:: M3 :: Ścieki :: Okolice wejść

Strona 12 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

Re: Opuszczone magazyny Pisanie by Napper on 19/3/2018, 22:09
    
-Trzeźwy - prychnął z dumą -Prawie. Trochę zdezelowany po prostu.
Tłumaczyć się mu absolutnie nie zamierzał. Nawet, gdyby był w lepszym stanie niż teraz, napewno jego reakcje i miny nie obchodziłyby go bardziej.
Postarać się nie zdechnąć. Nie zdechnąć. Nie zaśnij, nie porzygaj się.
Samo podrzucenie mu na myśl alkoholu sprawiło, że momentalnie poczuł niesamowitą potrzebę wrócenia do kanałów i pierdolnięcia się na łóżko. Przymrużył oczy starając się bardziej skupić i dobrze poskładać broń. Nie było mu na rękę później sprawdzać jeszcze raz, czy wszystko jest w porządku albo wysłuchiwać jak ktoś podważa jego niezachwiane kompetencje.
Później kompletnie zamilknął, zwłaszcza słysząc o martwej mundurowej z S-SPEC. Radykalnie wyjebane miał na ofiary po którejkolwiek stronie, ale przemknęło mu przez myśl, że mógłbyć to ktoś, kogo znał.
Chyba kontakt z ludźmi - kiedy był zdezelowany, na kacu i nie w pełni trzeźwy, nie był dobrym pomysłem. Obudziły się w nim uczucia. Nawet zrobiło mu się chyba troszkę przykro, ale nie był na siłach żeby o tym myśleć. W ogóle nie był na siłach żeby myśleć.

Skończył zabawę z bronią i czuł się, jakby to jego zasługą był brak nadajnika. Dumny z upolowania w ten sposób paczki papierosów uśmiechnął się do Lazarusa.
-Uroczo. Dzięki.
Odpalił papierosa, resztę paczki schował do kieszeni płaszcza.
Szlug momentalnie poprawił mu humor i teraz nawet fakt, że broń pójdzie na mięso dla młodych łowczych strzelców nie wydawał się tragiczną perspektywą. Ostatecznie i tak chuj z tym, bo niezależnie od tego, jak dobra jest broń, cenniejsi mogą być ludzie, którzy nauczą się nią posługiwać.
-Zbieram się. Jak będziesz jeszcze coś miał, to daj znać.
Odchrząknął, zsunął się ze skrzynki i poczochrał Lazarusa jak psa, przy okazji chuchając mu w twarz dymem. Potem oddalił się w kierunku wejścia do ścieków, unosząc jeszcze rękę w geście pożegnania.
z/t


Mowa: #AF871C
Myśli: #363533
avatar
Napper

Kat


GODNOŚĆ :
Draken Rook

Liczba postów :
21


Powrót do góry Go down

Re: Opuszczone magazyny Pisanie by Gość on 19/3/2018, 22:44
    
Kontrole przebiegły pomyślnie. Zarówno ta dokonana przez Nappera na karabinie jak i ta, którą Lazarus uskuteczniał świdrującym wzrokiem pilnując wszystkiego co robi drugi łowca. Wolał mieć czyste sumienie zwłaszcza, że powoli zaczynała świtać mu myśl żeby karabin sobie zatrzymać. Miał identyczny, niby nie potrzebował drugiego ale zachłanność robiła swoje. Choć może to zazdrość. Wystarczająco bolało patrzenie jak obce dłonie dotykają jego własność, a co dopiero zrobi ta natrętna myśl, że nachalnych obcych jest więcej? Tylko co on z tym cholerstwem zrobi.
- Pewnie, nie ma spra...
Nie dało się ukryć, że to była ostatnia rzecz jakiej się tutaj spodziewał. Gdzieś podświadomie nawet liczył na to, że dojdzie w tych magazynach do rzezi, jak to zwykle bywało, gdy przychodziło mu zadawać się z którymkolwiek z pobratymców. Ten specyficzny gest, pieszczota zarezerwowana dla pupila, mimo że najpewniej miała zdegradować łowcę, zupełnie wybiła go z rytmu i cóż, sprawiła przyjemność. Mimowolnie zmrużył ślepia, patrząc za odchodzącym katem, choć nie miało to w sobie nic z nienawiści.
Wypluł filtr niedopałka na ziemię z udawaną pogardą by podkreślić jak bardzo jest tym oburzony. Łowca już dawno zniknął z jego pola widzenia, a ten durnawy uśmieszek nadal nie spełzał z jego ust, nieważne jak bardzo by się oszukiwał.
- Ja pierdole, Azarov, ogarnij się - mruknął i bezceremonialnie dał sobie po pysku.
Pomogło. Na chwilę. Dopóki skóra na policzku piekła, głupi uśmieszek nie wracał na jego mordę.
Lazarus zgarnął z magazynu swoje rzeczy, przerzucił karabin przez plecy i upewniwszy się, że porzucony niedopałek na pewno dogasł - czmychnął do ścieków.

[ z/t ]

Gość

GośćPowrót do góry Go down

Strona 12 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Powrót do góry

- Similar topics

 :: M3 :: Ścieki :: Okolice wejść

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach