Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go downZAPOWIEDZI    Pisanie by Radio on Czw Lut 25, 2016 9:59 pm
Przedślubne i poślubne, chrzcielne i pogrzebowe. W tym temacie pojawiać się będą wszystkie informacje, których potrzeba naszym drogim słuchaczom.Radio
-----------

avatar

Liczba postów : 26

Powrót do góry Go down

Re: ZAPOWIEDZI    Pisanie by Radio on Czw Lut 25, 2016 10:11 pm


STARTUJEMY

Już wkrótce pojawi się pierwsza audycja nowej odsłony radia. Serdecznie zapraszamy do nadsyłania swoich pytań do gościa specjalnego, którym w nadchodzącym programie będzie nie kto inny, a ulubiony Łowca tłumów - Ciro!
Oprócz tego zachęcamy do przesyłania dedykacji i piosenek, które później pojawią się na antenie. Wybierzcie utwór, napiszcie kilka ciepłych słów, zmajstrujcie listę mniej i bardziej (z naciskiem na jak najbardziej) osobistych pytań do Gościa, które następnie należy wysłać na PW Radia najpóźniej do 8.03.
Do usłyszenia~!Radio
-----------

avatar

Liczba postów : 26

Powrót do góry Go down

Re: ZAPOWIEDZI    Pisanie by Radio on Wto Kwi 26, 2016 2:21 pm

NIE ZDĄŻYCIE ZATĘSKNIĆ

Nadciągamy z drugą audycją! Po raz kolejny zapraszamy do nadsyłania swoich dedykacji muzycznych, które później pojawią się na antenie. Serdecznie zachęcamy, by zbombardować pytaniami kolejnego gościa programu, słynną prawą rękę dyktatora - Ayako! Tak, tak, w końcu po poprzednich rewelacjach nie możemy pozostawić tak ważnej osobistości bez opcji wypowiedzenia się w kolejnym wywiadzie.
Oprócz tego Radio ma dla Was nową możliwość: ogłoszenia! Chcesz znaleźć relację, pracę, ogłosić swoje usługi? Wyślij nam tekst, a anons zostanie przedstawiony w najbliższej audycji.

Pytania do gościa i dedykacje prosimy nadsyłać do 12.05, zaś ogłoszenia - do 19.05 na PW Radia
Do usłyszenia~!Radio
-----------

avatar

Liczba postów : 26

Powrót do góry Go down

Re: ZAPOWIEDZI    Pisanie by Radio on Wto Paź 04, 2016 9:34 pm

WRACAMY PO WAKACJACH

Nadchodzi trzecia audycja! Aby mogła ona powstać, nieodzowni jesteście Wy, nasi słuchacze. Zachęcamy do nadsyłania dedykacji muzycznych, które ukażą się na antenie. Oprócz tego zapraszamy do wymyślania pytań dla gościa - naszej nowej prorokini, Echotale! Na pewno nikt nie wątpi w to, że będzie miała bardzo dużo do powiedzenia. Pytania do gościa i dedykacje prosimy nadsyłać do 15.10 na PW Radia
Do usłyszenia~!Radio
-----------

avatar

Liczba postów : 26

Powrót do góry Go down

Re: ZAPOWIEDZI    Pisanie by Radio on Sro Mar 29, 2017 9:42 pm

RUSZAMY Z KOPYTA

Nadchodzi piąta audycja! Przygotujcie insulinę, gdyż czeka Was starcie z podwójną dawką cukru.
Dude który dla mnie na zawsze pozostanie Nevillem zgodził się zostać gościem najbliższego programu. Wysyłajcie swoje pytania! Wspólnie wyciągniemy z niego najmroczniejsze sekrety :>
Powraca też możliwość nadsyłania piosenek, które zostaną włączone do audycji. Z dedykacją lub bez, ślijcie swoje ulubione tytuły. Macie na to wszystko czas do 17 kwietnia na PW Radia.

WAŻNE
Chcesz stać się częścią Radia? Masz pomysł na fragment audycji? Marzy Ci się występ w Remedium? Nie czekaj! Zgłoś się do Lilo lub do Tyrella, a na pewno nie pożałujesz.

Do usłyszenia~!Radio
-----------

avatar

Liczba postów : 26

Powrót do góry Go down

Re: ZAPOWIEDZI    Pisanie by Sponsored contentSponsored content
-----------Powrót do góry Go down


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry