Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 28 z 76 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 52 ... 76  Next

Go down

Pisanie 01.08.15 8:59  •  Pytania do postaci. - Page 28 Empty Re: Pytania do postaci.
To zależy od stresu. Jeśli ktoś mnie rozwścieczy, to rzucę w niego krzesłem. Ale jeśli chodzi o traumatyczne sytuacje pokroju "goni cię wygłodniała bestia", to potrafię zachować zimną krew i chyba nawet humor, bo co poprawia nastrój i morale tak, jak żart z nieprzyjemnego oddechu przeciwnika? XD

Wolisz spokojne życie czy ciągłe zagrożenie i możliwość śmierci?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.08.15 19:53  •  Pytania do postaci. - Page 28 Empty Re: Pytania do postaci.
W sumie sam nie wiem. Lubię mieć jednak ten dreszcz adrenaliny w moim życiu, choć są momenty, gdzie wolałbym stoicki spokój. Ale to są tylko momenty, nie chciałbym żyć tak cały czas.

Boisz się śmierci?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.08.15 22:48  •  Pytania do postaci. - Page 28 Empty Re: Pytania do postaci.
Nie za bardzo. Przyszło, poszło. Śmierć to nie jest jedna z rzeczy, których moim zdaniem należy się bać. Straszniejsze może być to co ją poprzedza.



Wolisz przebywać w Mieście czy w Desperacji?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.08.15 23:26  •  Pytania do postaci. - Page 28 Empty Re: Pytania do postaci.
Miasto. Jednej wielkiej piaskownicy wypełnionej skażonymi świrami mówimy stanowcze nie.

Prysznic czy wanna?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.08.15 23:37  •  Pytania do postaci. - Page 28 Empty Re: Pytania do postaci.
Wanna.

Masz jakieś zdolności artystyczne? Jeśli tak, to jakie?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.08.15 23:45  •  Pytania do postaci. - Page 28 Empty Re: Pytania do postaci.
Tak. Umiem napisać swoje imię na śniegu nie dotykając go rękami i stojąc w miejscu.

Jak wspominasz swoją pierwszą randkę?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.08.15 0:25  •  Pytania do postaci. - Page 28 Empty Re: Pytania do postaci.
Była mi obojętna. Nie wyszła jak chciałem, ale nie przywiązuję do niej wielkiej wagi. W sumie chyba nie mam ręki do kobiet, bo wszystkie uciekają ode mnie z płaczem.

Jaki jesteś?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.08.15 16:03  •  Pytania do postaci. - Page 28 Empty Re: Pytania do postaci.
Seksualnie niebezpieczny
Nie wiem. Właściwie nigdy się nad tym nie zastanawiałem jakoś tak głębiej. Na pewno w gorącej wodzie kąpany i pyskaty. Łatwo wpadam w irytację i złość, więc wychodzi na to, że nerwowy. Ale nigdy nie zostawię podopiecznego, więc, hm, lojalny?

Twoja najskrytsza fantazja?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.08.15 18:59  •  Pytania do postaci. - Page 28 Empty Re: Pytania do postaci.
Dzień bez przypału : |

Jak radzisz sobie z upałem?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.08.15 19:35  •  Pytania do postaci. - Page 28 Empty Re: Pytania do postaci.
Chujowo. Cały się topię.

Co sądzisz o książkach?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.08.15 23:43  •  Pytania do postaci. - Page 28 Empty Re: Pytania do postaci.
Uwielbiam je. Mogę spędzić cały dzień zamknięta w pokoju jeśli tylko dostanę stosik dobrych książek. Pochłaniam je masowo i chyba tego by mi brakowało w Desperacji. Książek.



Jaki masz stosunek do wymordowanych?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 28 z 76 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 52 ... 76  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach