Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 29 z 39 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 39  Next

Go down

Pisanie 05.07.17 15:46  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 30 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Błękitna Gwiazda spojrzała spokojnym wzrokiem w oczy starego kocura.
Wojownicy: Ucieczka w dzicz, Erin Hunter

Strona 111
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.07.17 16:13  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 30 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Ale było już za późno. Mała znikła. W hali dworca zrobiło się cicho i pusto. Dawało się słyszeć tylko chrapanie jakiegoś pijaka, który spał parę ławek dalej.

Maja L. Kossakowska, Żarna Niebios


192 strona.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.07.17 21:24  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 30 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
- Pracowałem z Kevinem. Wiesz, z tym drugim, Kevinem Poulsenem.
Starał się zbudować własną wiarygodność na plecach hakera, który własnie został zatrzymany za ustawianie konkursów radiowych i rzekomą kradzież tajnych informacji dotyczących bezpieczeństwa narodowego.


Duch w sieci - K.Mitnick i William L.Simon (Autobiografia)

Strona: 600.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

"- Zapłaciły ci obie strony? Żebyś nie przyłączył się do walki? - Andiche uśmiechnął się od ucha do ucha, obejmując Coscę ramieniem. - Stary druhu! Dlaczego nic mi nie powiedziałeś? Psiakrew, dobrze znów mieć cię z nami!"

Zemsta najlepiej smakuje na zimno - Joe Abercrombie


Strona: 13.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.07.17 11:35  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 30 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
„Dookoła, między budynkami, pozostaje dojść spora przestrzeń. Tutaj, za budynkami, niektórzy więźniowie o bardziej odludnym usposobieniu i ponurym charakterze lubią chodzić w czasie wolnym od pracy, zakryci przed oczami innych, i snują swoje rozmyślenia. Gdym ich spotkał podczas tych przechadzek, lubiłem się wpatrywać w ich posępne, piętnowane twarze i odgadywać o czym myślą.” - Wspomnienia z domu umarłych, F. Dostojewski

strona 76.
                                         
Yury
Windykator     Opętany
Yury
Windykator     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Wcześniej Kido Arata, teraz Yury. Czasem Wujek Menel (c)Chyży.


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.07.17 10:58  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 30 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
"Niegodny jestem, Panie, przyjąć Cię do mej duszy, lecz niech to wyznanie, niech Cię żal mój wzruszy."

Śpiewnik pielgrzymkowy grupy pomarańczowej, stare wydanie

Strona 108
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.07.17 19:18  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 30 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
(...) Cholera! Mój nóż... Podnoszę pęknięty kawałek rękojeści – skorodowany metal rozpada mi się w rękach, rozwarstwiając się i krusząc pod dotykiem. Nylonowa linka, którą owinięty był chwyt, trzeszczy i sypie kawałkami przesuszonego włókna, gdy podnoszę ją z ziemi.
Drugi Brzeg, Michał Gołkowski


Strona 399
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.07.17 19:23  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 30 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
„Wiem, że ta apokalipsa przejdzie niezauważona. Ile takich niewyobrażalnie bogatych, zajmujących, bezkresnych wszechświatów rodzi się i ginie każdego dnia, nie znajdując swoich kronikarzy, pozostawiając wspomnienie o sobie tylko w postaci wykazów statycznych i kamieni nagrobnych, gdzie całe, przyprawiające o zawrót głowy życie człowieka, którego wszystkich aspektów sam nie zdoła spamiętać, zostanie ściśnięte do dwóch suchych dni.” —Czas zmierzchu, D. Glukhovsky.

strona 5.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.07.17 20:07  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 30 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Gdy książka zaczyna się od strony 13, więc musisz sięgnąć po inną.

Hopeless, Colleen Hoover.
Vance'owi.

Niektórzy ojcowie dają życie. Inni uczą, jak żyć.
Dziękuje Ci za to drugie.

Strona 27.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.07.17 14:57  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 30 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
„Twarz Colina na wyświetlaczu jej smartfona miała jak zawsze za duży nos i niezdrowy kolor. Przez miniaturową słuchawkę w uchu słyszała jego głos zniekształcony przez lekki szum.” — Helisa, M. Elsberg.

strona 222.
                                         
Jekyll
Bernardyn     Opętany
Jekyll
Bernardyn     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Dr Jekyll, znany również jako Kyle.


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.07.17 20:19  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 30 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Dzięki programowi kontroli i monitorowania przesyłek pocztowych zobowiązującemu do fotografowania wszystkich przesyłek nadawanych w całych Stanach wiemy, że ten list został wysłany z San Diego, w Kalifornii.
Helisa. Oni nas zastąpią, Marc Elsberg


Strona 401.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 29 z 39 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 39  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach