Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 20/02. Odbyło się kolejne losowanie chorób. Sprawdź czy twoja postać wciąż jest zdorwa!
  • 20/02. Zapoluj na niedźwiedzia babilonskiego.
  • 13/02. Kto sieje mak, ten zbiera wiernych. Wypowiedz się na temat KNW!
  • 11/02. W profilu, w zakładce Contact, pojawiło się nowe pole dla chętnych: discord.
  • 05/02. Co z organizacją Drug-on? Zaproponuj.

:: Off :: Antidotum

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Pisanie on 06.04.15 19:32  •  Antidotum - wydanie wielkanocne #9 - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie wielkanocne #9
Piwonia? *szybko sprawdza co to znaczyło* ...Chyba czas wreszcie odstawić nołlajfienie i zacząć się udzielać ;~;
Gazetka w ogóle świetna jak zawsze! Widać, że wszyscy włożyli w to wiele pracy i poświęcili dużo czasu, ale efekt jest zachwycający! Cytaty i kawały najlepsze, Al, Len i Marcelina mnie rozwalili xD. I prezent dla mnie taki łał, serio jest świetny <3 Nie mogłam się oprzeć i sprawdziłam resztę prezentów, wszystkie są mega, szczególnie rysunki <3

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie on 07.04.15 3:18  •  Antidotum - wydanie wielkanocne #9 - Page 3 Empty Re: Antidotum - wydanie wielkanocne #9
Nie żałuję tych 10% baterii, które poszły na zaspokojenie mojej ciekawości i zerknięcie na gazetkę poprzez telefon, za to bardzo żałuję, że po przeczytaniu zaledwie trzech artykułów rodzice zgarnęli mnie w odwiedziny do drugiej babci. Ja nie wiem.. co to święta są czy co? D:
No… więc pierwsze co mnie uderzyło, to JAKI ŚLICZNY ZIELONY. Już chwaliłam, ale pochwalę znowu. Tak fajnie dobrać kolory, orz. D: Oprawa graficzna zrobiła na mnie wrażenie, tak. Idąc dalej, artykuły są genialne!
Generalnie strona z zaimkami jest jednym z moich faworytów~ Fajnie, że można się czegoś dowiedzieć, a i postacie zostały w to wplecione, więc już w ogóle miodzio. |: Chociaż… słychać ore i już wiadomo: rozmówca jest Prawdziwym Facetem™ … Ourell to chyba nie jest. XD *zerka na łagodnego, jak baranek anioła* Ale Ai bezbłędny!
Króliki to skurwiele.. zabiło mnie to. Te ich bezduszne spojrzenia… XD Geniusz, przez duże „G”. Ale tak.. od teraz będę się ich wystrzegać. >:c
Żarty i cytaty… dzienna porcja humoru zapewniona. XD Parokrotnie na serio się zaśmiałam~
… a teraz… *przeładowuje broń* Ręce do góry i przyznawać się kto taki piękny wierszyk ułożył!? D:< *strzela ostrzegawczo serduszkami* Serio, czytam już któryś raz i zawsze cieszy mi się pysk~

Edit: Aha... a za nazwanie radia uke WIELKI plus. |:

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

:: Off :: Antidotum

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3