Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 20/02. Odbyło się kolejne losowanie chorób. Sprawdź czy twoja postać wciąż jest zdorwa!
  • 20/02. Zapoluj na niedźwiedzia babilonskiego.
  • 13/02. Kto sieje mak, ten zbiera wiernych. Wypowiedz się na temat KNW!
  • 11/02. W profilu, w zakładce Contact, pojawiło się nowe pole dla chętnych: discord.
  • 05/02. Co z organizacją Drug-on? Zaproponuj.

:: Off :: Antidotum

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Pisanie on 24.12.15 15:18  •  Antidotum - wydanie świąteczne. #13 - Page 2 Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne. #13
Och matulu, jaka cudna gazetka. Dosłownie poderwala mnie dzisiaj do wstania z łóżka pomimo choroby. Opowiadania - przecudne, szczególnie te jasełka. I serdecznie dziękuję mojemu Tajemniczemu Mikołajowi za prezent, kolejny świetny wierszyk ląduje w mojej kolekcji <3
Przeczytam sobie pewnie jeszcze ze dwa razy po powrocie, już z komputera i zachwycę się znów.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie on 24.12.15 17:51  •  Antidotum - wydanie świąteczne. #13 - Page 2 Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne. #13
No, muszę powiedzieć, że ładnie to wyszło. ^.^

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA PREZENT!
Aż się zastanawiam, kto mógł mnie wylosować, że zdołał wygrzebać tyle informacji do tego wiersza. O.o

Wesołych Świąt wam wszystkim!

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie on 26.12.15 10:32  •  Antidotum - wydanie świąteczne. #13 - Page 2 Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne. #13
W końcu udało mi się wszystko przeczytać i jestem zachwycona. Świetna robota, teraz można się najeść i wyspać, tak.
I dziękuję za prezent! Nie spodziewałam się, że rysunek może być aż tak skomplikowany (złożony), ale wyszedł świetnie. Wędruje do mnie na pulpit.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie on 28.12.15 18:42  •  Antidotum - wydanie świąteczne. #13 - Page 2 Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne. #13
Owwwwww, ale gazetka Wam ślicznie wyszła. <3
Tym razem bez mojego przepisu, wybaczcie. Święta takie są, że czasem czasu nie ma. D:
W każdym razie serio jest super, uwielbiam <33 I dziękuję za rysunek, jest mega, owwww <33333 Przyznać się kto to taki. |D*podejrzewa, ale pewna nie jest*

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie on 04.01.16 18:43  •  Antidotum - wydanie świąteczne. #13 - Page 2 Empty Re: Antidotum - wydanie świąteczne. #13
Bardzo spóźniony ten komentarz ale kij z tym, bo muszę bardzo pięknie podziękować mojemu mikołajowi za uroczego kotka <3
W najbliszym czasie umieszczę sobie odnośnik w podpisie <3
A gazetka nie byłaby taka sama bez moich chibików XD

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Sponsored content

Powrót do góry Go down

:: Off :: Antidotum

Strona 2 z 2 Previous  1, 2