:: Zabawy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Strona 31 z 31 Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31   

Re: Otwórz książkę na stronie...    Pisanie by Loser on Nie Sie 20, 2017 10:55 pm
Ale jednak tu była, w trakcie drugiej kanapki z indykiem na gorąco i trzeciego shake'a. Odkąd ją poznałam, byłam nieustannie zdumiona ilością jedzenia, jaką mogła pochłonąć za jednym razem. To w sumie było trochę niepokojące.
- Obsydian, Jennifer L. Armentrout

Strona 217.

Loser
-----------
Pitbull     Biomech

Liczba postów : 28
GODNOŚĆ : Naora "Loser" Hirose

Powrót do góry Go down

Re: Otwórz książkę na stronie...    Pisanie by Chashka on Pon Sie 28, 2017 4:05 pm
Oczy miał utkwione w świetle dnia.
Roland (Mroczna Wieża), Stephen King

Strona 107.

скатертью дорога (KRZYŻYK NA DROGĘ)

прятаться:
Ze względu na to, iż nie dysponuję żadną wolną fabułą – mogę co najwyżej zachęcić do przejmowania relacji lub zaproponować rozgrywkę ulokowaną bezpośrednio w przeszłości na terenie Szóstki lub Trójki.

Chashka
-----------
Hydra     Nosiciel

Liczba postów : 606
GODNOŚĆ : Ilya Antonowicz Morozov

Powrót do góry Go down

Re: Otwórz książkę na stronie...    Pisanie by Izanami on Nie Wrz 17, 2017 1:50 am
W każdym razie był teraz czas, by się przygotować, i Homer zajął się wspomnieniami. Myślał o Helenie, chłostał się za swój egoizm, prosił ją o wybaczenie.

Strona 53

Everything that tries to kill me makes me fell alive.
☬ ☆ ☬

Izanami
-----------
Inkwizytor     Opętany

Liczba postów : 180
GODNOŚĆ : Izumi Tosatsu『イズミとさつ』

Powrót do góry Go down

Re: Otwórz książkę na stronie...    Pisanie by Hyde on Wto Wrz 19, 2017 9:58 pm
Ludwik wyciągnął z pudełka papierosa i zapalił. Dym ciepłą smugą podpłynął do oka. Zamrugał i łzy nabiegły pod powiekę. Odłożył papieros i westchnął. Właściwie nie umiał palić, nie zaciągał się.
Wycieczka po muzeum, Tadeusz Różewicz

Strona 135.

'Cause I could touch a hundred thousand souls
But none of them would ever feel like home
{ theme | CraneHyde | poszukiwane relacje }

Hyde
-----------
Pianista     Opętany

Liczba postów : 351
GODNOŚĆ : Zhan Crane.

Powrót do góry Go down

Re: Otwórz książkę na stronie...    Pisanie by Yury on Sro Wrz 20, 2017 2:50 pm
W końcu pojawia się prześwit, ale wtedy gródź blokuje się na amen, ani drgnie dalej - zamykam kawałek i znów otwieram, ale nic z tego, po prostu uderza w coś na tyle ciężkiego, że nijak dam rady tego przesunąć. Przelezę? Przelezę, a co mam innego zrobić, zdechnąć tutaj? Pcham się w prześwit, włażę na jaką hałdę śmieci i złomu, wyciągam do góry ręce, próbują chwycić się czegokolwiek, gdy wychylam głowę, łapie mnie absurdalny, paniczny strach, że drzwi zaraz się zamknął i zmiażdżą-przetną mnie na pół, ale to tylko zszargane nerwy. Udaje mi się w końcu wygramolić przez tę wąską szparę i zejść ze stosu wszelkiego barachła. Dysząc ciężko, przysiadam w rogu, trzymając przy sobie strzelbę; czuję zapach wilgotnych liści i ścian, brudu i opuszczenia - zapach Zony. Jestem na powierzchni, ale... GDZIE JESTEM?
— „Ołowiany Świt”, Michał Gołkowski

strona 218

Yury
-----------
Wieczny    Biomech

Liczba postów : 1928
GODNOŚĆ : Kido Arata

Powrót do góry Go down

Re: Otwórz książkę na stronie...    Pisanie by Verity on Sro Wrz 20, 2017 2:53 pm
"- Masz bzika, Harry Potterze?
- Ee... chyba tak - wyjąkał Harry."

J. K. Rowling, Harry Potter i Komnata Tajemnic

Strona 105

❀ ❁ ❀ ❁ ❀ ❁ ❀

Verity
-----------
Student

Liczba postów : 764
GODNOŚĆ : Daisy Verity Greenwood

Powrót do góry Go down

Re: Otwórz książkę na stronie...    Pisanie by Izanami on Sro Wrz 20, 2017 8:40 pm
Na osiedlu jest ciemno i głucho. W oknach palą się nieliczne żarówki, przypominając światła ostrzegawcze. Gdzieś w tle słychać bardzo cichy dźwięk, jakby kilkadziesiąt kilometrów stad ktoś uruchomił syrenę alarmową. Ludzie siedzą w domach. Umierają w nich. Oglądają telewizję. Piją wódkę. Przystawiają żonom żelazka do twarzy. Biją dzieci. Potem te dzieci płaczą same, na klatkach schodowych. Niedługo potem zaczynają brać sterydy. Albo palić brauma, by zasnąć. Bo wszyscy tutaj, i dzieci, i ich rodzice, śpią ciężko i źle.

— "Ślepnąc od świateł", Jakub Żulczyk

Strona 71.

Everything that tries to kill me makes me fell alive.
☬ ☆ ☬

Izanami
-----------
Inkwizytor     Opętany

Liczba postów : 180
GODNOŚĆ : Izumi Tosatsu『イズミとさつ』

Powrót do góry Go down

Re: Otwórz książkę na stronie...    Pisanie by Sponsored content

Sponsored content
-----------

Powrót do góry Go down

Strona 31 z 31 Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31