Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 3 z 21 Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next

Go down

Pisanie 18.12.16 17:30  •  Quizowy świat Nathaira - Page 3 Empty Re: Quizowy świat Nathaira
Nie wiem, czy cieszyć się, że jestem mniej popularnym materiałem na wroga, czy martwić, że 15 osób chce być moim wrogiem.

Ej, ale Luda jako matka jest wspaniała! Kochała swoje dzieci do tego stopnia, że oszalała po ich stracie! *Dzielnie broni Ludę*
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.12.16 17:41  •  Quizowy świat Nathaira - Page 3 Empty Re: Quizowy świat Nathaira
Mnie trochę zastanawia, dlaczego aż tylu (34 głosy...) chce zostać pożartym przez Growa. Dokarmiacie zwierzęta na zimę?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.12.16 18:09  •  Quizowy świat Nathaira - Page 3 Empty Re: Quizowy świat Nathaira
*Kaszelek* eat up : performing oral sex on a female *Więcej kaszelku*
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.12.16 21:03  •  Quizowy świat Nathaira - Page 3 Empty Re: Quizowy świat Nathaira
DOBRA. Dodałam quiz w pierwszym poście. Macie go też tutaj: Czy przeżyłbyś na Desperacji?

Pochwalcie się wynikami w komentarzach >D
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.12.16 21:08  •  Quizowy świat Nathaira - Page 3 Empty Re: Quizowy świat Nathaira
"Desperacja potrafi być naprawdę niebezpieczna, ale tobie uda się przeżyć. Niczym samotny wilk będziesz przemierzał bezkres jałowej ziemi, walcząc o przetrwanie ze wszystkim, co będzie chciało cię zjeść. Szkoda tylko, że nikt nie będzie chciał ci towarzyszyć. Może poprawa higieny coś pomoże?"

...
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.12.16 21:13  •  Quizowy świat Nathaira - Page 3 Empty Re: Quizowy świat Nathaira
Wybieram taktykę rzucania kamieniami i podpalania wszystkiego co się.
Wolałbyś na Desperacji mieszkać z: kamieniem i zapalniczką.

I w ten sposób zostałam samotnym wilkiem! Huahuahua, jaki piękny quiz!
                                         
Ego
Desperat
Ego
Desperat
 
 
 

GODNOŚĆ :
Matthew Greenberg


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.12.16 21:33  •  Quizowy świat Nathaira - Page 3 Empty Re: Quizowy świat Nathaira
Poderżnęłam gardło grupce przy ognisku zasługując na status samotnego wilka. Good
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.12.16 21:48  •  Quizowy świat Nathaira - Page 3 Empty Re: Quizowy świat Nathaira
Wszędzie te kamienie. Ev, ty chyba masz jakiś fetysz z nimi związany. xD
Okazuje się, że jestem samotnym wilkiem. Co za ironia. *parsk*
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.12.16 21:54  •  Quizowy świat Nathaira - Page 3 Empty Re: Quizowy świat Nathaira
Nie wiem komu podpadłeś, ale DRUG dostało zlecenie na ciebie. Nie ma znaczenia gdzie się udasz, gdzie się skryjesz i zaszyjesz. Oni cię znajdą. Wszędzie.

Te quizy wybiegają myślą w przyszłość? *parsk*
                                         
Yury
Windykator     Opętany
Yury
Windykator     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Wcześniej Kido Arata, teraz Yury. Czasem Wujek Menel (c)Chyży.


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.12.16 21:55  •  Quizowy świat Nathaira - Page 3 Empty Re: Quizowy świat Nathaira
"Z początku Desperacja będzie przerażać, ale dzięki twemu sprytowi i zaradności uda ci się dołączyć do grupy, z którą będziesz żył. DOGS, DRUG-ON a może KNW? To bez znaczenia. Z nimi nie zginiesz i będziesz wiódł życie na jako takim poziomie. Jak to w Desperacji. Może nawet będzie możliwość wykąpania się raz na dwa miesiące."

Chrisowy styl myślenia jak się patrzy ~
Genialny quiz.
                                         
Skoczek
Pudel     Opętany
Skoczek
Pudel     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Christopher Alexander Black (godność przybrana z powodu amnezji!)


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.12.16 22:10  •  Quizowy świat Nathaira - Page 3 Empty Re: Quizowy świat Nathaira
"Desperacja potrafi być naprawdę niebezpieczna, ale tobie uda się przeżyć. Niczym samotny wilk będziesz przemierzał bezkres jałowej ziemi, walcząc o przetrwanie ze wszystkim, co będzie chciało cię zjeść. Szkoda tylko, że nikt nie będzie chciał ci towarzyszyć. Może poprawa higieny coś pomoże?"

Chyba pasuje.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 3 z 21 Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach