Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Re: Sanctus Espiritus! Insanity is all around us! [Kaijin, Asmodeus] Pisanie by Asmodeus on Wto Mar 13, 2018 12:18 am
    
Jeb, jeb, jeb, jeb - dźwięk ten dochodził do jego uszy też za razem, trudno było określić czy było to bicie serca Asmodeusa, czy próba zniszczenia barykady postawionej przez broniące się anioły.
Odgłos uderzeń wwiercał się w jego myśli, ah jakże było to dla niego irytujące.
Zacisnął mocniej dłoń na rękojeści kosy, a zęby mu zazgrzytały... i właśnie w tym momencie przestał podążać za gryzoniem. Dźwięk z otoczenia się wytłumiły, a świat lekko mu się rozmazał.
- Asmodeuszu... Nie warto polować na jednego gryzonia gdy nieopodal masz stado zbłąkany owieczek - zachrypnięty głos jego obłędu rozbrzmiał w jego głowie, a Asmodeusz czuł, że to nie koniec tej wynaturzonej rzeczywistości, lecz głos anielicy wyrwał go z objęć Deusa.
Anioł odwrócił głowę w kierunku Kaijin. Na twarzy widniał mu obrzydliwy uśmiech osoby, która widocznie traciła zdrowy rozsądek.
- Idź, idź, będę tuż za Tobą mój bezskrzydły gołąbku.
Zaniósł się cichym chichotem i obracając się na pięcie ruszył za anielicą.

Wędrowiec pustki - 5/6
Kosa ładunki - 2/3
Możliwe wystąpienie nieracjonalnych zachowań - Podstawy do ataku psychozy.hehe:

Kiedy Grow szczuje Cię swoimi Pieskami:

---Deus---Eus---
avatar
Asmodeus

Anioł


GODNOŚĆ :
Asmodeus - Anioł Rozpaczy

Liczba postów :
299


Powrót do góry Go down

Re: Sanctus Espiritus! Insanity is all around us! [Kaijin, Asmodeus] Pisanie by Hachirō on Sro Mar 14, 2018 8:10 pm
    
Ruch, który śledziła Kaijin, doprowadził ją do korytarza znajdującego się zupełnie o rzut beretem od miejsca, w którym niedobitki z kościoła nowej wiary napierały na wrota, skrywające za sobą inne anioły. Z całą pewnością zarówno nacięcie, jak i w spowolnionym tempie rozchodzący się jad były w jakimś stopniu dekoncentrujące. Najpewniej prowizoryczny oddzialik frakcji z Gór Shi koncentrował swoje metody walki na użyciu różnego rodzaju trucizn, jednak mających niejednoznaczne działanie. Czy to jad, którym została potraktowana anielica, miał właściwości halucynogenne? Czy to on spowodował, że w pierwszej chwili Bezskrzydła nawet nie dostrzegła kryjącej się w cieniu postaci? Czy może było to zasługą faktu, że uwagę dziewczyny mógł skupić fakt zauważenia ogromnego wymordowanego (na oko mającego około dwóch i pół metra) na końcu korytarza, który dobijał się do wrót?
 Cokolwiek tymczasowo nie przesądziło o losie anielicy, ta została zaatakowana od tyłu; najpewniej napastnik spodziewał się, że Asmodeus ruszył za podpuchą (gdyby obrócił się z jakiegoś powodu, bez względu na swój stan nie dostrzegłby już Gryzonia, a dym — taki jak po zniknięciu Ptaka), zatem sam będzie mógł wyeliminować Kaijin. Dziewczyna została chwycona cicho, za pomocą kija-dmuchawki, którą wcześniej mogła przecież zobaczyć u pana Ptaszka, która szybkim ruchem prześlizgnęła się przed jej szyją. Trzymana po obu końcach broń została gwałtownie szarpnięta w tył; intencją przeciwnika było dodatkowe zaskoczenie bezskrzydłej oraz utrudnienie jej oddychania. W najlepszym scenariuszu miał się również poluzować uścisk dłoni dziewczyny na broni, jednak prawdziwy żołnierz nie powinien wypuszczać swego oręża.
 – Brudni kłamcy – syknął nisko, zachrypniętym głosem. Uścisk wymordowanego był niemalże stalowy, ale dalej możliwy do powstrzymania. – Ao z rozkoszą przyjmie ofiarę z was obojga za naszych martwych braci. – Zdawał się przydusić ją jeszcze bardziej, natomiast drugi z aniołów, kroczący kawałek za Kaijin, poczuł się poddany innemu atakowi.
 – Zatrzymaj się – Zagrzmiał w jego głowie głos męski, silny, stanowczy i niski. – Odchodzisz już od słów pierwszego anioła. Czemu nie przejdziesz w ręce prawdziwego boga? – Krótka pauza, jakby dająca czas do namysłu. – On z otwartymi ramionami przyjmie każdego… Każdego, kto wyrzeknie się tych brudnych skrzydeł. Oddaj się mu, a będziesz mógł wraz z nami likwidować tych, którzy sieją obrzydliwe kłamstwa. Chyba nie lubisz, jak robi się z ciebie idiotę, bracie? – Ostatnie słowo, niby to mocniej zaakcentowane, brzmiało jak wyplute. – Powinieneś czuć jak oplata cię ciemność. Nie pamiętasz? Pierwszy przedstawiał nasz gatunek jako ten czysty, niezdolny do odczuwania żądz ludzkich. Okłamał nas, okłamał każdego. Nie czujesz? Oplata cię to, czego mieliśmy się wystrzegać. – Dało się dostrzec, że wokół ciała anioła pojawia się coś całkowicie niezależnego od jego woli. Pod stopami, przy każdym kroku, od podłoża biły smoliste cienie, delikatnie poruszające się tak, jakby miały własną wolę. Powoli pełzły po nogach anioła, oplatając je niby macki.Dodatkowe:

Kai z racji tego, że nacięła miejsce, w które wcześniej została ukłuta, skutki zacznie odczuwać dopiero za dwie kolejki i potrwają one jedynie dwie kolejne — wtedy sprecyzuję działanie. Dodajmy do tego anielską regenerację, która aktualnie nie ma wiele do roboty. (0/2) Postać powinna wciąż mieć problemy z oddychaniem.

Asmo
Wariuj. Wyrwij Kaijin wrogowi, rzuć się na kogoś, trwaj w tym, co robiliście, odwróć się od tego — cokolwiek ci przyjdzie do głowy. Cień nie krzywdzi twojej postaci, jednak za jego sprawą wokół niej czuć smród palącej się siarki.

Nie nakładam konsekwencji za termin. Luty był dla mnie ciężkim miesiącem i nie wiem w jakim stopniu byłbym w stanie wam odpisywać. Ale prawie kończymy, więc proszę, tym razem postarajcie się ich trzymać.
Termin — 22.03.
Yes, just like that. I wonder if he knew that he was dying?
He would laugh and tell you that the stars became him
when he stared at them. And that was just a while ago.
Mowa #603b28 x Omg! #604e3a


avatar
Hachirō

Hycel


GODNOŚĆ :
Hachirō Moroi

Liczba postów :
341


Powrót do góry Go down

Re: Sanctus Espiritus! Insanity is all around us! [Kaijin, Asmodeus] Pisanie by Asmodeus on Sro Mar 14, 2018 10:53 pm
    
Szedł kawałek za anielicą, wciąż utrzymując na twarzy ten uśmieszek godny największego zwyrodnialca.
Wzrok miał wilczy, wbity w plecy Kaijin, a dłoń zaczął zaciskać coraz bardziej na swym orężu. Resztkami zdrowego rozsądku powstrzymywał się od czegoś nieracjonalnego...
Był jak tykająca bomba, której odliczanie zbliżało się ku końcowi.

Widząc postać, która z cienia zaatakowała anielicę uśmiech na jego twarzy tylko się powiększył... do momentu gdy w jego głowie rozbrzmiał głos, czyjś inny...
Zatrzymał się mimowolnie oglądając jak napastki zaczął podduszać dziewczynę.
Obcy mu głos wwiercał się w jego świadomość jeszcze bardziej, by w niedługim odstępie czasu odezwało się jego alterego.
- Zabij, rozerwij... pochloń ich.
Intensywność obu głosów zaczynała się ze sobą wyrównywać, a w głowie anioła zaczynał rozbrzmiewać kompletny bełkot.
- cicho, cicho, ZAMKNĄĆ RYJE!
Wydarł się na cały korytarz, by zaraz zanieść się śmiechem.
Dym który wspinał się po jego stopach zaczął łączyć się z tym, który sam anioł przedtem z siebie wydzielał.
- Żadnego Boga nie ma... żadnego!
Wyskoczył w kierunku napastnika duszącego anielice, z zamiarem chwycenia go za kłaki na głowie i odcięcia mu łba.hehe:

Kiedy Grow szczuje Cię swoimi Pieskami:

---Deus---Eus---
avatar
Asmodeus

Anioł


GODNOŚĆ :
Asmodeus - Anioł Rozpaczy

Liczba postów :
299


Powrót do góry Go down

Re: Sanctus Espiritus! Insanity is all around us! [Kaijin, Asmodeus] Pisanie by Kaijin on Czw Mar 15, 2018 12:24 am
    
Nawet, jeżeli w przyszłości Kaijin wróci do tej sytuacji - przypomni ją sobie i przywoła z pamięci wszelkie dostępne jej, możliwe do wygrzebania szczegóły oraz elementy - to nawet z umysłem czystym, świeżym i skupionym nie będzie w stanie powiedzieć, dlaczego nie dostrzegła kryjącej się w cieniu postaci. Dlaczego minęła personę tę czyhającą na nią i gotującą się do złapania jej w swe jadowite, brutalne sidła. Dlaczego przeszła bez pomyślunku koło mroków lepkich i czarnych, i cuchnących niebezpieczeństwem. Jedynym, co będzie w stanie odgrzebać, to szarpnięcie silne i mocny ucisk na gardle, i oddech raz jeszcze utykający boleśnie, ksztusząco w oskrzelach - przeciwnicy ich zdawali się bardzo, ale to bardzo skoncentrowani na próbach pozbawienia jej cennego, słodkiego tlenu. Lecz nawet mimo tego niespodziewanego, nagłego ataku od tyłu i pociągnięcia nieprzyjemnego w tył, Anielica nie wypuściła z dłoni pięknych oraz smukłych swych ukochanych broni - zbyt doświadczona i uparta była, ażeby popełnić tak podstawowy, prosty błąd.

Sapnęła kolejny już raz podczas tegoż cudownego dnia, nabierając jak najwięcej tylko mogła powietrza do płuc i wstrzymując po tym oddech, nie zamierzając oddać oponentowi kontroli nad własnym ciałem od tak i bez jakiejkolwiek walki. Jej ręce nie zostały w żaden sposób skrępowane czy unieruchomione, toteż między przemową - długą i nacechowaną szalonym fanatyzmem - a natarciem Asmodeusa, Kaijin przekręciła trzymany w lewej dłoni miecz ostrzem w swoją oraz przeciwnika stronę i wbiła go z całej posiadanej siły w biodro trzymającego ją mężczyzny. Nie wiedziała wtedy jeszcze o ruchu Czarnoskrzydłego - w końcu była odwrócona do niego plecami i przyciśnięta przy tym do klatki piersiowej Złego Kolesia - toteż własne jej poczynania miały jej po prostu i najzwyczajniej na świecie przywrócić śliczną wolność. Jeżeli uda jej się wyswobodzić z uścisku lub uwolni ją Asmodeus, to zacznie znowu normalnie oddychać i będzie starać się dojść do siebie na tyle, na ile będzie w stanie. Jeżeli z kolei zacznie jej z jakiegoś powodu brakować tego jakże potrzebnego do funkcjonowania tlenu, to zawalczy o nabranie chociaż najpłytszego oddechu. Jeżeli, natomiast, uda jej się wyrwać z objęć mężczyzny i jego szanownego kijka, to odskoczy od niego dodatkowo - podczas prób otrząśnięcia się z kolejnego z rzędu podduszania - zwróci się w jego stronę z obiema broniami uniesionymi w obronnym geście - zamknięty Paryzol na wysokości klatki piersiowej, miecz natomiast niżej, przed brzuchem - i, naturalnie, zwróci na niego - oraz przy okazji zagłębiającego się w szale Asmodeusa - swoje srebrzyste, nieco zamglone bólem oczęta. Wiedziała tylko o jednym przeciwniku - tym, który chciał ją udusić - toteż to na nim skupi swoją uwagę, niemniej jako Anioł Zastępu starała się być czujna i baczna wobec reszty otoczenia - na ile było to możliwe w jej obecnym stanie to już inna sprawa. Czyż nie?~ One chance is all you need ~
avatar
Kaijin

Anioł Zastępu


GODNOŚĆ :
Kaijin

Liczba postów :
93


Powrót do góry Go down

Re: Sanctus Espiritus! Insanity is all around us! [Kaijin, Asmodeus] Pisanie by Hachirō on Czw Mar 15, 2018 2:12 am
    
Ciężko, zbyt ciężko było uniknąć celnego ataku szalonego anioła, jakim okazał się Asmodeus, a już szczególnie w chwili, gdy i z drugiej strony nadszedł niezbyt spodziewany atak. Wymordowany chciał najwyraźniej przyrównać Kaijin do roli delikatnego dziewczęcia, na jakie wyglądała, a że wyszło na opak, to już trochę przykro. Z gardła ptasiego przeciwnika dobył się krzyk zaskoczenia i bólu, który naraz mógł być błogosławieństwem i przekleństwem dla aniołów. Raz, że został zaskoczony i bez większej walki (prócz prób chwycenia płaszcza bezskrzydłej) wypuścił ją…
 – ZABIJ ZABIJ ZNISZCZ JĄ POKAŻ ŻE WASZ BÓG SIĘ MYLIŁ
 … Dwa, że zwrócił na siebie uwagę przypominającego gada giganta, który obrócił łeb ku walczącym i mocniej tylko uderzył we wrota. Poza nim nie było jednak widać już nikogo; czy podobnie jak Ptaszyna, którą przecież wyższy anioł pozbawił parszywego łba, kryli się w cieniu?
 – ZAMACHNIJ SIĘ KOSĄ PRZECIEŻ JEST TAK BLISKO PRZECIEŻ BARWA KRWI JEST TAK DOBRA PRZECIEŻ—
 Głos w głowie czarnoskrzydłego nasilał się coraz bardziej i bardziej, tak, jak skrzypnięcia powoli puszczających zawiasów. Widać było jednak, że wrota są podtrzymywane przez kogoś i od drugiej strony. Wiadome było, że anioły, choć nieskore do przemocy, nie poddadzą się i nie pozwolą byle komu poderżnąć sobie gardeł.
 – SIĘGNIJ PO NIĄ SIĘGNIJ PÓKI NIE SPODZIEWA SIĘ ATAKU
 Kaijin nic nie stało na drodze w wypadku, gdyby chciała ruszyć przed siebie, jednak… Na jej karku tliła się kolejna iskierka przyczyniająca się do rozpalenia pożaru, jakim było szaleństwo białowłosego. Krew.
 – Czy nie wygląda kusząco? – Zapytał głos w głowie Asmodeusa, teraz już subtelniejszy, prawie tak, jak czerwień na skórze anielicy. Przecież ten punkt był tak niepozorny, a jednak… Co stało na przeszkodzie, by nadać mu pełniejszej, głębszej barwy? Otworzyć mu lepsze źródło? Z drugiej strony za to — czy nie byłoby bardziej spektakularne rozoranie gardła tego wielkiego bydlaka na końcu korytarza? Nogawki coraz wyżej były oplatane przez nieco już ciążące białowłosemu cienie. Jego ruchy były lekko ociężałe. To wina  cieni czy stanu psychicznego?dodatkowe:

Kaijin — działanie trucizny rozpocznie się za — 1/2
Postać czuje ból związany z silnym uciskiem na gardle, z którego ledwie się wyrwała. Poza tym ból od uderzenia w bok.

Asmodeus — W sumie nie wiem co ci powiedzieć. Pojebało z deczka.

Wskazówek dla obojga poza tym właściwie brak. Powiem tylko, że dobrze prowadzicie swoje działania względem tego, co przewiduję i że do nagród coraz bliżej.
Termin do 22.03
Yes, just like that. I wonder if he knew that he was dying?
He would laugh and tell you that the stars became him
when he stared at them. And that was just a while ago.
Mowa #603b28 x Omg! #604e3a


avatar
Hachirō

Hycel


GODNOŚĆ :
Hachirō Moroi

Liczba postów :
341


Powrót do góry Go down

Re: Sanctus Espiritus! Insanity is all around us! [Kaijin, Asmodeus] Pisanie by Asmodeus on Sob Mar 17, 2018 1:58 am
    
Ciało wymordowanego opadło pozbawione życia, lecz jego głowa pozostała wciąż w ręku anioła. Asmodeus przykucnął chwilowo ignorując mutanta przy drzwiach, jak i swoją towarzyskę.
Przybliżył usta głowy do swojego ucha i nasłuchiwał... niczego, bo w końcu głos siedział w jego głowie.
W pewnym momencie wypowiedzi Głosu, anioł przystawił palec do ust głowy nieboszczyka.
- shhhh... cicho. Nie lubię jak ktoś mi rozkazuje cukiereczku, wystarczy mi ten drugi skurwiel...
Przeskoczył palcem na swoje czoło i zaczął nim stukać.
Wstał do pionu i przestawił usta do ucha odciętej głowy(jeżeli je posiada), a następnie z głosem kompletnego zboczenica wysapał:
- Po za tym, bardziej podoba mi się wizja gwałtu... więc jesteś chujowym doradcą!
Po tych słowach cisnął głowa w wielkiego wymordowanego.
Niezależnie od jego reakcji anioł zaczął iść w jego stronę nucąc pod nosem.
- Raz, dwa, trzy... dziś rozpruje flaki ci... cztery, pięć i sześć... wyrwę serce twe... siedem, osiem, dziewięć... twoja krew pokryje całe ciało me... A na dziesięć zarżnę całą resztę...
Uśmiech nie znikał mu z twarzy... zwłaszcza gdy zaraz po swej cudnej wiliczance z jego kosy wystartował jeden z ładunków prosto na giganta.hehe:

Kiedy Grow szczuje Cię swoimi Pieskami:

---Deus---Eus---
avatar
Asmodeus

Anioł


GODNOŚĆ :
Asmodeus - Anioł Rozpaczy

Liczba postów :
299


Powrót do góry Go down


Sponsored content
Powrót do góry Go down

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Powrót do góry


Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach