Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Sieć


Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Pisanie 28.03.18 1:02  •  Jestem tutaj, ponieważ... - Page 3 Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
Warner, rozkaż większej ilości osób. Muszę zebrać wyniki i zobaczyć, która metoda na nowych użytkowników działa najlepiej.

Bee, aż nie wierzę. Dwa lata jestem na Edenie i aż do teraz w niczym to nie pomogło Virusowi. Więc może portal faktycznie ma sens.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.03.18 1:13  •  Jestem tutaj, ponieważ... - Page 3 Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
Moją obecność na tym forum to też sprawka Warnera. xD
                                         
Yury
Windykator     Opętany
Yury
Windykator     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Wcześniej Kido Arata, teraz Yury. Czasem Wujek Menel (c)Chyży.


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.03.18 1:30  •  Jestem tutaj, ponieważ... - Page 3 Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
Mnie i jeszcze kogoś, kto już niestety poległ, ściągnął pewien biomech, ale nie będę pokazywał palcem który. Ten powyżej, jakby ktoś nie zgadł. >D
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.03.18 1:36  •  Jestem tutaj, ponieważ... - Page 3 Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
Jeśli o mnie chodzi: wszystko wina Blighta.
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.03.18 10:14  •  Jestem tutaj, ponieważ... - Page 3 Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
Przyszłam tu z forum yuri, bo spodobał mi się baner. ¯\_(ツ)_/¯
Nie planowałam zostawać.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.03.18 11:12  •  Jestem tutaj, ponieważ... - Page 3 Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
Kiedyś wpadłem tu razem z zapomnianym kontem Laza a.k.a 'Epejem', usunąłem konto i wróciłem dwa lata później XD
A zostałem, bo Oli jest jak egzotyczna rybka, może żyć tylko w określonym akwarium ; _ ;
(no i uni jest przecudowne, nigdzie nie znajdę takiej drugiej fabuły)
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.03.18 12:07  •  Jestem tutaj, ponieważ... - Page 3 Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
Yū ✿ napisał:Przyszłam tu z forum yuri, bo spodobał mi się baner. ¯\_(ツ)_/¯
Nie planowałam zostawać.

^U mnie DOKŁADNIE to samo, z tym, że z forum Shingeki no Kyojin (gdzie zrobiłam kp i sobie poszłam)
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.03.18 12:35  •  Jestem tutaj, ponieważ... - Page 3 Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
Byłam kiedyś adminem graficznym na pewnym potterowskim forum i przeglądałam inne w poszukiwaniu inspiracji do nowego szablonu.
Tu było ładnie, poza tym wchodzili dopiero eliminatorzy... I tak jakoś wyszło, że zostałam.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.03.18 20:12  •  Jestem tutaj, ponieważ... - Page 3 Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
Przyszedłem przypadkowo z otchłani piekielnej.

A tak serio to z Edenu, niemniej to prawie to samo.
                                         
Itachi
Kat
Itachi
Kat
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.03.18 20:24  •  Jestem tutaj, ponieważ... - Page 3 Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
Banner na jakimś forum, nie pamiętam tylko na jakim (wysoka szansa, że na jakimś szkolnym, jestem prostym człowiekiem). Czaiłam się z co najmniej 3 miesiące bo bałam się, że nie ogarnę forum, na którym jest tyle wiedzy i rzeczy tylko po to, żeby mnie rozpoznać z false 5 minut po wejściu na cb.
No ładnie tutaj było i fajnie się siedziało, więc zostałam. 4 lata, wtf. Co by się nie działo, ciągle wracam i za cholerę tego nie ogarniam.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Sieć

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach