Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 44 z 53 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 48 ... 53  Next

Go down

Pisanie 28.11.15 21:29  •  Zgłoszenia - Page 45 Empty Re: Zgłoszenia
Patrze i płaczę... ludzie serio?
Popieram opinię Ayako. Tak coś nazywać oczernianiem grupy? Rozumiem jakby ktoś pisał "Lol jesteś łowcą, jesteś głupi", to ok. Ale pisanie, że sama organizacja jest np. głupia, nie fajna etc. tu się  hejci idea samej organizacji, a nie jej członków. Po za tym to tylko gra... inna ale nadal gra.
Można mnie tu teraz zhejcić, ok mi to zwisa.
Nigdy nie widziałem, żeby Tai pisała tak o łowcach jak to opisujecie (chodzi, że miałyby to być jakieś słowa godne stryczka). Za to co stwierdzacie za oczernianie(ten sam przykład) można zgłosić również Sleipnir'a, który nie raz (oczywiście dla żartu) pisał źle o SPEC, a ja jakoś nie skakałem mu do gardła. Ba, nawet mu się odgryzałem z czego wyszła nam nawet zabawna sytuacja. Więc jeśli byłby ktoś tak miły i dał mi, coś, jawny przykład, że Tai pisze źle o jakimś użytkowniku bo jest z organizacji łowców, to chętnie go zobaczę.
Nie chce popierać tu żadnej ze stron tego konfliktu... żeby to nawet tak można było nazwać.
Proszę hejcić mnie tu na dole \/ chętnie poczytam.

----------------------
Trochę pisałem bez składu i ładu. No ale przepraszam, to jest grono przedszkolaków czy poważnych ludzi młodszych i starszych?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.11.15 10:25  •  Zgłoszenia - Page 45 Empty Re: Zgłoszenia
Szczerze? Jestem trochę rozczarowany. Nie spodziewałem się takiego zagrania ze strony użytkowników - wyciąganie czegoś nieprawdziwego na wierzch, czepianie się pojedynczych, żartobliwych słówek. Gdzie dystans?
Ja osobiście jestem przeciw, ponieważ na Cb bywam całkiem sporo i ostatnimi czasy jakoś nie dostrzegłem tego, aby Taihen cokolwiek napomknęła odnośnie łowców. Na forum bywa bardzo sporadycznie, a jak zdarzy się jej wejść na Cb, to naprawdę na bardzo krótki czas. Jej tryb takiego bytowania na forum ciągnie się już spory czas.
Yuu, ten screen akurat jest mało ważny. Niewiele to mówi o niegrzecznym zachowaniu ze strony Taihen, bo niewiele później, kiedy Sloppy spytał się o to samo pytanie, wiele osób stwierdziło, że ma wybrać anioła, co może sam potwierdzić. Poza tym, dystansu trochę, bo to o niczym nie świadczy.
Natalie, nikt nikogo nie oczerniał za plecami. A może to wy lubicie sobie dopowiadać trochę za dużo, przez co tworzą się nieprzyjemne ploty? Kto wie, kto wie.
W tym wypadku muszę również podpisać się pod postem Ayako - łowcy wcale i w ogóle nie oczerniają organizacji Spec? Nie? A może my bierzemy do z dystansem? Albo zaraz padnie tekst "my odgrywamy relację między łowcami, a specem". No błagam, ludzie. Powiem tak: zluzujcie trochę majty, bo coś takiego jedynie psuje atmosferę forum. Przez co niektórzy mogą rzeczywiście rozmyślać nad usunięciem się stąd lub prowadzić do tak zwanej "jesiennej chandry".
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.11.15 11:18  •  Zgłoszenia - Page 45 Empty Re: Zgłoszenia
Ja może dopowiem. Nie twierdzę, że Łowcy, czy którykolwiek z Łowców oczernia S.SPEC. Porównanie służyło mi do tego, żeby pokazać, że w przypadku przytoczonego cytatu nie ma mowy o jakimkolwiek oczernianiu, tylko o niekoniecznie uszczypliwym żarcie i osobach bezrefleksyjnie przewrażliwionych.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.11.15 13:41  •  Zgłoszenia - Page 45 Empty Re: Zgłoszenia
Jej, przede wszystkim bardzo bym chciała podziękować osobom, które stanęły w mojej obronie, naprawdę wiele to dla mnie znaczy.

A teraz kilka słów wyjaśnienia. Postaram się nie odwracać kota ogonem i kierować niechęci na osoby, które składają skargę. Nie posiadam żadnych dowodów, że ta walka jest obopólna i cała krzywda jaka ich spotkała została mi zwrócona z nawiązką.

Dlaczego oczerniam organizację łowców?
- Otwarty konflikt fabularny znajduje się aktualnie między łowcami a S.Specem. Jak wyżej zostało wspomniane (w postach Ayako czy Vellarda), nie wiem czy uzasadnienie fabularne powoduje, że można taką zabawę w hejty przenieść na CB. KNW teoretycznie jest grupą neutralną, ale teraz schyla się bardziej ku Specom, więc to może być kwestia czasu, że zacznie zwracać się negatywnie ku organizacji mieszkającej w ściekach.
Plus taki smaczek fabularny: Taihen została wychowana w Mieście, przeżyła część indoktrynacji wojskowej. To raczej oczywiste, że może za łowcami nie przepadać.
- Poza uzasadnieniem fabularnym istnieją też własne pobudki, to oczywiste. Łowcy wydają mi się mało sensowną organizacją, grupą buntowników, którzy nie są zadowoleni z tego, że ludzie mogą żyć w spokoju (albo mogli do wyczerpania materiałów, ć.d.n.) i starają się ten spokój zakłócić. Brak mi tu jakiejś ideologii, która by wyjaśniała dlaczego chociażby wojskowi mieli się do nich przyłączać.
Jednym słowem (bądź w kilku) nie lubię łowców jako organizacji, a raczej nikt nie zabroni mi czegoś nie lubić, leży to w naturze ludzkiej.
- Dosyć logiczny wydaje mi się fakt, że skoro coś mi się nie podoba, to nie będę tego polecała innym użytkownikom, w tym nowym. To nie jest zniechęcanie, ponieważ nikt rozsądny nie będzie brał pod uwagę zdania jakiejś Taihen której nawet nie zna podczas tworzenia karty. Jeśli chce być tym buntownikiem to i tak nim zostanie. Na tej samej zasadzie nie naganiam nikogo do KNW, mimo że grozi mu wyginięcie. A jak o wyginięciu mowa, łowcy są chyba aktualnie dość liczną organizacją, czyż nie? Czemu nie zaproponować nowemu graczowi żeby zrobił coś nieszablonowego w innej grupie, z deficytami lub bez nich? No właśnie.
- Wiem, że ten konflikt ma podłoże już niemal historyczne. Ludzie, którzy znają powody mogą je zachować dla siebie, bo oficjalnie wszystko skończyło się z odejściem Phila i wprowadzeniem kostek, które miały sprawić, że rozgrywka będzie o wiele bardziej sprawiedliwa. I tutaj odniosę się do tego co napisała Abi:

Abigail napisał:Również. Jak dla mnie to za wiele nie znaczy. Właściwie to chyba wy robicie się też nieco przewrażliwieni na temat tego, co mówi Tai. Sama oskarżona również mogłaby coś powiedzieć na swoją obronę, jeżeli będzie mieć na to siły. W końcu trzeba słuchać obydwu stron.
Skoro już znowu się coś zaczyna, to skończcie z tym wreszcie raz, a porządnie, bo takie rzucanie jadem, potajemnie i nie, psuje atmosferę panującą na forum. To taka mała moja prośba do obydwu stron.

I teraz coś wyjaśnię. Cały konflikt był sprowadzany na poziom rozmów na gadu ewentualnie na PW. Nie były to otwarte rozmowy, ponieważ zawsze był jakiś mediator w postaci administratora, który wiadomości jednej strony przekazywał tej drugiej bez żadnego wyraźnego feedbacku. Przy liście wydarzeń, które mi nie odpowiadały i o których zmianę prosiłam łowców pojawił się punkt o prywatnej rozmowie. Nie pierwszy i nie ostatni raz chciałam wszystko wyjaśnić prywatnie, bez administratora patrzącego na palce, w rozmowie gdzie w końcu by mogły paść gorzkie słowa, ewentualne pobicie się po mordach i oficjalne pogodzenie.
I tak, wiem, że sama mogłam do nich napisać zamiast dalej korzystać z taryfy pośredniczej, wiem, że po części to też moja wina i tego rzeczywiście żałuję. Może obawiałam się, że zostanę wrzucona do konferencji ze stadem wściekłych łowców, którzy tak bardzo mnie nie lubią, że przy każdej wzmiance, która może ich urazić, od razu zbiegają się całym stadem odpowiadając na atak. Taka postawa też mi się nie podoba, co tylko pogłębia moją niechęć do organizacji i tym samym do polecania jej nowym użytkownikom.
W każdym razie zapewniam, że sprawa o wiele szybciej by się rozwiązała gdyby zamiast zarzucać wzajemnymi skargami administrację porozmawialibyśmy otwarcie, co ani razu nie miało miejsca. Zamiast tego dowiaduję się, że każda moja wiadomość jest screenowana i kontrolowana, a ja z uporem maniaka przeglądam misje, w których moim zdaniem pojawia się absurdalnie wiele nagród nieadekwatnych do poziomu trudności.

O, jeśli chodzi o to rzucanie się całym stadem przykład macie powyżej. Po wstawieniu propozycji tego ostrzeżenia pierwszymi wypowiadającymi się byli praktycznie sami łowcy. Pozostałe przykłady zapewne musiałabym parafrazować, ale zapewniam, że było ich sporo, tak w wątkach na forum jak i na CB. Tyle odwracania kota ogonem.

Dziękuję za uwagę.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.11.15 18:31  •  Zgłoszenia - Page 45 Empty Re: Zgłoszenia
Serio?
Kurwa serio.

Zaprezentowany przykład jest niewinnawą gadką, małym prztyczkiem w nos. A widzę robi się tutaj z tego niemalże atak na świętą łowczą reputację. Tak, właśnie takiej dyskusji mi brakowało w tą piękną niedzielę.

Jestem zdecydowanie na nie. Znam konflikt, sam jestem jednym z jego uczestników. Jest to też jeden z powodów dla których rzadziej niż kiedyś się pojawiam na CB. Ja się nie wkurwiam, inni się nie wkurwiają, wszyscy są zadowoleni i szczęśliwi, małmazja i mizeria. I już były dyskusje i na PW i na GG w związku z całą sprawą. Sądziłem, że było-minęło, sprawa zakończona, małe dogadanki to jedyne to pozostanie. Ale chyba się myliłem.

To, co wytknął Lentaros mógłbym równie dobrze wytknąć graczom ze strony Łowców ale nie mam zamiaru znowu otwierać sprawy i rozpętywać znowu masowej histerii. Jeśli z każdym najmniejszym, najniewinniejszym tekścikiem będziemy tutaj latać to proszę państwa, wprowadźmy cenzurę, niech łowczość będzie nowym feminizmem którego nie da się krytykować bez natychmiastowego ostracyzmu, niech 'Łowca' będzie synonimem na 'jeśli zrobisz z nas żart to masz wpierdol'. Opanujmy się, ludzie. Myślałem, że mamy to już za sobą. Dlaczego więc znowu te brudy się wyciąga? Czemu biegamy w kółko, wpierdalamy swój ogon jak jebany ouroboros i nie możemy się ruszyć z burdelu który stanął na tej sprawie?

Jedyne co mogę zrobić to zadedykować teraz kawałek obecnie bardzo bliski memu sercu. Klik.

P.S. Ta sprawa nie pomaga na mojego kaca.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.11.15 18:37  •  Zgłoszenia - Page 45 Empty Re: Zgłoszenia
Spróbuje się wytłumaczyć. Tu Lenek, który spowodował ten cały obłęd i głupotę, bo nie pomyślał zanim to zrobił.

Chciałem móc skonfrontować ludzi i ich myśli, emocje ze sobą. Nie chciałem by to było zamiecione pod dywan, by gdzieś po kątach wytwarzał się jad wylewany w jedną, czy w drugą stronę. Zrobiłem to w możliwie najgorszy sposób jaki tylko mógł mi przyjść do głowy, chciałem to szybko załatwić najwidoczniej.

Nie wiem czy to coś zmieni teraz, ale ja, jako prowider tego zdarzenia - przepraszam. Każdego z was który tu pisał, za to że musieliście to pisać, każdy który poczuł się urażony, czy go bolało. Tak jak już napisałem - chciałem to załatwić zbyt szybko, zbyt głupio i nie przemyślanie. Przepraszam wszystkich za to raz jeszcze.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.11.15 20:40  •  Zgłoszenia - Page 45 Empty Re: Zgłoszenia
Z mojej strony, po prywatnej rozmowie z Taihen Shi i Cronusem problem uznaję za zażegnany i liczę na to, że od teraz sytuacja z każdej możliwej strony będzie rozwijać się w sposób pozytywny. Nie widzę dalszej potrzeby rozważania tego i mam nadzieję, że nic podobnego więcej nie będzie miało miejsca.

Przepraszam wszystkich, którzy musieli to czytać, a nawet się wypowiadać, to nie powinno mieć nigdy miejsca. Życzę łowcom, reszcie forum, a także sobie dobrej gry na forum od tego momentu, bez zabarwiania prywatnych i forumowych relacji takimi sytuacjami. Zrobię wszystko, by nikt już nie musiał przez coś takiego przechodzić. W razie czego, proszę każdego, kto poczuje się z mojej strony traktowany źle, o zwrócenie na to uwagi, postaram się wszystko wyjaśnić.

Cóż, żeby nie pomijać pierwotnego założenia działalności tego tematu, na chwile obecną, wstrzymuje się od głosu w sprawie.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.11.15 20:59  •  Zgłoszenia - Page 45 Empty Re: Zgłoszenia
Yuu napisał:Z mojej strony, po prywatnej rozmowie z Taihen Shi i Cronusem problem uznaję za zażegnany i liczę na to, że od teraz sytuacja z każdej możliwej strony będzie rozwijać się w sposób pozytywny. Nie widzę dalszej potrzeby rozważania tego i mam nadzieję, że nic podobnego więcej nie będzie miało miejsca.

Przepraszam wszystkich, którzy musieli to czytać, a nawet się wypowiadać, to nie powinno mieć nigdy miejsca. Życzę łowcom, reszcie forum, a także sobie dobrej gry na forum od tego momentu, bez zabarwiania prywatnych i forumowych relacji takimi sytuacjami. Zrobię wszystko, by nikt już nie musiał przez coś takiego przechodzić. W razie czego, proszę każdego, kto poczuje się z mojej strony traktowany źle, o zwrócenie na to uwagi, postaram się wszystko wyjaśnić.

Podpisuję się pod tym rękami i nogami. I także proszę żeby w razie jakichś zgrzytów z mojej strony od razu kontaktować się ze mną, najlepiej wprost, bo mediacje to powinien być ostatni ratunek dla bardzo ostrych dyskusji.

Tymczasem proszę o sprawiedliwy wymiar kary.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.11.15 21:04  •  Zgłoszenia - Page 45 Empty Re: Zgłoszenia
No to w takim razie nie ma o czym mówić. Jestem przeciwko ostrzeżeniu dla Taihen. Myślę, że skoro doszło do porozumienia, to można spokojnie zamknąć ten temat. Tym bardziej, jeśli koniec końców wyszło, że faktycznie niektóre zachowania były mocno wyolbrzymione i tyle.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.11.15 21:05  •  Zgłoszenia - Page 45 Empty Re: Zgłoszenia
Zero napisał:No to w takim razie nie ma o czym mówić. Jestem przeciwko ostrzeżeniu dla Taihen. Myślę, że skoro doszło do porozumienia, to można spokojnie zamknąć ten temat. Tym bardziej, jeśli koniec końców wyszło, że faktycznie niektóre zachowania były mocno wyolbrzymione i tyle.

^ popieram.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.11.15 21:27  •  Zgłoszenia - Page 45 Empty Re: Zgłoszenia
Podpisuję się pod wami.
Nie zależy mi na mszczeniu się i wytykaniu sobie błędów czy złośliwości. Cieszę się, że wszystko zostało w końcu wyjaśnione i powinno się ułożyć.
Również ja proszę, by w razie problemu zgłaszać się prosto do mnie na pw, zamiast nawarstwiać niepotrzebnie problemy.

Przede wszystkim - rozmawiajmy. Spokojnie, po ludzku i bez darcia po sobie mordy. Tak powinno się rozwiązywać problemy.

Udało się? Fajnie. Ciesze się, że wszystko sobie wyjaśniliśmy i możemy iść dalej. Oby taka sytuacja się już więcej nie powtórzyła. Wystarczająco już nam to zepsuło nerwy. Wszystkim.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie   •  Zgłoszenia - Page 45 Empty Re: Zgłoszenia
                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 44 z 53 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 48 ... 53  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach