Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Karty Postaci


Go down

"-Jak cię wołają dziecko?
-Nie wołają mnie i nie jestem dzieckiem.
-Och, spokojnie. W takim razie jak cię zwą?
-Leila Dragnile, zapamiętaj, bo jest to ostatnie, poznane przez ciebie imię."



"-Skarbie!
-Nie mów tak na mnie.
-A może kwiatku?
-NIE.
-A jak?
-Nijak, nazywaj mnie po prostu po imieniu."



"-Jakaś ty śliczna.
-Jak dalej będziesz mnie podrywać, to urwę ci łeb.
-No spokojnie, ale i tak każdy przyzna, że jesteś śliczną kobietą."



"-Pamiętasz jeszcze ile masz lat?
-Nie, a ty pamiętasz kiedy wyginęły smoki?
-Nie.
-Więc dowiesz się ile mam lat, kiedy rozwiążesz tą zagadkę.
-Co?! Przecież wyglądasz na 18!"



"-No to dalej, co lubisz?
-Czekoladę.
-Chodzi mi o seks.
-Aaa...obojętnie.
-Co?
-Gówno, zamknij się, bo mnie denerwujesz!"



"-No to może, powiesz mi, czym się zajmujesz?
-Niczym.
-A za co żyjesz?
-Za pieniądze.
-Czyje?
-Swoje, idioto.
-Jak to, więc musisz gdzieś pracować.
-Wiesz co to znaczy płatny morderca? Tak, to teraz uciekaj, bo mam zlecenie na ciebie."



"-Podasz mi swój adres?
-Nie mam.
-Co?
-Mieszkam gdzie przyjdzie mi zasnąć. Świat to mój dom."



"-Nie mam CV ani niczego, potrafię zabijać, szpiegować i grabić.
-Przyjmujemy cię, witaj wśród najemników."



[Ostatni smok
Każdy jako dziecko znał bajki o smokach, jednak mało kto wierzył, że istnieją. Nie istnieją, Leila jest ostatnim przedstawicielem tego gatunku. Sama też upewniła się, że nie będą istnieć więcej.]
"-Kim właściwie jesteś?
-Smokiem.
-Hahaha, przecież smoki nie istnieją.
-No to widzisz ostatniego."



"-Właśnie, dlaczego smoki nie istnieją.
-Wiesz czym się zajmuje łowca?
-Poluje i zabija jakieś zwierze.
-No właśnie, ja jestem Łowcą Smoków.
-To czym się teraz zajmujesz.
-Jestem żmiją."



"-Właściwie jakie moce posiadają smoki?
-Różne, jednak wszyscy potrafili władać żywiołem. Ale nie zwykłym. Jakąś jego magiczną odmianą. Zależało to od mocy rodziców. Ja mogę władać czarnym ogniem. Może i nie robi dużych szkód, tak tylko do poparzenia 2 stopnia i nie daje uczucia parzenia. Za to bardzo trudno się go gasi i nie reaguje na wodę.
[5 działania 5 odpoczynku]
-A coś jeszcze?
-Nom. Potrafię zamienić się w smoka, na dość długo. Jednak po tym muszę się dobrze wyspać i coś zjeść. [7 użytku 3 odpoczynku + sen i jedzenie] Dodatkowo jestem silniejsza od zwykłego człowieka i wyjątkowo szybko się regeneruje [3x szybciej niż normalnie] zabić nas może tylko przebicie serca.


"-Co potrafisz?
-Mam wymieniać?
-No, jak chcesz?
-Wiesz walczę bronią białą, wręcz, i potrafię sama utrzymać dom."


"-Cholera, ty masz w ogóle jakieś słabości?
-Jak każdy.
-Mów!
-Nie.
-No proszę.
-Kurwa, nie patrz się tak. No dobra. Boję się duchów, jestem uczulona na banany i nie potrafię zasnąć bo jestem uzależniona od tabletek. Bo tego miewam schizy i boję się wszystkiego. Starczy?!
-...Kurde, nieźle."



"-Pamiętasz jak opisywałaś mi się pierwszy raz?
-To w liście? Nom.
-Mogę usłyszeć to jeszcze raz?
-Ech, przecież mnie widzisz.
-Proszę.
-No dobra.
Nie jestem za wysoka, mam tylko 162 cm wzrostu. Moja waga jest przeciętna, nie za duża, bo tylko 50 kg. Sama uważam, że jedynym moim atutem są moje włosy. Kocham je, są długie do kolan, gęste i koloru kruczoczarnego. Mimo tego wszyscy mówią, że mam ładne ciało. Nie rozumiem ich. Mam dość okrągłą twarz, niskie czoło, delikatne czarne brwi. Duże czarno-szare oczy i drobny nos. Pod nim są drobne usta. Szyję mam raczej smukłą i długą, ramiona drobne i strasznie wystają mi obojczyki. Ręce też wyglądają na szczupłe lecz są twarde przez wyćwiczone mięśnie. Dłonie mam suche i zniszczone od trzymania miecza. Co na co pewnie zwrócił byś uwagę jako mężczyzna to moje piersi. Nie są za duże, uważam, że są nawet drobne. Może jest to rozmiar C, nie wiem. Nie znam się sam to ocenisz. Mój brzuch jest płaski i twardy od ćwiczeń a talia mało widoczna. Za to wystają mi kości miednicy, to jest dziwne. Moje nogi są długie, szczupłe i wyćwiczone. Mam też drobne stopy. Powiedział byś pewnie, że jestem piękna. Nie, nie zgadam się. Miejscami np. na rękach, udach, czy plecach widać u mnie zgrubienia pod skórą. Są to łuski, także widać na całym ciele, drobne połyskujące blizny po walkach.
Jednak ty wiesz więcej o mnie, wiesz czym jestem więc powiem ci jak to wygląda. Kiedy używam mocy, moje oczy stają się purpurowe, a źrenice stają do pionu, moje dłonie zmieniają się w szpony. Jako smok wyglądam jeszcze straszniej. Jestem bestią o długości 8m. Mój grzbiet pokrywają kolce a długi ogon zakończony jest czymś podobnym do maczugi. Z mojego pyska wydobywa się dym. Pokrywają mnie czarne łuski w kolorze moich włosów. Wiesz, że smoce łuski są chyba jedne z najmocniejszych i najostrzejszych na świecie? Do tego posiadam wielkie, błoniaste skrzydła o rozpiętości może 5m. Jedyne po czym mógłbyś mnie poznać to te szkarłatne oczy. W formie potwora jestem jeszcze silniejsza i dziksza niż człowiek.
"
[podgląd]


"-Jaka jesteś?
-Co?
-No wiesz, lata już cię znam, a nie potrafię cię rozgryźć. Czasami zachowujesz się jak kompletnie inna osoba.
-Och, naprawdę? No cóż można powiedzieć, że są we mnie jakby dwie osoby, a nawet więcej, nie potrafię zliczyć już ile.
Pewnie zauważyłeś, że na co dzień jestem dość wesoła, spokojna i właściwie nierozgarnięta. Dla wszystkich staram się być grzeczna i miła. Wolę nie wchodzić w konflikty z nikim bo to się źle kończy. Staram się też nie wpadać w złość i pomagać wszystkim. Zdaję się być bardzo pracowita i uwielbiam słodycze. Trzymam się raczej na boku i robię swoje. Lubię rysować, mimo, że nie mam talentu. Jednak to tylko jedna z moich osobowości. Drugą jest ta smocza strona. Niestety te geny są zbyt silne i zbyt często się włączają. Wtedy jestem wulgarna, agresywna, zaczepiam ludzi. Nie poznaję sama siebie. Jestem zła, wszystko mnie złości, nawet moje ukochane desery. Wywyższam się i mądrzę. Mam też przeogromną ochotę wszystkich pozabijać. Ale to się czasami łączy. Te dwie osoby mieszają się, łączą i dzielą. Boję się tego. Kiedy dopadają mnie złe wspomnienia czy te irracjonalne strachy walczę sama ze sobą. Nienawidzę się, mam ochotę się zabić, jest mi zimno, mimo, że jest ciepło, widzę dziwne rzeczy, boję się wszystkiego i szukam ukojenia u ludzi. Potrzebuję ciepła. Nie potrafię się oprzeć i potrafię podrywać obcych ludzi, zachowuję się wtedy jak dziwka. Zgadzam się na wszystko, nawet jeśli tego nie chcę. Czasem też zdaje mi się, że coś we mnie wstąpiło, jakiś potwór, wiem i widzę coś, czego nigdy nie widziałam i nie słyszałam. Potrafię robić rzeczy, których nigdy nie robiłam to jest okropne. Boję się.

-Spokojnie, nie płacz. Już spokojnie. Dasz sobie z tym radę.
-Ale to nie wszystko, ich jest więcej, tylko, że już ich nie rozróżniam."



"-Opowiesz mi swoją historię?
-Może kiedy indziej."



"-Co jeszcze więcej o sobie powiesz?
-Nienawidzę siebie, moje odczucie zimna najczęściej pojawia się jak kogoś zabijam. Jestem uzależniona od muzyki i tabletek uspokajających. Widzę duchy, czasami zdaje mi się, że wiem więcej niż powinnam. Czuję się jakbym miała coś w rodzaju szóstego zmysłu i chyba za dużo przy tobie gadam."


Ostatnio zmieniony przez Leila dnia 16.10.13 15:58, w całości zmieniany 3 razy
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Karta mi się bardzo podobała. Szybko i przyjemnie się czytało. Ale masz... raz... dwa... cztery moce, a postać specjalna może mieć maksymalnie trzy. Oczywiście, resztę możesz zdobyć chociażby na misjach, ale na chwilę obecną musisz z jakiejś zrezygnować.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Poprawione kochanie
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

    Kochanie da ci akcepta.

    Ostatni potomek smoka-POSTAĆ SPECJALNA Ds39
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach