Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 32 z 76 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 54 ... 76  Next

Go down

Pisanie 14.08.15 21:42  •  Pytania do postaci. - Page 32 Empty Re: Pytania do postaci.
"Chcę ciebie"

Czy lubisz masło? Podaj trzy argumenty w odpowiedzi.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.08.15 22:07  •  Pytania do postaci. - Page 32 Empty Re: Pytania do postaci.
Lubię, bo idealnie komponuje się ze świeżym, jeszcze ciepłym chlebem; jajecznica smażona na maśle jest najlepsza; nie wiem, masło to ż y c i e.

Jeśli Twój partner poprosi, byś przebrał się za płeć przeciwną, wiadomo w jakim celu, zrobisz to? Jeśli nie, podaj argument.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.08.15 13:36  •  Pytania do postaci. - Page 32 Empty Re: Pytania do postaci.
Zawstydzająca dla mnie, czy dla niego? *wzdycha* A z resztą.. i tak nie pamiętam. *wzrusza ramionami*



Masz jakieś rodzeństwo? Chciałbyś mieć? Jaki masz do niego stosunek?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.08.15 0:38  •  Pytania do postaci. - Page 32 Empty Re: Pytania do postaci.
Mam mnóstwo sióstr i braci. Każdy z nich wiele dla mnie znaczy, choć nasze drogi w większości przypadków bardzo się rozeszły. Niemniej każdego anioła dalej uważam za rodzinę.


Co chciałbyś osiągnąć w najbliższym czasie?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.08.15 2:45  •  Pytania do postaci. - Page 32 Empty Re: Pytania do postaci.
Nauczyć się życia z demonami w mojej głowie, a konkretnie z jednym. Tak, bez tego cała reszta będzie trudna do ogarnięcia.



Z czego jesteś dumny?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.08.15 19:24  •  Pytania do postaci. - Page 32 Empty Re: Pytania do postaci.
Z tego, że wykreowałem własną osobowość. Że stanowię o sobie. Że nauczyłem się, jak przetrwać i przetrwałem, przynajmniej jak do tej pory. Że za pomocą intelektu potrafię stawiać czoła o wiele silniejszym przeciwnikom.

Co zazwyczaj powoduje uśmiech na twoich ustach?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.08.15 19:46  •  Pytania do postaci. - Page 32 Empty Re: Pytania do postaci.
Myśl o pocięciu kogoś, kto zaszedł mi za skórę. To zawsze wywołuje uśmiech.

Czego najbardziej się boisz?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.08.15 20:07  •  Pytania do postaci. - Page 32 Empty Re: Pytania do postaci.
Śmierci. Lub też samego strachu przed śmiercią. Paradoksalnie.

Kiedy czujesz się samotny?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.08.15 20:57  •  Pytania do postaci. - Page 32 Empty Re: Pytania do postaci.
Kiedy dookoła panuje cisza i mogę w spokoju pomyśleć. Wtedy to mnie dopada. Ale tak właściwie, nie skarżę się zbytnio. Można powiedzieć, że zupełnie sama nigdy nie bywam. Choć samotna w tłumie, tak. Zazwyczaj.

Jaką lubisz pogodę?



                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.08.15 21:27  •  Pytania do postaci. - Page 32 Empty Re: Pytania do postaci.
Ciepły deszczyk, który opada na ziemię w akompaniamencie kojącego, jednostajnego szumu. No i wietrzne, pogodne dni.

Jaki jest twój priorytet na tę chwilę?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.08.15 8:26  •  Pytania do postaci. - Page 32 Empty Re: Pytania do postaci.
Odzyskać to, co utraciłam. A przynajmniej odratować jak najwięcej z tego i jakoś załatwić sobie resztę.



Ukrywasz jakiś wielki sekret?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 32 z 76 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 54 ... 76  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach