Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 54 z 76 Previous  1 ... 28 ... 53, 54, 55 ... 65 ... 76  Next

Go down

Pisanie 23.11.16 15:50  •  Pytania do postaci. - Page 54 Empty Re: Pytania do postaci.
W sumie żadne. Lubię Eden. Jest mi tu całkiem dobrze.

Najboleśniejsze wspomnienie?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 25.11.16 12:02  •  Pytania do postaci. - Page 54 Empty Re: Pytania do postaci.
"Najboleśniejsze? Haha, no, to by było wtedy, jak przeholowałem z ilością semtexu w modelu samolotu i byłem zbyt blisko eksplozji, impet mocno mną rzucił o pobliską ścianę, połamane żebra to nic przyjemnego... hm? Że kłamię? Niee, prawdę mówię! A... barki masuję, bo zbyt długo dzisiaj ślęczałem nad elektroniką do nowych zabaweczek... nie, skrzydła mnie nie bolą - skąd pomysł, że nawet je mam? Nadal kłamię? No wiesz co! Jakbym chciał skłamać, to bym ci wciskał, że jestem aniołem, którego z Nieba wygnano za coś, co ponoć jest fundamentem stworzenia i istnienia Niebios. Za miłość. No i jak? Prawda, że to jest kompletnie niedorzeczne?"

Masz minutę, by powiedzieć coś sobie sprzed 20 lat. Co powiesz?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 25.11.16 19:43  •  Pytania do postaci. - Page 54 Empty Re: Pytania do postaci.
Nie pamiętam.

Czy gdybyś mógł, zmieniłbyś coś ze swojej przeszłości?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 25.11.16 21:00  •  Pytania do postaci. - Page 54 Empty Re: Pytania do postaci.
Tak. Nie pozwoliłbym Nathanielowi, żeby wrzucił mnie do wody jak kamień, kiedy miałem sześć lat.

Wymarzone miejsce na wakacje?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.11.16 0:06  •  Pytania do postaci. - Page 54 Empty Re: Pytania do postaci.
Kurcze. Chyba morze. Ale takie prawdziwe, z książek. Wyglądają na olbrzymie, nieskończone i wyzwalające.

Gdybyś miał/a opisać się w trzech słowach ─ jakie by one były?
                                         
Shirōyate
Opętany
Shirōyate
Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Shirōyate Hiroki.


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.11.16 0:09  •  Pytania do postaci. - Page 54 Empty Re: Pytania do postaci.
Zajebiście Wspaniały Mechanik B|



Masz czasami myśli, że byś pierdolnął tym wszystkim i wyjechał w pizdu?


                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.11.16 0:11  •  Pytania do postaci. - Page 54 Empty Re: Pytania do postaci.
Każdego, dnia i nocy, w każdej sekundzie i minucie...

Twoja najbardziej niefortunna sytuacja w życiu?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.11.16 0:26  •  Pytania do postaci. - Page 54 Empty Re: Pytania do postaci.
Bycie świadkiem zniszczenia cudu rosyjskiej ceramiki.


Czy jest coś za co chciałbyś się komuś odpłacić z nawiązką?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.11.16 0:59  •  Pytania do postaci. - Page 54 Empty Re: Pytania do postaci.
Oczywiście. Debilowi, który zaraził mnie wścieklizną.

Masz wymarzony scenariusz własnej śmierci?
                                         
Jekyll
Bernardyn     Opętany
Jekyll
Bernardyn     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Dr Jekyll, znany również jako Kyle.


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.11.16 3:47  •  Pytania do postaci. - Page 54 Empty Re: Pytania do postaci.
A ona kiedykolwiek nadejdzie? *śmiech* Nie no, żartuję... śmierć przychodzi po każdego. Ale żeby planować cały scenariusz? Czy to nie marnowanie cennego czasu, w trakcie którego można żyć?

Otrzymujesz propozycję: zamorduj swojego najbliższego przyjaciela, a odzyskasz najbardziej ukochaną ci osobę. Co zrobisz?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.11.16 12:03  •  Pytania do postaci. - Page 54 Empty Re: Pytania do postaci.
Najbliższego przyjaciela? *wzroczy po osobach* Wszyscy są najlepsi! Ale... to nie przyjaciel zawinił i to nie on winien być zapłatą za odzyskanie innej osoby. Tym bardziej jeśli byłaby to osoba z przeszłości. Co innego gdyby wszystko działo się w teraźniejszości. Tej decyzji raczej nie byłbym w stanie podjąć sam.


Między młotem, a kowadłem... Patrzy na Ciebie twój przyjaciel i twoja miłość. A ty masz tylko jedno antidotum. Obje czują identyczny strach i mają tę samą nadzieję odnośnie twojego wyboru. Na co się zdecydujesz? Dobrze odczytasz ich myśli?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 54 z 76 Previous  1 ... 28 ... 53, 54, 55 ... 65 ... 76  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach