Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Go down

Pisanie 25.03.17 20:51  •  Telefon ¯\_(ツ)_/¯ Empty Telefon ¯_(ツ)_/¯
1 Nowa Wiadomość
3 nieodebrane połączenia

Kontakty:
- losowy ciąg cyfr (Vettori)
- losowy ciąg cyfr (Warner)

Kontakty 2:
- S. (Sleipnir)




Ostatnio zmieniony przez Yū dnia 09.03.18 0:13, w całości zmieniany 4 razy
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 25.03.17 20:56  •  Telefon ¯\_(ツ)_/¯ Empty Re: Telefon ¯\_(ツ)_/¯
S.:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.03.17 20:28  •  Telefon ¯\_(ツ)_/¯ Empty Re: Telefon ¯\_(ツ)_/¯
Brudny kawałek pożółkłej kartki dostarczony przez kromstaka. Po kilku godzinach na miejsce wrócił Javier.

Masz szczęście, że Javier nie jest tępym psem, Kami. W naszej umowie jasno się wyraziłem i następnym razem twojego futrzaka zajebię.

Wyślę Psy, sam się zjawię. Podaj tylko czas i miejsce.

PS I po co te oficjalności? Przecież nie znamy się od wczoraj.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.01.18 22:50  •  Telefon ¯\_(ツ)_/¯ Empty Re: Telefon ¯\_(ツ)_/¯
List dostarczony do Yuu przez jednego z Łowców. Napisany starannym, okrągłym pismem na czystej kartce, równy pomimo braku linijek. Całość schowana w kopercie i zapieczętowana.

Szanowna Przywódczyni, Droga Yuu Kami,
Prawdopodobnie zdziwi Cię ta wiadomość, szczególnie że przez tak długi czas nie dawałam żadnego znaku życia. Chcę od razu przeprosić za tę zwłokę - nie byłam w stanie znaleźć czasu nawet na napisanie kilku słów, a co dopiero osobistą wizytę. Nie ukrywam, że wolałabym rzeczywiście o sprawie porozmawiać twarzą w twarz, jednak na chwilę obecną okoliczności mi na to nie pozwalają. Liczę więc, że nie będziesz mi miała za złe wyboru tej formy komunikacji.
Przede wszystkim chciałam uprzedzić, iż mój powrót do podziemi Miasta i stałego wkładu w działalność Organizacji jest bardzo wątpliwy. W Edenie zatrzymują mnie bardzo ważne obowiązki, których nie mogę porzucić i obawiam się, że z tego powodu trudno byłoby mnie nadal uważać za jedną z Łowców. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to kłopotliwa sytuacja, jednak niestety nie mam innego wyjścia. Winna jestem lojalność przede wszystkim moim braciom i siostrom, dlatego muszę tu pozostać, jednak zapewniam, że wciąż pozostaję Wam życzliwa i nigdy nie podejmę się niczego, co mogłoby Wam zaszkodzić. Każdy Łowca, który znajdzie się poza murami w sytuacji zagrożenia będzie mógł liczyć na moją pomoc. Tak samo wszelkie tajemnice Organizacji są ze mną bezpieczne. Choć jest to dla nas w pewnym sensie rozstanie, mam nadzieję, że nie spowoduje między nami niechęci i umożliwi dalszą współpracę mimo wszystko.
Zdaję sobie sprawę, że forma listowna może budzić zastrzeżenia co do swojej autentyczności. Gdybyś życzyła sobie jakiegoś zapewnienia lub chciała omówić ze mną sprawę osobiście, proszę prześlij mi wiadomość dowolną formą - w Edenie każdy wie, gdzie mnie znaleźć, stąd powinna ona dotrzeć bez przeszkód.
Już teraz dziękuję Ci za wyrozumiałość. Jeśli będziesz miała taką możliwość, proszę daj mi znać, czy moja wiadomość do Ciebie dotarła.
Łączę wyrazy szacunku,
Liselotte Margaret Merricks
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.02.18 11:51  •  Telefon ¯\_(ツ)_/¯ Empty Re: Telefon ¯\_(ツ)_/¯
S napisał:Nie mam czasu, wracam na urlop. W razie czego wiesz jak i przez kogo mnie złapać.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.03.18 12:56  •  Telefon ¯\_(ツ)_/¯ Empty Re: Telefon ¯\_(ツ)_/¯
[losowy ciąg cyfr] napisał:Nie obchodzę świąt, ale trudno nie zauważyć, jaki dzisiaj dzień. Więc jeśli ma dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie — wszystkiego najlepszego.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.03.18 13:15  •  Telefon ¯\_(ツ)_/¯ Empty Re: Telefon ¯\_(ツ)_/¯
[losowy ciąg cyfr] napisał:Dziękuję.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.02.19 15:53  •  Telefon ¯\_(ツ)_/¯ Empty Re: Telefon ¯\_(ツ)_/¯


Pies o smukłych łapach i podpalanym pysku kręcił się blisko jednego z wylotów siedziby. Jego zagięte w tył uszy tuliły się do czaszki, gdy przemykał z cienia do cienia, z brzuchem niemal szurającym po ziemi. Na grzbiecie wygiętym w lekki łuk miał zarzuconą skórzaną, brązową torbę. Jeden ze łowców, szarpiąc się z psem, zerwał pasek i spłoszył intruza. Wewnątrz ekwipunku znajdowała się zmięta kartka, która wkrótce miała trafić do rąk Przywódczyni.

Wasza wysokość,
nie zdajesz sobie sprawy, jak trudno o posłańca. Mam nadzieję, że Lawrence nie zrobiła nikomu krzywdy. Nie widziałem Javiera już od dwóch lat. Co z moim psem?

Muszę się z tobą spotkać.

Tam gdzie zawsze. Jeszcze przed pełnią.


J.C.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach