:: Zabawy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Strona 6 z 33 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 33  Next   

Re: Otwórz książkę na stronie...    Pisanie by Arcanine on Sro Lis 18, 2015 10:23 pm
To zarzucam stroną, bo Vell nie ogarnął życia w tym temacie: 91.

CZY WIDZISZ TE GRUZY NA SZCZYCIE? TAM WRÓG TWÓJ SIĘ UKRYŁ JAK SZCZUR. MUSICIE, MUSICIE, MUSICIE ZA KARK WZIĄĆ I STRĄCIĆ GO Z CHMUR. I POSZLI SZALENI ZAŻARCI, I POSZLI ZABIJAĆ I MŚCIĆ, I POSZLI JAK ZAWSZE UPARCI.         JAK ZAWSZE ZA HONOR SIĘ BIĆ.

Arcanine
-----------
Wilczur     Poziom E

Liczba postów : 22191

Powrót do góry Go down

Re: Otwórz książkę na stronie...    Pisanie by Gość on Wto Lis 24, 2015 11:59 am
Celowo "ożywiasz" problem i wyciągasz go na pierwszy plan, aby następnie pokazać, że Twoja propozycja jest rozwiązaniem tego właśnie problemu.

"Haker Umysłów", Andrzej Batko.

Strona 33

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Otwórz książkę na stronie...    Pisanie by Arcanine on Wto Lis 24, 2015 12:14 pm
Potem przyszła fryzjerka, która poinformowała Teresę, że rozdwajają się jej włosy, a później młoda dziewczyna, która co chwilę zapuszczała żurawia w jej dekolt.
„13 ran” - antologia opowiadań horrorowych

Strona 47.

CZY WIDZISZ TE GRUZY NA SZCZYCIE? TAM WRÓG TWÓJ SIĘ UKRYŁ JAK SZCZUR. MUSICIE, MUSICIE, MUSICIE ZA KARK WZIĄĆ I STRĄCIĆ GO Z CHMUR. I POSZLI SZALENI ZAŻARCI, I POSZLI ZABIJAĆ I MŚCIĆ, I POSZLI JAK ZAWSZE UPARCI.         JAK ZAWSZE ZA HONOR SIĘ BIĆ.

Arcanine
-----------
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down

Re: Otwórz książkę na stronie...    Pisanie by Gość on Wto Lis 24, 2015 4:09 pm
"This is all a lie, she wants to say to them. The dead are not hovering nearby to knock politely at teacups and tabletops and whisper through billowing curtains."
"The night circus" Erin Morgenstern.

Strona 83

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Otwórz książkę na stronie...    Pisanie by Lilo on Wto Gru 01, 2015 5:01 pm
"Baba była stara, brzydka, garbata, opuchnięta, agresywna i pewnie przez cały dzień czekała na swoja chwilę chwały, która właśnie nadeszła."

Zygmunt Miłoszewski, Domofon

Strona 56

Lilo
-----------
Medyk     Anioł

Liczba postów : 3828
GODNOŚĆ : Liselotte Margaret Merricks

Powrót do góry Go down

Re: Otwórz książkę na stronie...    Pisanie by Ailen on Sro Gru 02, 2015 10:14 pm
Podstawowy sposób klasyfikacji substancji prostych stanowiący tabelę zawierającą pierwiastki chemiczne ułożone według ich zwiększającej się liczby atomowej to układ okresowy.

"To jest chemia 1, chemia ogólna i nieorganiczna. Zakres rozszerzony." Maria Litwin, Szarota Styka-Wlazło, Joanna Szymońska.

156.

Which he who can, and will, deserv's high praise,
Who neither can nor will, may hold his peace;
Who can be juster in a State than this?

Ailen
-----------
Chart     Opętany

Liczba postów : 1808

Powrót do góry Go down

Re: Otwórz książkę na stronie...    Pisanie by Shane on Pią Gru 11, 2015 6:32 pm
Wyplułem ząb i wymierzyłem cios w powietrze.

Jo Neso - Więcej krwi.

111.

Wyrwałem się z obławy tej, schowałem w jakiś las.
Lecz ile szczęścia miałem w tym, to każdy chyba przyzna.
Leżałem w śniegu jak nieżywy długi, długi czas.
Po strzale zaś na zawsze mi została krwawa blizna.

Shane
-----------
Pradawny    Opętany

Liczba postów : 1060
GODNOŚĆ : Shane.

Powrót do góry Go down

Re: Otwórz książkę na stronie...    Pisanie by Arcanine on Pią Gru 11, 2015 6:35 pm
Po czterech dniach takich przedstawień Mętny Henri zaczął się poważnie martwić o wpływ tych poczynań na przyjaciela, ponieważ uznał je za groźniejsze od brutalnych razów Salomona Salomona.
„Lewa ręka boga”, Paul Hoffman.

Strona 95.

Arcanine
-----------
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down

Re: Otwórz książkę na stronie...    Pisanie by Gość on Pią Gru 11, 2015 9:07 pm
"No cóż, synu Hyperiona, cóż ci pomoże teraz twoja piękność, twój żar i oczy promieniste?"
"Metamorfozy" Owidiusza :v

strona 67

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Otwórz książkę na stronie...    Pisanie by Arcanine on Nie Gru 13, 2015 4:36 am
- Tam jest!
„Miecz Radogosta”, Juraj Červenák.

Strona 72.

Arcanine
-----------
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down

Re: Otwórz książkę na stronie...    Pisanie by Gość on Nie Gru 13, 2015 10:57 am
I wtedy pomyślisz pewnie: "Ach, jakie to dobre, pewnie mój organizm potrzebuje orzechów!".
Największe Kłamstwa Naszej Cywilizacji - Beata Pawlikowska.

Strona 242 poproszę.

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Otwórz książkę na stronie...    Pisanie by Sponsored content

Sponsored content
-----------

Powrót do góry Go down

Strona 6 z 33 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 33  Next   

   

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

:: Zabawy