:: M3 :: Południe

Strona 17 z 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Go down


Wąskie uliczki - Page 17 Empty Re: Wąskie uliczki

Pisanie by Kyōryū on 30/5/2019, 03:32
Nie oczekiwał cudów; żadne gruszki na wierzbie, żadne jaskółki czyniące wiosnę. Żadne cokolwiek, co w niemożliwy sposób podsunęłoby sprawcę, motyw, a przede wszystkim dowody. Nie czuł też zawodu; sprawa stała w miejscu, choć wydrążył dostatecznie dużą dziurę, aby — przy łatwiejszych zleceniach — nakreślić sobie przebieg wydarzeń. Tymczasem nie mieli nic. Poszlaki stanowiły rozrzucone po kątach kawałki układanki; nie pasowały do siebie, a przynajmniej nie z obecnej perspektywy.
Ale to nie jej wina, zganił się, prostując plecy. Dłonie, które splatał ze sobą, rozdzielił i oparł o kolana, żeby potrzeć palcami ścierpnięte uda. Nagranie wciąż trwało, choć między nim a Verity zapanowała dłuższa chwila przerwy.
Uśmiechnął się, chyba już mimowolnie.
W porządku. Jeżeli coś sobie przypomnisz, skontaktuj się z nami. Sprawą... — „zajmiemy się od razu” — chciał dodać, jednak ledwo słyszalny szum zacisnął mu wargi. Do środka wpadło zimne powietrze, od którego całe ciało zamieniało się w kamień. Kyōryū zerknął ku twarzy swojego przełożonego; już się nie uśmiechał.
Wysłuchał go uważnie, ale coś w ciemnych oczach przeczyło bezwzględnemu posłuszeństwu, którym zwykle się odznaczał. Miał prawo nie chcieć czegoś zrobić. Z różnych przyczyn. Osobistych, służbowych, psychicznych, fizycznych. Jeżeli jednak protest cisnął mu się na usta, Rūka stłamsił go w sobie pojedynczym przytaknięciem.
Dobrze — rzucił, podnosząc przegub i stopując nagranie. Na ekranie pojawił się komunikat o konwertowaniu pliku, czym już się nie interesował. — Do zobaczenia.
Przeczekał moment, w którym psisko wyskoczyło z auta, a potem wyskoczył z wozu i przesiadł się do przodu. Jeden ruch nadgarstka wystarczył, aby pojazd zamruczał, drżąc ledwo wyczuwalnie całą swoją żelazną konstrukcją.
Rekrut poprawił górne lusterko, zerkając przy okazji na Verity.
Trzymała się dobrze jak na świadka morderstwa, ale o tym starał się nie myśleć. Po prostu wcisnął pedał gazu i wreszcie ruszyli z miejsca.

zt + Verity i Major.


Wąskie uliczki - Page 17 Qqqqqpng_qsrxqhr
Wąskie uliczki - Page 17 Anigif2gi_qwqpwqp
yeah
i'm ready
Kyōryū

Kyōryū
Rekrut
GODNOŚĆ :
きょうりゅう るうか (Kyōryū Rūka)


Powrót do góry Go down

Strona 17 z 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Powrót do góry