować.
 Gdzieś dalej dostrzegł większą zgraję garbatych, a po krótkiej obserwacji mógł stwierdzić, że szwankuje im zmysł wzroku. To była ich szansa na ucieczkę.
 — Jak? — zapytał cicho, starając się stłumić niecierpliwość w głosie. Oczekiwał konkretów, działania, a nie obietnic, był gotów w każdej chwili podjąć się czynności, która tylko zbliżyłaby ich do wydostania się z tej placówki.



Carl wyczuwa kłamstwo rozmówcy.
avatar
Hiraeth

Najemnik    Opętany






GODNOŚĆ :
Funkcjonuje przede wszystkim jako Carl, nazwiskiem się nie posługuje, zaś imię Yngve znają nieliczni.

Liczba postów :
387


Powrót do góry Go down





Re: Still (Jericho, Foku, Carl) Pisanie by Foku on 11/3/2018, 15:34
    
Z obserwacji wynikło kilka rzeczy. Po pierwsze. Działali na słuch. Po drugie. Byli upośledzeni. Po trzecie, nie miał pojęcia, jak wygląda u nich sprawa z przewodzeniem impulsów nerwowych, ale w sumie miał to w dupie. Biologiem nie był. Z założenia nie byli jeszcze maszynami. Przynajmniej częściowo. Gdzieś w oddali przemknęły sylwetki dawnych towarzyszy, potencjalnych chujków rasy męskiej. Nie liczył na ich pomoc, bo jak każdy wie, faceci to chuje. Niemniej, wyglądali, jakby wiedzieli dokąd zmierzają. To tylko utwierdziło go w przekonaniu, że trzeba by jakoś zadziałać. Popatrzył po ścianach. Zobaczył małe, czerwone, kwadratowe pudełko wykonane z plastiku. Przód osłaniała szklana szybka. Uśmiechnął się pogodnie.
- Run forest, run~ - pomyślał, patrząc na chmarę zombie i trójkę osób za nimi. Przycisk wydawał się być alarmem - prawdopodobnie - przeciwpożarowym. Ciekawe, jak zareagują stworki na przeciążenie bodźcami, gdy na całą pedę zaczną wyć syreny alarmowe. Fajnie, jakby jeszcze zaczęły działać spryskiwacze, to dodatkowo mogłoby uatrakcyjnić sytuację. Foku z impetem uderzył w szkiełko, wciskając tym samym pokaźny guzik. Miał nadzieję, że na efekt nie będzie musiał długo czekać. W innym wypadku będzie krucho. Jeśli zapanuje dostatecznie duży chaos, to stara się przemknąć w kierunku, w którym zmierzali pozostali zwiedzający.
avatar
Foku

Technik






GODNOŚĆ :
Foku

Liczba postów :
45


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Powrót do góry


Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach