Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go downStrona 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next   

Re: Tablica ogłoszeń    Pisanie by Red on Sob Paź 14, 2017 2:36 am
Pozdrawiam!

Szukam:

Wszelkiego rodzaju Informatorów, ,,Kretów", Dostawców, Handlarzy, Paserów, Wtyk.
Według tła postaci, znają się najlepiej rok czasu lub mniej.

Jak na prawdziwego ,,assasyna" przystało.

Wszystko jest jak narazie AKTUALNE.Red
-----------
Inkwizytor   Biomech

avatar

Liczba postów : 10
GODNOŚĆ : Red

Powrót do góry Go down

Re: Tablica ogłoszeń    Pisanie by Hyena on Nie Paź 15, 2017 10:43 pm
POTOMSTWO (Aktualne) — Posiadanie przypadkowego dziecka w jego przypadku jest skazą, którą musi przyjąć na klatę. Tak więc tego typu relacja byłaby skomplikowana dla jego osoby. Jedynie zaznaczam z góry, że dziecko najemnika powinno być wymordowanym - opcjonalnie aniołem. (0/~)

TOWARZYSZE (Aktualne) — W jego przypadku ciężko szukać przyjaciół, ale tego samego nie można powiedzieć o towarzyszach wszelkiej maści. Współpracował z wieloma osobistościami do tego stopnia, że mogła powstać mała więź - oparta głównie na wspomnieniach. Z góry taki typ relacji można traktować jako pseudo-pozytywną. Innymi słowy - nie zbyt ciepłą ani chłodną relacją. (0/4)   

RÓŻNE (Aktualne) — Oprócz tych powyższych, szukam również wszystkiego co popadnie. Zamierzam go ruszyć już na dniach skoro poprawki kp mam za sobą. Można zarzucić propozycją na temat jakiejś relacji, albo wspólnie coś uzgodnić. Nie mam ku temu żadnych problemów. (0/~)


Zainteresowane osoby odsyłam na prywatne wiadomości (może być na to konto, albo inne) bądź gadu-gadu. Pozdrawiam.

_________________

|| Japoński [#516168] || Angielski [#6a434a]  ||

UWAGA: Hyena posiada blokadę umysłową. Tak więc żadne działania na jego umysł nie podziałają. W tym również czytanie jego myśli.Hyena
-----------
Najemnik    Opętany

avatar

Liczba postów : 447
GODNOŚĆ : Francis Blackthorn a.k.a. Hyena

Powrót do góry Go down

Re: Tablica ogłoszeń    Pisanie by Chashka on Sro Paź 18, 2017 9:46 pmСвязи (powiązania/relacje)

Krótki romans z wymordowanym na terenie M-6, którego Morozov badał i był nim w tym okresie zainteresowany [18 lat od bieżących wydarzeń]. | aktualne
Ktoś z M-3, najlepiej ktoś z S.SPEC — Ilya świeżo po przyjeździe do Trójki potrzebował kogoś, kto pomagał mu się zaadaptować do zmiany miejsca zamieszkania w postaci odrodzonego miasta. Wiadomo, chodzi tutaj o poznanie miasta, uporanie się z papierologią, itp. Powiedzmy, że byłby to taki pierwszy znajomy/kolega/koleżanka Rosjanina, szczegóły pozostawiam do ustalenia. [13 lat wstecz od bieżących wydarzeń] | aktualne
Znajomi/koledzy z wojska bądź administracji S.SPEC — Ilya nie utrzymywał szczególnie bliskich znajomości, zwłaszcza takich na poziomie prywatnym. W większości relacje tego typu ograniczałyby się do pracy i sprowadzałyby do współpracy lub standardowego opatrywania/szycia ran i tym podobnych. Rzadziej wiązałoby się to z partnerstwem [od okresu 13 lat do roku wstecz od bieżących wydarzeń] | aktualne
— Morozov został zawieszony w wykonywaniu żołnierskich obowiązków wskutek oblania testów psychologicznych i stwierdzenia u niego zespołu stresu pourazowego (PTSD), na okres pół roku, zatem kiedy do nich wrócił ktoś musiał mieć na niego oko. Istnieje opcja, że z kimś nawiązał bliższą lub wrogą relację. [5 lat od bieżących wydarzeń] | nieaktualne
Osoby, którym pobrał krew i ją przebadał (mogą to być zarówno studenci, łowcy, jak i wszyscy inni) na swoje własne potrzeby, prowadząc badania, których wyniki nie zostały ujawnione dla szerszej publiczności. | aktualne
— Wszystkie inne propozycje na przyszłe powiązania/rozgrywkę również mile widziane. W tym istnieje opcja, że z aktualnym uosobieniem Ilyi w grę wchodzi wzięcie sobie kogoś pod skrzydła z zakresu medycyny lub pod wychowanie. | aktualneAktualne.


Ostatnio zmieniony przez Chashka dnia Sob Paź 28, 2017 3:17 am, w całości zmieniany 2 razy

_________________


скатертью дорога  (KRZYŻYK NA DROGĘ)


прятаться:
Chashka
-----------
Hydra     Nosiciel

avatar

Liczba postów : 742
GODNOŚĆ : Илья Антонович Морозов.

Powrót do góry Go down

Re: Tablica ogłoszeń    Pisanie by Nascela on Sob Paź 21, 2017 11:48 pm


Poszukuję
„Podczas swojej stuletniej podróży, odbytej tuż po otrzymaniu fizyczności, wyhodował w sobie emocjonalne przywiązanie do osoby, która umarła, po czym zmartwychwstała na skutek wirusa X.”
🌹 — Czyli wspomnianego w kp Wymordowanego. Płeć dowolna. Jednym warunkiem jest ponad tyś. lat na karku. Wszelkie szczegóły związane z nią podam i uściślę na PW, jednakże podkreślam, że wbrew pozorom nie jest to relacja na podłożu romansowym, przynajmniej w obecnej linii fabularnej.
nieaktualne

„Okres jego alergii na zimno trwa sześć tygodni i do tej pory żadne z dostępnych mu receptur w postaci maści czy też tabletek nie była w stanie się jej przeciwstawić. Bąble atakują z większą zapalczywością miejsca bardziej narażone na zimno, w tym głównie twarz, dłonie i szyję.”
🌹 — Czyli anioła, który monitoruje rozwój jego alergii i próbuję znaleźć skuteczny lekarstwo na złagodzenie jej objawów.
aktualne

„W ramach zadośćuczynienia od trzech stuleci prowadzi szkółkę, w której edukuje anioły [dzieci] głównie z zakresu czytania i pisania, a czasem pomaga im opanować moc żywiołu.”
🌹 — Czyli po prostu przeszłych, teraźniejszych bądź przeszłych uczniów.
aktualne

„(...) został zawieszony w pełnionych przez siebie obowiązkach żołnierza Edenu na okres stu lat, kiedy to wbił zimny sztylet w serce przedstawiciela ówże wiary [KNW], bez wcześniejszej próby rozwiązania sporu w sposób dyplomatyczny na oczach anioła, który w tamtym czasie pełnił rolę jego Dowódcy.”
🌹 — Tu w grę wchodzą dwa rodzaje relacji. Po pierwsze - anioł, który prześwietla go na wylot z każdej wpadki i wytyka mu błędy na każdym kroku, przy czym więcej szczegółów podam na PW. Po drugie – członka KNW, który wyrył imię Nascela w pamięci i nie zazna spokoju, póki nie przeprowadzi na nim stosownej, odpowiedniej do swojego sumienia zemsty.
aktualne

„Roznosi wokół siebie nieświadomie napięcie. Napięcie, które napawa lękiem.”
🌹 — Czyli edeńczyków, u których wywołuje tego typu emocje, takich, którzy wolą zejść mu z drogi, gdy ten akurat pojawi się w zasięgu ich wzroku. (0|2)
aktualne

„Jest częstym gościem w edeńskiej bibliotece. Mól książkowy, chociaż najchętniej pochłania mitologie z różnych zakątków świata, zainteresowany głównie boskim wizerunkiem z punktu widzenia różnych kultur i wiar.”
🌹 — Edeńczyka, który odwzajemnia jego miłość do literatury i może z nim swobodnie porozmawiać na jej temat.
aktualne

„Uczy się sztuki kaligrafii, dlatego też często pod paznokciami ma czarny tusz.” | „ (…) stosowane przez anioła czerwone cienie.” | „Czasem anioł traktuje je żółtym lakierem, jeśli akurat takowym dysponuje.”
🌹 — Cienie, lakier do paznokci, tusz oraz inne często używane rzeczy przez anioła, nie są chodliwym towarem w Edenie, zatem potrzebuję kogoś z zewnątrz, kto specjalizuje się w handlu i byłby w stanie skrzydlatemu takowe dostarczać. Szczegóły do ustalania.
nieaktualne

„Praktycznie nikt nie wie o tkwiącym w nim szaleństwie, bo ówże obłęd nigdy nie wychodzi zza próg zdemolowanego pomieszczenia. Liczbę takowych osób może policzyć na palcach jednej ręki.”
🌹 — Osoby [w domyśle anioły], które zdają sobie sprawę z istnienia jego obłędu. (2|3)
aktualne

Niektórzy mówią na niego Nasca, chociaż liczba takich osób jest zawężona.
🌹 — Jw. (2|4)
aktualne

„(…) nie pogardzi łagodnym smakiem sake.”
🌹 — Anioła, który podzieliłby jego sympatię do tego trunku i delektowałby się z nim.
nieaktualne

„Łagodne, niczym trzepot motylich skrzydeł, brzmienie harfy można usłyszeć z jego werandy przede wszystkim wczesnymi porankami, kiedy to Eden budzi się ze snu w akompaniamencie śpiewu ptaków.”
🌹 — Słuchacz, który niemal każdego ranka pojawia się, by posłuchać jego gry.
nieaktualne

„W jego umyśle powstaje pustka, która doprowadza do napadów szału.”
🌹 — Czyli świadek lub/i ofiara takiego stanu Nascela.
nieaktualne

„(...) zagospodarował w domu pomieszczenie, w którym rozładowuje napięcie - mały, osamotniony, pozbawiony drzwi, zdemolowany i zniszczony, jakby przeszło przez niego tornado, pokój. Wejście do niego znajduje się w salonie, chroni go dywan i klapa w podłodze.”
🌹 — Ktoś, kto odkrył istnienie ówże klapy i chce po prostu z czystej ciekawości dowiedzieć się, co się pod nią kryje.
nieaktualne

Każdą z wyżej przedstawionych relacji, jeśli istnieje takowa możliwość, można łączyć. Przyjmę również powiązania każdego typu, które nie zostało uwzględniony na tej liście. Jestem otwarty na możliwie wszelkie propozycje, a w razie ich braku i samych chęci służę również takowymi.Ostatnio zmieniony przez Nascela dnia Sro Paź 25, 2017 8:31 pm, w całości zmieniany 4 razy

_________________

I can't control myself, don't know who I've been
And who is this monster wearing my skin?Nascela
-----------
Anioł Zastępu

avatar

Liczba postów : 33
GODNOŚĆ : Horizon Blythe

Powrót do góry Go down

Re: Tablica ogłoszeń    Pisanie by Jahleel on Nie Paź 22, 2017 5:55 pm
Przygarnę relacje maści wszelakiej.

Aniołowie - Rzecz to raczej oczywista. Z racji pełnionej funkcji przez lata miał kontakt z wieloma braćmi i siostrami. Może być to relacja oparta na kwestiach formalnych, może być też coś bardziej prywatnego lub pozytywnego. Albo negatywnego. Nie mam tutaj specjalnych wymogów. Mógł komuś coś naprawić, podarować jeden ze swoich zegarków czy nakręcanych zabawek, zrobić kompas lub naoliwić skrzypiące drzwi. Może pod nieobecność dowódcy zastępu odbierał raporty od któregoś oddziału, może ktoś przejmuje się jego pracoholizmem i chciałby, aby brunet nieco zwolnił. Co tylko dusza zapragnie.
[0/∞]

Mieszkańcy Desperacji - Jahleel co jakiś czas odwiedza Desperację. Pomimo ogólnego sposobu bycia typowego biurokraty, wybiera się na pustynię, aby nieść pomoc. Czy to w postaci czystej wody, czy jedzenia albo ubrań. Tyle, ile jedna osoba mogłaby zabrać i rozdać, zatem są to dość krótkie wycieczki. Niemniej pełne wrażeń. Komuś pomógł? Kogoś regularnie odwiedza, aby dostarczyć mu potrzebne rzeczy? Ktoś się na niego w szale rzucił? Ktoś narobił mu blizn? Kogoś uczył pisać albo komuś opowiadał o dawnym świecie? Pełna dowolność w ustalaniu typu relacji.
[1/∞]

Zwykli uczniowie - Byli, obecni, przyszli. Anioł ma sposób bycia nieco nauczycielski. Lubi opowiadać, jest cierpliwy i systematyczny. Wskazuje odpowiednie książki i pomaga w zrozumieniu trudnych kwestii. Matematyka, fizyka, języki, inne przedmioty typowo szkolne. Niestety jego uczniowie muszą charakteryzować się sporą dozą samozaparcia jako, że Jahleel nie może poświęcać im całych dni. Wobec tego praca własna wysoce wskazana. Chętnie też angażuje się w pomoc wymordowanym i desperatom, którzy przejawili chęć ucywilizowania się. Nauczy zgrabniejszego słownictwa, przybliży zasady etykiety. Z wieloma tymi osobami utrzymuje wciąż kontakt, niektórzy okazjonalnie go odwiedzają, aby zapaść się w miękkim fotelu z książką lub porozmawiać przy herbacie.
Relacja nie tyczy się nauki mocy/żywiołu. Obejmuje aniołów, ludzi i wymordowanych.
Byli uczniowie - [0/∞]
Obecni/przyszli - [1/1]

Wyjątkowi uczniowie - Jahleel nie boi się wziąć kogoś pod skrzydła w kwestii opanowania żywiołu czy mocy. Zazwyczaj są to jednak przypadki... trudne. Odrodzeni, do których nikt inny nie potrafił dotrzeć, osoby z kłopotliwymi mocami lub czyniące postępy tak wolno, że inni tracili do nich cierpliwość. Jahleel nigdy nie bierze młodego anioła na swojego ucznia "z miejsca". Zdaje sobie sprawę, ile uwagi i poświęcenia wymagają odrodzeni. Nie chciałby kogoś zawieść z powodu braku czasu. Wobec tego większość młodych aniołów kieruje do innych nauczycieli, a ci, którzy do niego trafiają, przeszli już przez ręce paru belfrów z mniejszym lub większym niepowodzeniem.
Relacja dotyczy tylko nauki mocy/żywiołu. Obejmuje odrodzone anioły.
Byli uczniowie - [0/3]

Pielęgniarz/pielęgniarka - Osoba, która albo przypadkiem zobaczyła liczne blizny Jahleela, albo opatrywała go tak często, że w końcu rzuciła ze złością gazikiem o posadzkę, krzycząc "dość tego zaniedbywania się!" i postanowiła nauczyć bruneta pierwszej pomocy oraz dbania o rany. Nie musi to być anioł. Może być też jakaś dobra dusza z Desperacji, do której czasem Jahleel zachodził, jeśli nie był akurat w stanie powrócić do Edenu lub potrzebował na szybko zakleić rozpłataną rękę.
[1/1]

Bibliofile - Jahleel zgromadził przez lata różne książki. Część w lepszym stanie, część w gorszym. Z różnych dziedzin - od słowników przez opowiadania po atlasy i książki naukowe. Co akurat udało się znaleźć. Niestety sam nie ma czasu ich czytać. Mimo to z chęcią przyjmuje każdego, kto akurat by chciał zaszyć się w jego biblioteczce i oddać lekturze.
[2/∞]

Złomiarze - Anioł potrzebuje metalu maści wszelakiej. Chętnie wymieniłby za niego różne rzeczy - od wody przez jedzenie po przysługi czy bardziej wartościowe przedmioty. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby rozpocząć regularny handel cudeńkami wyciągniętymi z miejskiego wysypiska lub kawałkami blachy z rozmontowanych samochodów s.speców.
[0/2]

Cukiernik - O ile gotować jako-tako Jahleel potrafi (a przynajmniej jeszcze z głodu nie umarł), tak zupełnie nie umie piec ciast. Nie stanowiłoby to problemu, gdyby nie fakt, że lubi częstować gości słodyczami i mieć w domu coś słodkiego na wypadek nagłej, niezapowiedzianej wizyty. Ciasteczko do popołudniowej herbaty idealne. Zazwyczaj zwraca się o pomoc do innego anioła: o przyszykowanie jakiejś tarty bądź asystę przy zrobieniu torciku. Aż pewnego pięknego dnia brunet poprosił o nauczenie tajemnej sztuki pieczenia babeczek i lukrowania pierniczków. Wszak ileż można wykorzystywać siostrę czy brata...
[0/1]

Inne - Co tylko wyobraźnia podsunie. Nie bać się do mnie pisać z nawet najbardziej dziwnymi pomysłami. Ktoś regularnie podsłuchiwał koncerty jego słowików i został przyłapany? Ktoś pobiegł za jego kotem i potem wyjadł wszystkie ciastka? Nie ma ograniczeń.
[0/∞]

Aktualne.


Ostatnio zmieniony przez Jahleel dnia Pią Paź 27, 2017 8:27 pm, w całości zmieniany 1 raz

_________________
.:
463578Jahleel
-----------
Zwierzchność

avatar

Liczba postów : 67
GODNOŚĆ : Jahleel

Powrót do góry Go down

Re: Tablica ogłoszeń    Pisanie by Marcelina on Pią Paź 27, 2017 12:50 pm
WANTED!


x Pracownicy kasyna;
Poszukujemy: dobrej duszy, która będzie zajmować się kasynem pod nieobecność Marceliny (częściej bywa w mieście-3 niż w kasynie); barmana, windykatora i wykidajłę. Każdy pracownik ma własny kąt w kasynie.

x Dłużnicy kasyna
Ścigane przez windykatorów kasyna osoby, które wiszą coś Marcelinie. Dług spłacić można przez zwrócenie odpowiedniej kwoty, dóbr materialnych pokrywających wartość długu bądź przysługę adekwatną do jego wielkości.

x Wrogowie z przeszłości; - osobniki, które napatoczyły się na bandę szakali, wtedy jeszcze w agresji i frustracji po stracie wiosek i najbliższych szukających guza na terenach desperacji oraz Ci, którzy walczyli z Marceliną bądź kimś z szajki w podziemnym ringu - przegrani, którzy chcieli wyrównać rachunki, wielbiciele bądź inni.

x Wujcio
Wujek to były (bądź obecny) członek gangu na dalekiej, wschodniej desperacji - ojciec nieżyjącego już Dżerarda, z którym Marcelina prowadziła kasyno. Z Marceliną łączą go bardzo dobre relacje. Był jej drugim ojcem, mentorem, a ona jego ulubienicą. Zniknął pewnego dnia, niedługo przed spaleniem desperackiej wioski (Marcelina ma to mu za złe). Może być: człowiekiem (bo był nim, gdy ostatni raz widział się z Marceliną) bądź już przeistoczony w wymordowanego, łowcę bądź biomecha. Wszystko jest do obgadania.

x Brat
Trzy lata starszy od Marceliny, odszedł z wioski gdy ta liczyła sobie dwanaście lat. Powodów odejścia wymordowana nie zna. Poszukuje go nadal - relacje między rodzeństwem były bardzo dobre. Człowiek/wymordowany/biomech/łowca, każda organizacja.

x Członkowie szajki szakali
Szajka ta działa na terenach miasta-3. Członkowie nie są ze sobą szczególnie związani, umawiają się w jednym miejscu przez sms. Napadają na bogate dzielnice. Obowiązuje wzajemna pomoc, pod koniec akcji dzielą się łupami po równo. Mamy sojusz z łowcami.
członkowie (gracze): Marcelina, Erin, Uszaty.

x Kupcy zamieszkujących desperację, którzy są zainteresowani towarami mniej lub bardziej luksusowymi z miasta-3. Marcelina jest hersztem szakali, czyli złodziei napadających na bogate dzielnice. Kradniemy różne rzeczy, przede wszystkim te na zamówienie, czyli mające największą szansę na sprzedaż. Mogą to być neutralni, mogą i Ci należący do organizacji: Łowców, KNW, Drug-on'ów albo CATS. Z wiadomych przyczyn nie przyjmuję zamówień od S.SPEC i DOGS. c: + Potrzebujący świeżych dostaw ziół - Marcelina jest jedną z lepszych zielarzy w okolicach, zna się także na medycynie. Zbiera zioła między innymi dla Drug-onów.

