Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 33 z 76 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 54 ... 76  Next

Go down

Pisanie 19.08.15 18:08  •  Pytania do postaci. - Page 34 Empty Re: Pytania do postaci.
Podejmowanie trudny, trafnych i ważnych decyzji w niekomfortowej, śmiertelnej sytuacji. I to, że za najbliższą i najważniejszą mi osobę mógłbym nawet zginąć.

Jak często się masturbujesz?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 20.08.15 15:57  •  Pytania do postaci. - Page 34 Empty Re: Pytania do postaci.
Wcale. *kamienna mina* A to pytanie mi ubliża. -.-


Wolisz samotność czy obecność innych osób?




                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.08.15 15:16  •  Pytania do postaci. - Page 34 Empty Re: Pytania do postaci.
Samotność.

Czy zdarzyło ci się odpowiedzieć na pytanie wymijająco? Jeśli tak, to po co w ogóle brałeś się za odpowiedź?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.08.15 17:54  •  Pytania do postaci. - Page 34 Empty Re: Pytania do postaci.
Tak, oczywiście. Często to robię. A po co? By zająć czymś rozmówcę i sprowadzić jego myśli na inny tor. Dzięki temu on nie zawraca swojej "ślicznej główki" sprawami, których nie powinien wiedzieć, a ja mam święty spokój.



Masz jakiś ulubiony przedmiot? Jaki i dlaczego?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.08.15 17:57  •  Pytania do postaci. - Page 34 Empty Re: Pytania do postaci.
Mój miecz. Mam do niego sentymentalne przywiązanie.

Gdzie nie mógłbyś mieszkać i dlaczego?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.08.15 18:19  •  Pytania do postaci. - Page 34 Empty Re: Pytania do postaci.
W Edenie, bo z jakiegoś powodu się stamtąd wyniosłem. Nie przepadam za innymi aniołami.

Jaka jest twoja ulubiona rzecz, którą masz w posiadaniu?
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.08.15 18:23  •  Pytania do postaci. - Page 34 Empty Re: Pytania do postaci.
Kokardka. Przypomina mi o przeszłości.

Kogo byś wybrał na swojego partnera, i dlaczego?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.08.15 18:53  •  Pytania do postaci. - Page 34 Empty Re: Pytania do postaci.
*wzdycha* A muszę? I to zależy, jak rozumiesz tutaj słowo "partner". Od interesów? Od akcji w terenie? W związku?
Gdybym miała się jednak zastanowić... to prawdopodobnie wybrałabym Ikara. Czasem strasznie mnie denerwuje i jest tym cholernym naukowcem, ale jednak... *wzdycha* ... powiedzmy, ze może być. I chyba na razie i tak nie mam nikogo bliższego. T trochę smutne.



W ilu związkach byłeś? (tak, chodzi o "romantyczne" relacje)
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.08.15 20:01  •  Pytania do postaci. - Page 34 Empty Re: Pytania do postaci.
W żadnych. Nie interesują mnie takie rzeczy jak "związki" czy "romantyczność".

Gdybyś mógł zmienić w kimś jedną cechę, co to byłoby i u kogo?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 31.08.15 0:21  •  Pytania do postaci. - Page 34 Empty Re: Pytania do postaci.
Bezwarunkowy, wrodzony samarytanizm u Adriela. Wykończy się cioł, jak będzie chciał wytrzeć nos każdemu zafajdanemu Desperatowi. To niewykonalne, głupie, bezsensowne i zupełnie w jego stylu.

Otacza cię wataha dzikich, oszalałych królików w okresie godowym. Są z każdej strony, część z nich próbuje się do ciebie podkopać od dołu. Co robisz?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 31.08.15 13:50  •  Pytania do postaci. - Page 34 Empty Re: Pytania do postaci.
Jak to co? Daję się zgwałcić. To takie miłe uczucie. Potem tulę wszystkie po kolei, w końcu są takie słodkie... po czym wpieprzam na obiad.

Co byś teraz zjadł? :v
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 33 z 76 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 54 ... 76  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach