Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Re: Czas miecza. [Broń biała - Shane] Pisanie by Shane on 19/6/2017, 09:03
    
Shane wyczuł krzepę opryszka, facet mimo paskudnej mordy miał siłę, czego rudzielec nie mógł ignorować, nawet pomimo własnej niechęci do tych typów. Wszystko działo się niesamowicie szybko, ataki nadchodziły jeden po drugim, a on starał się je wszystkie zablokować, bądź jeśli nie dało rady - uniknąć. Kątem oka dojrzał jak typek próbuje szybkim ruchem pociągnąć ostrze miecza od dołu. Nie wiele myśląc odskoczył w bok i zamachnął się na niego, chcąc zranić w ramię. Mimo zajęcia liderem, obserwował zgraję debili stojących niedaleko niego. Ustawił się do nich bokiem, aby móc lepiej kontrolować sytuację. Wyszedł z ciosem teraz pierwszy, napierając z kataną na typka. Ciosy były proste i wyważone, książki i wykłady jakie mu robili jego starzy znajomi nie poszył na marne. W końcu teoria znalazła swoje zastosowanie również w praktyce, z czego Shane był niesamowicie zadowolony.
Przepraszam Lilka za takie darmne posty, ale jestem wypruty życiowo. Soreh, że tak mulę

Wyrwałem się z obławy tej, schowałem w jakiś las.
Lecz ile szczęścia miałem w tym, to każdy chyba przyzna.
Leżałem w śniegu jak nieżywy długi, długi czas.
Po strzale zaś na zawsze mi została krwawa blizna.
avatar
Shane

Pradawny    Opętany


GODNOŚĆ :
Shane.

Liczba postów :
1382


Powrót do góry Go down

Re: Czas miecza. [Broń biała - Shane] Pisanie by Liselotte on 20/6/2017, 13:00
    
Bandzior głupi nie był; brał pod uwagę możliwość, że jego przeciwnik będzie próbował się odsunąć i dlatego nawet gdy rudzielec odskoczył, pociągnął cios dalej. Ostrze maczety smagnęło Smoka po żebrach, nieznacznie rozcinając ubranie i skórę. Ten manewr spowodował, że bandzior stracił kilka cennych sekund - wystarczająco, by nie nadążyć z obroną i odsłonić się na kontratak. Próbował co prawda zdobyć się na unik, ale wyszedł on koniec końców bardzo koślawo. Po raz kolejny polała się krew, tym razem z ramienia opryszka, w którym ziała teraz paskudna rana. Skrzywił się przy tym, przez co jego twarz nabrała jeszcze brzydszego wyrazu - o ile to w ogóle możliwe. Do tej pory poszturchujący się i komentujący między sobą towarzysze agresora zamarli, by po chwili dłoń każdego z nich zacisnęła się mocniej na własnej broni. Nie uszło to uwagi ich herszta, któremu jednak duma nie pozwalała tak szybko się poddać.
- Czekać. - Rozkaz opuścił gardło oprycha z cichym warknięciem, podczas gdy ten nawet nie oderwał wzroku od rudzielca. Ciemne oczy, wcześniej zaczepnie rozbawione, teraz płonęły nienawiścią. Z niewiarygodną szybkością postąpił krok do przodu i po raz kolejny naparł na Smoka, kierując kolejny cios od góry. Gdyby nic nie stanęło na jego przeszkodzie, ten jeden ruch mógłby stać się śmiertelny dla oponenta.


Welp, nie przejmuj się, mi też się nic nie chce i pisze jak piszę. Może nawet lepiej napisać to bez większego wysiłku i mieć z głowy. Opisy walk zdecydowanie nie są moją mocną stroną >D


:
avatar
Liselotte

Anioł


GODNOŚĆ :
Liselotte Margaret Merricks

Liczba postów :
4017


Powrót do góry Go down

Re: Czas miecza. [Broń biała - Shane] Pisanie by Shane on 26/6/2017, 10:55
    
Shane czując draśnięcie na boku, zacisnął mocniej usta we wąską linię i sam zaatakował typka. Nie mógł mu być dłużny zwłaszcza teraz, kiedy zauważył lukę i lekkie zachwianie w jego postawie, dało mu to kilka cennych sekund, dzięki którym mógł dźgnąć go w ramię i odskoczyć na bezpieczną odległość. Kątem oka spojrzał na swój bok. Przez krążącą w jego żyłach adrenalinę nie czuł bólu, dlatego musiał ocenić swój stan wizualnie, aby nagle nie wykrwawić się i paść jak długi tuż pod stopy dupka. Dupek dał znak swoim fagasom, aby trzymali się na razie z daleka. To dobrze. Miał szansę na szybsze wykończenie tego opryszka nim tamci zorientują się co w ogóle miało miejsce i zapewne spieprzą gdzie pieprz rośnie, nie chcąc skończyć jak ich kompan. Rudzielec nagle zauważył jak szef grupy chce ponownie zaatakować, dlatego też szybko podniósł klingę ku górze i zablokował atak. Czuł napór mięśni opryszka, który w tym momencie siłował się z nim, jednak rudzielec nie zamierzał mu odpuszczać. Wsparł się nogą do tyłu i naparł na niego z całą siłą, odpychając typa od siebie. Gdyby ten nagle stracił równowagę od siły natarcia, wywróciłby się, a wówczas Shane miałby szansę zaatakować go i porządnie ranić, jak nie zabić.Znam to doskonale, ja mam też ciągłe problemy z opisywaniem ataków, także znam ból. Spokojnie, niebawem kończymy!

Wyrwałem się z obławy tej, schowałem w jakiś las.
Lecz ile szczęścia miałem w tym, to każdy chyba przyzna.
Leżałem w śniegu jak nieżywy długi, długi czas.
Po strzale zaś na zawsze mi została krwawa blizna.
avatar
Shane

Pradawny    Opętany


GODNOŚĆ :
Shane.

Liczba postów :
1382


Powrót do góry Go down

Re: Czas miecza. [Broń biała - Shane] Pisanie by Liselotte on 28/6/2017, 16:46
    
Głośny brzęk metalu uderzającego o metal przedarł się przez eter, niosąc wieść o imponującym starciu. Obaj walczący włożyli ogromną siłę w swoje działania, a jeden drugiemu nie pozwalał o tym zapomnieć. Opryszek błysnął zębami w grymasie złości, gdy jego celny, potężny atak został znów zablokowany. Gdyby się mu bliżej przyjrzeć, pod skórą dało się dostrzec napinające się w wysiłku mięśnie. Użycie większej siły było o tyle ryzykowne, że wciąż nadwyrężało ranę na ramieniu bandziora. Krew prześlizgnęła się po ręce i skapnęła z łokcia na ziemię, barwiąc pustynny pył czerwienią. Ciało osiłka przeszył ból, pozwalając Smokowi na wykorzystanie chwili słabości przeciwnika. Silne natarcie rzeczywiście zmusiło agresora do gwałtownego cofnięcia, przez co ten zachwiał się i na kilka długich sekund stracił możliwość skutecznej obrony.:
avatar
Liselotte

Anioł


GODNOŚĆ :
Liselotte Margaret Merricks

Liczba postów :
4017


Powrót do góry Go down

Re: Czas miecza. [Broń biała - Shane] Pisanie by Shane on 13/7/2017, 10:02
    
Shane napierał i atakował przeciwnika. Wykonywał płynne cięcia i wyprowadzał skutecznie ostrze ku oponentowi. Siła jaką w to wkładał ani na moment nie słabła wiedział, że nie mógł na to sobie pozwolić. Wszelkie zawahanie, niepewność oraz brak siły mogłyby zaważyć na jego życiu. Dlatego też w ostatni cios włożył znacznie więcej siły, dzięki czemu typ odsłonił się, dając mu większe pole popisu. Sapnął ciężko, zbierając w sobie siłę. Długa i osra walka powodowała ból ramionach, a palce lekko mu drętwiały od ciągłego zapierania się nimi w ziemi, jednak w tej chwili wszystko stało się nieważne. Dostrzegając okazję, wykorzystał ją. Zamachnął się agresywnie, wymierzając klingę w pierś opryszka. Jeśli typek odskoczyłby, jedynie uzyskałby po jego mieczu draśnięcie, w innym wypadku atak mógł być bardzo poważny. Shane miał świetną znajomość techniczną, którą wykorzystywał przy każdym głupim ruchu lidera bandy.
Zdychaj w końcu.... Pomyślał, prosząc o koniec walki. Podróż odcisnęła na nim piętno.


Wyrwałem się z obławy tej, schowałem w jakiś las.
Lecz ile szczęścia miałem w tym, to każdy chyba przyzna.
Leżałem w śniegu jak nieżywy długi, długi czas.
Po strzale zaś na zawsze mi została krwawa blizna.
avatar
Shane

Pradawny    Opętany


GODNOŚĆ :
Shane.

Liczba postów :
1382


Powrót do góry Go down

Re: Czas miecza. [Broń biała - Shane] Pisanie by Liselotte on 18/7/2017, 01:56
    
Opryszek zachwiał się, prezentując rudzielcowi idealną wręcz okazję na wyprowadzenie ataku kończącego pojedynek. Jego równowaga była zbyt niestabilna, by zdołał na czas sparować cios; mógł salwować się tylko i wyłącznie koślawym unikiem, co też rzecz jasna zrobił. Ostrze katany Smoka przecięło powietrze, trafiając następnie na tors przeciwnika. Metal przeszedł przez ciało bandziora jak przez wodę, rozcinając jego ubranie, skórę i mięśnie. Czubek miecza zahaczył o żebra.
Z gardła herszta bandy wydobył się charkotliwy okrzyk bólu. Cofnął się gwałtownie, ledwie panując nad nogami. Z jego ran wylewała się krew, zajmując coraz większe obszary na porwanej, burej koszulinie. W tej chwili mężczyzna stał się niemal całkowicie bezbronny; od rychłej śmierci ocalił go tylko fakt przyprowadzenia ze sobą przybocznych, którzy natychmiast dobyli broni i doskoczyli do swojego przywódcy. Ten wymamrotał pod nosem kilka niepochlebnych słów adresowanych do Shane'a, jednak jeden z pozostałej dwójki syknął na niego uciszająco.
- Pan wybaczy - wtrącił zaraz drugi - Szef pewno uzna pańskie zwycięstwo. - Chrząknął znacząco, a nie doczekawszy się sprzeciwu ze strony swojego zwierzchnika, kontynuował. - Zabierzemy go i nie będziemy pana już nigdy niepokoić.
Słowa wypływały gładko z ust opryszka, jednak widać było, że lęka się reakcji rudzielca. W końcu ten, który w pojedynkę doprowadził ich herszta na skraj śmierci, pewnie z łatwością mógłby powalić dwóch kolejnych. Żadnemu z opryszków nie uśmiechało się dokonać żywota w tak młodym wieku, liczyli więc na to, że niedoszłej ofierze nie będzie zależało na pozbawieniu życia całej trójki.


:
avatar
Liselotte

Anioł


GODNOŚĆ :
Liselotte Margaret Merricks

Liczba postów :
4017


Powrót do góry Go down

Re: Czas miecza. [Broń biała - Shane] Pisanie by Shane on 27/8/2017, 09:39
    
Atak był dobrze wyprowadzony i tylko dzięki temu pojedynek zakończył się sukcesem. Shane cieszył się z takiego obrotu sprawy. Tamci dwaj doskoczyli do swojego kompana i nie wykazywali chęci do dalszej walki. To go niezmiernie cieszyło. Nie ukrywał, że zmęczenie odcisnęło na nim swe piętno po długiej podróży, rad był, że tamci chcieli się zwinąć.
— Jasne. Zabierajcie się stąd — mruknął pod nosem, mimo to nadal nie chowając swojej katany, musiał być pewnym, że tamci zmierzają faktycznie się oddalić, a nie zmienić zdanie.
Nie potrzeba mu było kolejnego starcia. Sam pragnął wrócić w swoje strony i odpocząć. Droga przed nim była długa i zapewne wyboista. Spojrzał ukradkiem jak tamci się zbierając i wolno wycofują. Schował katanę do pochwy i odetchnął ciężko.


Przepraszam za tak długi czas i dodatkowo taki krótki post :l Aż mi wstyd, ale totalnie nie potrafiłem się wbić po tak długim czasie... :lll

Wyrwałem się z obławy tej, schowałem w jakiś las.
Lecz ile szczęścia miałem w tym, to każdy chyba przyzna.
Leżałem w śniegu jak nieżywy długi, długi czas.
Po strzale zaś na zawsze mi została krwawa blizna.
avatar
Shane

Pradawny    Opętany


GODNOŚĆ :
Shane.

Liczba postów :
1382


Powrót do góry Go down

Re: Czas miecza. [Broń biała - Shane] Pisanie by Liselotte on 5/9/2017, 13:08
    
Dwójka towarzyszy opryszka zdecydowanie nie wyglądała na chętnych do dalszej walki. Ledwie dopadli swego szefa, zaraz odciągnęli go o dwa kroki dalej od rudzielca, jakby obawiali się, że tak czy owak postanowi go dobić. Ranny nie wydawał się na zbyt zadowolonego z takiego obrotu sprawy, bądź co bądź spotkało go znaczne upokorzenie. Nie był jednak na pozycji umożliwiającej mu dyskutowanie z postanowieniami własnych przybocznych; z każdą sekundą zmarnowaną na stawianie oporu tracił coraz więcej krwi, więc w końcu odpuścił i wsparty o kompanów zaczął oddalać się z miejsca zdarzenia. Przełknął nawet chęć słownego odgryzienia się na koniec. Odeszli bez pożegnania, jeden tylko z opryszków na odchodnym skinął głową w stronę zwycięzcy, zanim stanowczo pociągnął całą resztę w przeciwnym kierunku.

KONIEC MISJI


:
avatar
Liselotte

Anioł


GODNOŚĆ :
Liselotte Margaret Merricks

Liczba postów :
4017


Powrót do góry Go down

Re: Czas miecza. [Broń biała - Shane] Pisanie by Sponsored content
    

Sponsored content
Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach