:: Remedium

Go down


ZAPOWIEDZI Empty ZAPOWIEDZI

Pisanie by Radio on 25/2/2016, 21:59
Przedślubne i poślubne, chrzcielne i pogrzebowe. W tym temacie pojawiać się będą wszystkie informacje, których potrzeba naszym drogim słuchaczom.
Radio

Radio

Powrót do góry Go down


ZAPOWIEDZI Empty Re: ZAPOWIEDZI

Pisanie by Radio on 25/2/2016, 22:11
ZAPOWIEDZI HZGkJHJ

STARTUJEMY

Już wkrótce pojawi się pierwsza audycja nowej odsłony radia. Serdecznie zapraszamy do nadsyłania swoich pytań do gościa specjalnego, którym w nadchodzącym programie będzie nie kto inny, a ulubiony Łowca tłumów - Ciro!
Oprócz tego zachęcamy do przesyłania dedykacji i piosenek, które później pojawią się na antenie. Wybierzcie utwór, napiszcie kilka ciepłych słów, zmajstrujcie listę mniej i bardziej (z naciskiem na jak najbardziej) osobistych pytań do Gościa, które następnie należy wysłać na PW Radia najpóźniej do 8.03.
Do usłyszenia~!
Radio

Radio

Powrót do góry Go down


ZAPOWIEDZI Empty Re: ZAPOWIEDZI

Pisanie by Radio on 26/4/2016, 14:21
ZAPOWIEDZI QT9fLHK
NIE ZDĄŻYCIE ZATĘSKNIĆ

Nadciągamy z drugą audycją! Po raz kolejny zapraszamy do nadsyłania swoich dedykacji muzycznych, które później pojawią się na antenie. Serdecznie zachęcamy, by zbombardować pytaniami kolejnego gościa programu, słynną prawą rękę dyktatora - Ayako! Tak, tak, w końcu po poprzednich rewelacjach nie możemy pozostawić tak ważnej osobistości bez opcji wypowiedzenia się w kolejnym wywiadzie.
Oprócz tego Radio ma dla Was nową możliwość: ogłoszenia! Chcesz znaleźć relację, pracę, ogłosić swoje usługi? Wyślij nam tekst, a anons zostanie przedstawiony w najbliższej audycji.

Pytania do gościa i dedykacje prosimy nadsyłać do 12.05, zaś ogłoszenia - do 19.05 na PW Radia
Do usłyszenia~!
Radio

Radio

Powrót do góry Go down


ZAPOWIEDZI Empty Re: ZAPOWIEDZI

Pisanie by Radio on 4/10/2016, 21:34
ZAPOWIEDZI ZmaOaLU
WRACAMY PO WAKACJACH

Nadchodzi trzecia audycja! Aby mogła ona powstać, nieodzowni jesteście Wy, nasi słuchacze. Zachęcamy do nadsyłania dedykacji muzycznych, które ukażą się na antenie. Oprócz tego zapraszamy do wymyślania pytań dla gościa - naszej nowej prorokini, Echotale! Na pewno nikt nie wątpi w to, że będzie miała bardzo dużo do powiedzenia. Pytania do gościa i dedykacje prosimy nadsyłać do 15.10 na PW Radia
Do usłyszenia~!
Radio

Radio

Powrót do góry Go down


ZAPOWIEDZI Empty Re: ZAPOWIEDZI

Pisanie by Radio on 29/3/2017, 21:42
ZAPOWIEDZI QS3VX1t
RUSZAMY Z KOPYTA

Nadchodzi piąta audycja! Przygotujcie insulinę, gdyż czeka Was starcie z podwójną dawką cukru.
Dude który dla mnie na zawsze pozostanie Nevillem zgodził się zostać gościem najbliższego programu. Wysyłajcie swoje pytania! Wspólnie wyciągniemy z niego najmroczniejsze sekrety :>
Powraca też możliwość nadsyłania piosenek, które zostaną włączone do audycji. Z dedykacją lub bez, ślijcie swoje ulubione tytuły. Macie na to wszystko czas do 17 kwietnia na PW Radia.

WAŻNE
Chcesz stać się częścią Radia? Masz pomysł na fragment audycji? Marzy Ci się występ w Remedium? Nie czekaj! Zgłoś się do Lilo lub do Tyrella, a na pewno nie pożałujesz.

Do usłyszenia~!
Radio

Radio

Powrót do góry Go down


ZAPOWIEDZI Empty Re: ZAPOWIEDZI

Pisanie by Radio on 22/3/2018, 16:04
ZAPOWIEDZI 5RQIC66
KONIEC TEGO LENIUCHOWANIA

Specjalnie dla Was szykuje się szósta audycja! W związku z tym, jak zwykle niezbędne jest zaangażowanie Was, słuchaczy.

Choć minął prawie rok, z pewnością jeszcze pamiętacie, jak wysyłało się muzyczne dedykacje. Czekamy na nie na PW Radia.

Wypada też pochwalić się, kto zostanie gościem szóstej audycji. Z dumą ogłaszam, że już za kilka tygodni znów usłyszymy Nove, tym razem umieszczając ją pod ostrzałem Waszych pytań. Wysyłajcie je również na PW Radia, jest na to czas do 3 kwietnia.

Oprócz tego poszukiwani są ochotnicy, którzy dysponują:
a) zapałem
b) znośnym sprzętem audio
c) odrobiną wolnego czasu
i chcieliby mieć swój wkład w audycję poprzez czytanie fajnych rzeczy na role. Chętnych zapraszamy do skontaktowania się z Lise na PW lub przez dowolny dostępny komunikator.

Do usłyszenia~!
Radio

Radio

Powrót do góry Go down


ZAPOWIEDZI Empty Re: ZAPOWIEDZI

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry