Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Archiwum misji


Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Pisanie 12.09.17 17:45  •  "Potrzeba więcej złota" Empty "Potrzeba więcej złota"
Kolejna propozycja na zajęcie dla S.SPEC pod patronatem Arkadiusza Dziewiątego, który zalecił mi wrzucenie tego jako osobny temat, zamiast pisać nowy post w "Omówieniach".

"Potrzeba więcej złota" 4uBP42m
-Jesteśmy w dupie - oznajmił Hadrian niewielkiej grupie S.SPEC-ochotników, którzy postanowili wesprzeć swego Dyktatora w tych ciężkich czasach.
Plany Hadriana były wielkie. Wielkie jak całe M-3. Problem tkwił w tym, że do ich realizacji potrzebne były surowce, których ostatnimi czasy brakowało. Wiązało się to z wieloma nieprzyjemnościami, przez które bohater dwoił się i troił, by nie były odczuwalne przez społeczeństwo. Z dnia na dzień było coraz trudniej, a problem z zasobami skutecznie uniemożliwiał załatwienie innych, równie ważnych spraw, czy na dobre zabezpieczenie się przed niespodziewanym. Nie było już czasu, by dalej czekać, aż sytuacja magicznie sama się poprawi. Potrzebne były konkretne działania, by otrzymać konkretne wyniki. W tym celu Dyktator wezwał jednostki S.SPEC, które nie bały się wyruszyć na Desperację w celu odnalezienia jakiegoś źródła niezbędnych miastu surowców. Hadrian liczył też, że tą akcją utrze desperatom nosa, bo taka była z niego wredota.

Miejsce: Gdzieś na Desperacji. Kreatywny umysł MG na pewno wybierze odpowiednią lokację. #belive
Cel: Znaleźć złoże/złoża przydatnych dla miasta surowców i przygotować je do ekstrakcji.
Mistrz Gry: Trzeba chętnego, najlepiej nie mającego nic wspólnego ze S.SPEC (#multitozło), dla podniesienia współczynnika prawilności.
Inne:

  • Wydarzenie S.SPEC-only. Ale jak ktoś się w trakcie napatoczy, to już nie będę miał nic do gadania :C
  • Ponownie główną nagrodą są względy u Dyktatora, które w późniejszym czasie mogą okazać się pomocne. No ale jeżeli MG ma pomysł na jakieś pomniejsze fanty, to można jeszcze obgadać.
  • Wszystkie wątpliwości/pytania/pomysły do przedyskutowania jak zawsze na PW. Zapraszam najserdeczniej.


DRUŻYNA HARDCORU WALCZĄCA DO OPORU

  • G.A.R. Gamel [MG]: CzekamyNaChętnego
  • Pierwszy S.MERF [Ochotnik #1]: Cassiel/Hibiki
  • Kolejny S.MERF [Ochotnik #2]: Togami
  • Jeszcze jeden S.MERF [Ochotnik #3]: Eshima
  • Może jeszcze się znajdzie jakiś S.MERF [Ochotnik #4]: Hachirō


Ostatnio zmieniony przez Hadrian dnia 01.10.17 1:21, w całości zmieniany 3 razy
                                         
Hadrian
Dyktator
Hadrian
Dyktator
 
 
 

GODNOŚĆ :
Hadrian Moebius


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.09.17 19:11  •  "Potrzeba więcej złota" Empty Re: "Potrzeba więcej złota"
Wznieś więcej zigguratów.
Posłałabym Hibiki, ale jest mało bojowa... Lub Cassiela, ale jest dopiero szkolony na posłusznego pieska aniołka. Więc w razie co, to bardziej pierwsza opcja >3 Tak rezerwowo czy coś.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.09.17 20:57  •  "Potrzeba więcej złota" Empty Re: "Potrzeba więcej złota"
Jestem chętny, czas zrobić coś dobrego dla SPECU by o mnie nie zapomniano.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.09.17 21:07  •  "Potrzeba więcej złota" Empty Re: "Potrzeba więcej złota"
Też się na to piszę.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.09.17 1:02  •  "Potrzeba więcej złota" Empty Re: "Potrzeba więcej złota"
Zgłaszam Draśkę!


Ostatnio zmieniony przez Cedna dnia 01.10.17 22:20, w całości zmieniany 1 raz
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 30.09.17 23:48  •  "Potrzeba więcej złota" Empty Re: "Potrzeba więcej złota"
Jestem chętny na utarcie Desperatom nosa w razie czego. C<
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.10.17 1:26  •  "Potrzeba więcej złota" Empty Re: "Potrzeba więcej złota"
Serce mi się raduje, że znaleźli się chętni, choć nieco się martwię, ilu z nich rzeczywiście będzie zwartych i gotowych jak się wszystko zacznie (chciałbym, żeby wszyscy +1 <3). Tylko jak lista chętnych rośnie, to MG dalej brak, a to tak chyba bardzo ważny element xd
                                         
Hadrian
Dyktator
Hadrian
Dyktator
 
 
 

GODNOŚĆ :
Hadrian Moebius


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.10.17 8:13  •  "Potrzeba więcej złota" Empty Re: "Potrzeba więcej złota"
Jeśli żaden MG nie będzie chętny do poprowadzenia tego, mógłbym ja spróbować jako losem, grając jednocześnie Gustavem. Jeśli to możliwe, że  on to wszystko poprowadzi jak Generał i wyjdzie to wszystko dobrze, będzie to jego awans na Głównodowodzącego. Tylko nie wiem, czy to przypadkiem nie jest zbyt lekkie wydarzenie na taką rangę. I jeśli chciałbym robić go Głównego, to pewnie musiałbym wybierać między prowadzeniem misji, a zdobywaniem rangi.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.10.17 22:15  •  "Potrzeba więcej złota" Empty Re: "Potrzeba więcej złota"
Jeżeli nikt nie ma nic przeciwko, to właściwie mogłabym to zgadnąć jako MG.
O ile nie będzie miliona ludzi, do pewnej liczby ogarniam, ale potem zwyczajnie zaczyna się robić wielki chaos.
I z terminami na odpisy, bo i mnie samej łatwiej byłoby motywować się do regularnego odpisania i żwawego wydarzenia.
Detale do ugadania, jak wam to pasuje.


Jednak cofam to. Póki nadal istnieją wąty o obiektywność MG ze względu na przynależności do grup, to wolę się w to nie bawić, dla własnego spokoju. Powodzenia w szukaniu.


Ostatnio zmieniony przez Yuu dnia 02.10.17 10:51, w całości zmieniany 1 raz
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.10.17 7:49  •  "Potrzeba więcej złota" Empty Re: "Potrzeba więcej złota"
Ja w sumie jednak będę rezygnować z wydarzenia, więc możecie mnie nie zapisywać.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.11.17 18:45  •  "Potrzeba więcej złota" Empty Re: "Potrzeba więcej złota"
Moch mochi, będzie, czy nie będzie ostatecznie?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Archiwum misji

Strona 1 z 2 1, 2  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach