Strona 10 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Re: [s] Pustkowie Pisanie by Senpai's stalker on Pon Kwi 23 2018, 22:21
    
Rozpromieniła się słysząc, że nic mu nie jest. Co prawda nadal wyglądał na wymęczonego i najchętniej siłą zatachałaby go do kryjówki, by tam nabrał sił, a nie wystawiał się niepotrzebnie na ewentualne niebezpieczeństwo, ale nie miała takiej siły przebicia. Czuła, że bez znaczenia co powie, to i tak Liam jej nie posłucha i uparcie będzie trzymał się swojego postanowienia. Dlatego też nie pozostało jej nic innego, jak jedynie przytaknąć i zgodzić się na to. Posłała mu jedynie smutny uśmiech, powoli podnosząc się z ziemi.
- Nie forsuj się zbytnio. Nic nam po osłabionym i co gorsza, martwym strażniku, dobrze? - wyciągnęła swoją dłoń w jego stronę, po czym poczochrała go czule po włosach.
- Szczerze powiedziawszy wolałabym tutaj zostać i cię dopilnować, by nic ci się nie stało, ale też nie chcę się narzucać. - wyprostowała się i zawołała Nero. Pies zerwał się na łapy i podbiegł do dziewczyny, ocierając się pyskiem o jej nogę, ostatni raz rzucając nieprzyjemne spojrzenie w stronę chłopaka, jakby niemo chciał mu przekazać, że nadal mu nie ufa.
- Poproszę kogoś, by potem cię odwiedził z czymś ciepłym do picia, żebyś nie zamarzł! - rzuciła do niego na odchodne. Pomachała mu, po czym pobiegła w stronę wejścia do kryjówki. Nero zerwał się w jej ślady i już po chwili zniknęli w bieli śniegu.

zt
avatar
Senpai's stalker

Kotek     Anioł


GODNOŚĆ :
Eve, ewentualnie Ewa, Matka Ludzkości.

Liczba postów :
2173


Powrót do góry Go down

Strona 10 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Powrót do góry

- Similar topics

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach