Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 7 z 18 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Next

Go down

Pisanie 03.08.17 21:40  •  Zmiany w karcie postaci - Page 7 Empty Re: Zmiany w karcie postaci
Link do karty postaci: klik.
Wprowadzone zmiany: zamierzam zmienić szatę graficzną; dodać jedną słabość; dodać kilka szczegółów do wyglądu, o których wcześniej zapomniałem; zmienić odrobinę koncept jednej z nieużytych fabularnie mocy; rozpisać nieco drugą i znieść jedno z utrudnień, które niepotrzebnie wpisałem; poprawić moc biokinezy, bo tam też czegoś nie ogarnąłem i mi się gryzie z wizją postaci, ech.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.08.17 9:06  •  Zmiany w karcie postaci - Page 7 Empty Re: Zmiany w karcie postaci
Otwarte. Dajcie znać, jak naniesiecie poprawki.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.08.17 22:16  •  Zmiany w karcie postaci - Page 7 Empty Re: Zmiany w karcie postaci
Link do karty postaci: Tutaj.
Wprowadzone zmiany: Wiek mojej postaci. Z 36 na 39 lat, na samym początku KP.
Powód: W zasadzie nigdzie fabularnie nie wspomniałem, ile moja postać ma lat, a chciałbym dodać mu te trzy lata i w ten sposób trochę go postarzeć. Dodatkowo w historii postaci musiałbym zmienić, że Generałem jest dłużej o trzy/cztery lata, czyli w sumie sześć. Jest to w sumie środkowy tekst gdzieś na samym końcu.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.08.17 0:47  •  Zmiany w karcie postaci - Page 7 Empty Re: Zmiany w karcie postaci
Już się za to biorę.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.08.17 21:46  •  Zmiany w karcie postaci - Page 7 Empty Re: Zmiany w karcie postaci
Link do karty postaci: klik
Wprowadzone zmiany: zmiana miejsca zamieszkania z Podziemi Miasta na Desperację
Powód: wyprowadzka do swojej starej kwatery na Despie
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.08.17 23:30  •  Zmiany w karcie postaci - Page 7 Empty Re: Zmiany w karcie postaci
Gotowe.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.09.17 13:48  •  Zmiany w karcie postaci - Page 7 Empty Re: Zmiany w karcie postaci
Link do karty postaci: https://virus.forumpl.net/t4600-h31wa-heiwa-urahara
Wprowadzone zmiany:
Nowa słabość (kolejny element w liście):
[*]zwarcia systemu - występują co jakiś czas i obezwładniają postać na okres 2 postów


Powód: Wygrałem ją z eventu urodzinowego z czaszki z czarną muszką.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.09.17 23:43  •  Zmiany w karcie postaci - Page 7 Empty Re: Zmiany w karcie postaci
Dodałem. To ci się wylosowało.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.09.17 11:24  •  Zmiany w karcie postaci - Page 7 Empty Re: Zmiany w karcie postaci
Link do karty postaci: https://virus.forumpl.net/t3833-trouble-was-i-didn-t-stay-dead#10
Wprowadzone zmiany: Poproszę dokleić w "słabościach":
Zespół lęku napadowego - Czasem panika jest potrzebna. Strach pomaga przeżyć, adrenalina pobudza do działania, a lęk nie pozwala podejmować ryzykownych kroków. Problem pojawia się w momencie, w którym uczucia te uderzają bez powodu. Spokojne popołudnie nad edeńskim jeziorkiem, spacer leśną ścieżką czy spędzanie czasu z bliską osobą... A umysł nagle zalewają paranoiczne wizje: przeświadczenie o czyhającej śmierci, bólu, upośledzeniu, utracie zmysłów. Serce zaczyna kołatać, oddech się spłyca. Tylko po to, aby po paru chwilach (2 posty) wszystko się uspokoiło, zostawiając po sobie jedynie skórę zlaną potem oraz majaczące na granicy świadomości wspomnienie strachu.

Plus prosiłbym o skorygowanie literówki w nazwisku. "Shimizu".
Powód: Czarna czaszka. I mój nieogar.

Zwlekałem, bo tę kartę całą trzeba poprawić i miałem jeszcze nadzieję, że mnie ta zmiana zmotywuje. Ale jednak nie chce mi się jej pisać od nowa- Innym razem.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.09.17 16:26  •  Zmiany w karcie postaci - Page 7 Empty Re: Zmiany w karcie postaci
Link do karty postaci: Click
Wprowadzone zmiany: Jeszcze żadnych, ale cała postać będzie zrobiona od początku. Kolorek można jej usunąć, mimo to, że zostanę w neutralach.
Powód: Szkoda mi ją usuwać, a mam pomysł jak mogę ją przerobić. Dlatego chcę cofnąć jej KP i napisać od nowa.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.09.17 20:52  •  Zmiany w karcie postaci - Page 7 Empty Re: Zmiany w karcie postaci
Link do karty postaci: klik
Wprowadzone zmiany: Przede wszystkim graficzne i dorzucenie paru dodatkowych cech wyglądu. I - jeśli jest takowa możliwość - zmodyfikowanie jednej z mocy, której jeszcze nie użyłem na fabule. Zmiana zostanie skonsultowana bezpośrednio z osobą, którą sprawdzała kp i nie jest drastyczna, ot, chodzi w gruncie o jej uściślenie, bo umknął mi jeden szczegół, który powinien być tam uwzględniony.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 7 z 18 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach