Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 25 z 39 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 39  Next

Go down

Pisanie 09.01.17 23:00  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 26 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Porządki rzeczywiście wymagały sporo wysiłku, ale zabrały mniej czasu, niż Sam się obawiał. Nazajutrz po bitwie Frodo pojechał do Michel Delving i uwolnił wszystkich hobbitów uwięzionych w Piwniczych Dziurach. Jeden z pierwszych, na którego się natknęli, był Fred Boblik, którego w żaden sposób nie można było nazwać już „Grubciem”. Schwytano go, kiedy najemnicy Sarumana wykurzyli z kryjówek oddział powstańców, z którymi Fred zaszył się w Borsuczych Dołach między pagórkami Skary.

J.R.R. Tolkien — Władca Pierścieni (wydanie całej trylogii z dodatkami)


Strona 19.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.02.17 18:10  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 26 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
"Wiosną 1734 roku miałam siedem lat, a mój młodszy brat właśnie się urodził."

"Katarzyna Wielka. Gra o władzę." Ewa Stachniak

404
                                         
Skoczek
Pudel     Opętany
Skoczek
Pudel     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Christopher Alexander Black (godność przybrana z powodu amnezji!)


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.02.17 18:10  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 26 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
"Najpierw szkic na kalce technicznej. Ołówek śmiga pewnymi ruchami, tak szybkimi, że niemożliwe, by wyobraźnia mogła za nim nadążyć. Pracujesz, jakbyś była tylko przekaźnikiem, jakby to, co rysujesz, istniało gdzieś na zewnątrz w skończonej formie i przepływało przez twoją głowę, ciało, ramię i dłoń, do czubka ołówka, niczym sygnał radiowy."

Księga Jesiennych Demonów, Jarosław Grzędowicz


-strona 75-
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Lem napisał: Ze swojej strony wszystkich młodych ludzi, odwiedzających mnie osobiście lub swoimi tekstami, staram się zniechęcać do wkroczenia na literacką drogę, która okazuje się graniówką, ale wiem, ze chodzi o bardzo przeżywany i aktywizujący nałóg, podobnie zresztą jak każda trudna wspinaczka skalna.

Planeta Lema

Strona 8
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Nekroskop, autor: Brian Lumley.
— Kawa? — powiedział. — Tak, zaraz wracam. — Wyszedł zza biurka i przeszedł obok swego gościa. Zjawa obróciła się patrząc, jak wychodzi z pokoju. Wyglądała niczym cień unoszącej się w powietrzu istoty, bezcielesna jak obłok lub kłąb dymu. Na pewno była w niej jakaś moc. Kyle włożył dwie pięciopensówki do automatu stojącego w głównym biurze. Zanim kubek się napełnił, skorzystał z toalety i zabrał go w drodze powrotnej. Widmo czekało. Kyle okrążył je ostrożnie i ponownie zasiadł za biurkiem.

Strona 37.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 20.02.17 16:53  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 26 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
"- Psie Pole to najmniejszy z naszych problemów - wypalił Niesyto, spoglądając na zegarek. - Dwie trzecie izolowanych znajduje się po tej stronie Odry, a to znaczy, że mamy najwyżej osiem godzin na przeczesanie całego centrum i wyłapanie ponad tysiąca ucieknierów."

Szczury Wrocławia, Robert J. Szmidt


Strona 59
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 20.02.17 17:11  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 26 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Uczennica Maga, Trudi Canavan.
- Hej, ależ się wystroiłeś.

Strona 147.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 20.02.17 17:16  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 26 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
"Lekarz, Ajman al-Zawahiri, prawa ręka bin Ladena, także zaczynał swoją działalność w szeregach Bractwa. Niewątpliwie miało ono zasadniczy wpływ nie tylko na Egipt, ale także na dużą część muzułmańskiego świata."

Ostatni dobry człowiek ; A.J. Kazinski

str. 99
                                         
Skoczek
Pudel     Opętany
Skoczek
Pudel     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Christopher Alexander Black (godność przybrana z powodu amnezji!)


Powrót do góry Go down

Uczennica Maga, Trudi Canavan.
Mam nadzieję, że on nie roi sobie niczego romantycznego, pomyślała. Wyobrażam sobie przerażenie mamy. Ona z trudem przebaczy mi, że nie próbuję rozkochać w sobie Mistrza Dakona, gdyby zaś były sachakański niewolnik zaczął pisać dla mnie wiersze, chybaby mnie wydziedziczyła.


Strona 213.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.02.17 13:58  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 26 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Mówić o języku trzeba, posługując się oczywiście językiem, który z tego powodu staje się metajęzykiem("metajęzyk" w odniesieniu do języka "elementarnego poziomu" to tyle, co "metamatematyka" w odniesieniu do matematyki: znajduje się o jeden stopień hierarchii wyżej, lecz ponieważ kwestia jest złożona, zajmę się nią potem). Jednakowoż żaden innej metody operacyjnej nie znamy i mieć nie możemy. Z tego powodu, a zarazem przez to, że całość naszego umysłowego życia osadzona jest na ludzkiej umiejętności językowej, nie dającej się jednoznacznie ani sformalizować, ani "definicyjnie" rozgryźć, poniższe uwagi muszą z konieczności stanowić uproszczenia. Planeta Lema, Stanisław Lem.


Tylna część okładki.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.02.17 12:16  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 26 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Ostrzeżenie, które wstrząsnęło światem i być może zapobiegnie katastrofie; książka, której przez 39 lat nikomu nie wolno było czytać, a którą teraz każdy przeczytać powinien.
Rok 1984, George Orwell.

Strona 55.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 25 z 39 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 39  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach