Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 20/02. Odbyło się kolejne losowanie chorób. Sprawdź czy twoja postać wciąż jest zdorwa!
  • 20/02. Zapoluj na niedźwiedzia babilonskiego.
  • 13/02. Kto sieje mak, ten zbiera wiernych. Wypowiedz się na temat KNW!
  • 11/02. W profilu, w zakładce Contact, pojawiło się nowe pole dla chętnych: discord.
  • Trwają zapisy na bal walentynkowy! Zgłoś się z osobą towarzyszącą.
  • 05/02. Co z organizacją Drug-on? Zaproponuj.

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Pisanie on 03.12.19 12:17  •  PRZEDSZKOLE „Miśki” - Page 5 Empty Re: PRZEDSZKOLE „Miśki”
  Ponieważ Asami wybrała bezpieczniejszą opcję bez pakowania się w okolice Przedszkola, nie była w stanie dowiedzieć się co nieznajomy haker i jego znajomi starali się tam osiągnąć. Jej misja była nieco spokojniejsza, chociaż wymagała odrobiny zabawy i hakerskich zdolności. Kobiecie udało się jednak osiągnąć to, co zamierzała i zgodnie ze słowami osoby zza ekranu, mogła zrobić z ośmioma kamerami wszystko, na co tylko miała ochotę.
  Wytworzenie małego chaosu wśród urządzeń zajęło jej kilka minut, ale pora była na tyle późna, że nikt inni nie pojawił się obok niej w zaułku, pomiędzy śmietnikami. Kryjówka była niezbyt zachęcająca, ale właśnie to pozwoliło jej zachować dyskrecję do końca. Na pewno jednak naraziła się przez moment pościgowi. Tym razem ominęły ją konsekwencje siania małego terroru, ale na pewno powinna pilnować się w przyszłości podczas podobnych przedsięwzięć - ochrona tej okolicy będzie wyczulona na podobne działania.
  Kończąc ze skrzynką mogła sobie w duchu pogratulować. Posiadane przez umiejętności bez wątpienia pomogły i kiedy zatrzaskiwała drzwiczki skrzynki elektrycznej, mogła to zrobić z satysfakcją. Teraz najlepiej było opuścić okolicę, żeby nie kusić za bardzo losu.

z/t Nightgale

---

Kamera 1, 2 - Wyłączone.
Kamera 3, 4, 5 - Zapętlone.
Kamery 6 - Zmniejszona czułość wykrywania. Kamera nie będzie automatycznie powiadamiać władz o łamaniu przestępstw, tożsamości ludzi na obrazie.
Kamera 7 - Kamera ustawiona w stałej pozycji, pokazuje kawałek ściany, zarośla i mały skrawek chodnika - jej obraz jest bezużyteczny.
Kamera 8 - Działa, jednak nie przesyła obrazu do bazy. System nie wykrywa jej jako uszkodzonej.

Ponieważ trudno jest mi to przełożyć na konkretne efekty dla miasta, a nie chcę za bardzo ingerować w jego działanie, jako nagrodę otrzymujesz: 2 darmowe przejścia do lokalizacji M-3. - ze względu na wiedzę o tym, które kamery nie działają poprawnie oraz znajomość ich martwych punktów (wiedzą, a więc darmowymi przejściami możesz się z kimś oczywiście podzielić). Dodatkowo otrzymujesz za sprawne odpisy i ukończenie wydarzenia: 60 PF

Ostatnie twoje działanie - ustawienie wężyka o ekstremalnym poziomie trudności jako zabezpieczenia na wszelki dostęp do tych kamer zostanie zadecydowane za pomocą rzutu w tym temacie. Po zobaczeniu wyniku edytuję swój post.
1-60 - Powodzenie. Udało Ci się zabezpieczyć osiem kamer przed ingerencją z zewnątrz. Próba naprawy ich będzie bardzo trudna.
61-100 - Nie udało Ci się wprowadzić zabezpieczenia. Pozostanie one na podobnym poziomie co obecnie.

Wynik rzutu: 81 - niepowodzenie.

*Dodatkowo, postaram się pilnować jako MG aby osoby, które w tym temacie unikały kamer miały na to zdecydowanie większe szanse. Jest to także informacja dla innych MG, którzy chcieli by ewentualnie prowadzić tu wydarzenie. Odzyskanie pełnej kontroli przez odpowiednie służby będzie wymagało wydarzenia.Wydarzenie zakończonePRZEDSZKOLE „Miśki” - Page 5 GyTfTLQ
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

 
Nie możesz odpowiadać w tematach