AKTUALNE


Ostatnio zmieniony przez Marcelina dnia Pon Lis 06, 2017 9:58 am, w całości zmieniany 1 raz

_________________

Myśli - kursywa | Marcelina - #523039 | Mary - #303030

7 DUSZ | VOICE | MIESZKANIE | KASYNO | HISTORIA | WANTED
| M A I N T H E M E | x x x x x x xMarcelina
-----------
Właścicielka kasyna Poziom E

avatar

Liczba postów : 1733

Powrót do góry Go down

Re: Tablica ogłoszeń    Pisanie by Yuu on Nie Paź 29, 2017 10:42 pm
Szukam kogoś z umiejętnością: tresura.
Szczegóły na pw.

Aktualne

_________________Yuu
-----------
Przywódczyni

avatar

Liczba postów : 5231

Powrót do góry Go down

Re: Tablica ogłoszeń    Pisanie by Uszaty on Pią Lis 03, 2017 1:14 pm
– poszukiwani –
matka zastępcza – Angielka, w przedziale wiekowym od 44 do 65 lat, przez pewien okres mieszkała w M-2, zaś jakieś nieco ponad 10 lat temu wraz z Carlem przeprowadziła się do M-3 i w nim już została. (0/1)
uczniowie – jako instruktor pływania w M-3 miał styczność z wieloma osobami, które zapragnęły opanować tą przydatną umiejętność.
(0/4)
sprawca blizny – potrzebuję osoby odpowiedzialnej za ciętą bliznę pod podbródkiem, najlepiej wymordowany. (1/1)
nauczyciel – ktoś, kto na terenach Desperacji nauczył go walki wręcz cztery lata temu. (0/1)
kochanki – kobiety z M-3, z którymi wdał się w mniej lub bardziej poważne romanse. (0/3)
sąsiadka – dawna, dobra przyjaciółka z mieszkania obok (w M-3), opora Carla, jego głos rozsądku podczas przepijania gorszych wieczorów. (0/1)

Wszystkie powyższe punkty to luźne pomysły, także śmiało można dogadać się co do szczegółów.

_________________
japoński #343434 | szwedzki #ffff99

Carl wyczuwa kłamstwo rozmówcy.Uszaty
-----------
Najemnik    Opętany

avatar

Liczba postów : 161
GODNOŚĆ : funkcjonuje przede wszystkim jako Carl, nazwiskiem się nie posługuje, zaś imię Yngve znają nieliczni

Powrót do góry Go down

Re: Tablica ogłoszeń    Pisanie by Berithi on Pią Lis 03, 2017 9:46 pm
Poszukuję... Ciebie!


Ave!~ Jestem tutaj od wczoraj i poszukuję ludzi którzy są teraz wolni fabularnie i pragną wprowadzić świeżaka w świat Virusa. *^* Nie znam Waszego stylu pisania, więc chciałbym na początku pofabulić z kilkoma osobami. Jestem otwarty na różne propozycje. Mile widziane polowania na grzeszne aniołki. Jeżeli dobrze będzie nam się pisało, to możemy nawiązać głębszą znajomość - przyjaciel, śmiertelny wróg? A może informator albo relacja typu nauczyciel-uczeń? Wszystko jest do zrobienia.

Chętnych na misję lub fabułę proszę, o zgłaszanie się na PW. Jeżeli nie masz teraz czasu, ale chciałbyś zagrać ze mną w przyszłości, to pisz śmiało, a za jakiś czas umówimy się na pisanie.
Osoba na fabułę (0/1)
Osoba na misję (0/1)
Osoby obecnie zajęte (∞)

_________________
Myśli | japoński | rosyjski | hebrajski | łaciński
...niegdyś powrócę.Berithi
-----------
Egzorcysta    Oswojony

avatar

Liczba postów : 8
GODNOŚĆ : Berithi von Drepp

Powrót do góry Go down

Re: Tablica ogłoszeń    Pisanie by Ishida on Pią Lis 10, 2017 4:04 pm
Brat/Siostra - Jego biologiczni rodzice zrzekli się praw do dziecka jeszcze przed urodzeniem. Nigdy nie próbował się z nimi kontaktować, bo twierdził, że raz porzucony, widocznie nie jest mile widziany. Ogólnie rzecz biorąc - to rodzeństwo będzie szukać, znajdzie go i... potem będziemy myśleć co z tego wyniknie.
Aktualne.

Przyjaźń z czasów studiów - Tutaj jest miejsce dla tej szczególnej osoby, która cztery lata temu namówiła go do przesłania wydawnictwu tekstu, co też później zaowocowało i przemieniło się w jego aktualną karierę. Cała historia znajomości jest do ustalenia, zależnie od tego, czy przez cały ten czas utrzymywali ze sobą kontakt... i tak dalej.
Nieaktualne.

Bodyguard - Mężczyzna jest gotów zapłacić komuś za chodzenie z nim do barów w roli tajnego ochroniarza, który będzie wchodzić do akcji, gdy ktoś zdecyduje się paniczyka obrobić albo zbić po pysku. Mam na myśli bardzo przyjacielską relację podpartą zaufaniem, więc to nie może być byle kto z ulicy. Nie chcę, żeby Ishida traktował go jak sługusa. Coś dla Speca, który chciałby sobie wieczorowo dorobić.
Nieaktualne.

Inspiracje - Nieznajomi znajomi chętni do spędzenia wspólnie nocy lub dwóch, nie licząc na nic więcej. Ze strony Ishidy nie gwarantuje choćby zauroczenia, ale druga strona może zrobić ze swoimi uczuciami... co tylko chce. Liczy się tu też towarzystwo na sobotnie wieczory, wspólne kolacje i wyjścia, za które chętnie Ishida będzie bulił.

Nielegalne znajomości - Ishida jest zainteresowany życiem poza murem. Jego pisarska ciekawość pewnie go kiedyś zabije, ale aktualnie jest gotów wykorzystać każdą okazję, żeby dowiedzieć się czegoś więcej. Uśmiech w stronę funkcjonujących w mieście aniołów, wymordowanych oraz do łowców samych w sobie.

Inne - Znalazłoby się miejsce na sympatycznego dilera, znajomości z dzieciństwa, studiów czy siłowni, bogaczy do wspólnego narzekania na niewygody, bywalców imprez, które mężczyzna organizuje, edytorów i pracowników wydawnictwa, szantażystów. Biorę pod uwagę wszystkie pomysły - byleby miały ręce i nogi... choć przy niektórych to nie jest reguła.

Kontakt na gg i pw.


Ostatnio zmieniony przez Ishida dnia Pon Lis 13, 2017 6:28 pm, w całości zmieniany 1 razIshida
-----------
Pisarz

avatar

Liczba postów : 90
GODNOŚĆ : Jin Ishida

Powrót do góry Go down

Re: Tablica ogłoszeń    Pisanie by Veles on Nie Lis 12, 2017 4:09 pm
Weluś oferuje bon na dobrą zabawę w zamian za odpowiedzi na poszukiwania! Opcjonalnie nogę. Ładną nogę.

Żarty:
— Ktoś, kto jest tak cierpliwy, że nic sobie z nich nie robi. Nawet się nie uśmiecha, gry słowne zbywa ripostami z  zupełną powagą, zamiast pośliznąć się na skórce od banana podnosi ją i daje Velowi wykład o tym, jak bardzo ważne jest zachowywanie harmonii i szacunku dla otoczenia. Najlepiej anioł. (1/1)
— Osoba, która ma go za wielkiego dzieciaka i wykłóca  się z nim o to, że nie powinien tak postępować. Vel nie rozumie, czy osobnik robi to dlatego, że ma  takie poglądy, czy dlatego, że jest najczęstszą ofiarą psikusów szachraja. Też preferuję anioła. (0/1)
— Ktoś, kto przyjmuje jego sztuczki z aprobatą. Bawią go, wydają się w jakiś sposób zmyślne, może ciekawe. Lubi je obserwować na innych, może śmieszy go, jak Vela gonią z widłami? I znowu anioł. (0/1)

Bardziej poważne rzeczy:
— Osoby, którym udzielił pomocy raz czy kilka razy, kiedy ci albo natrafili na jego chatkę albo, kiedy lazł na Desperację. Mogą być przyjazne wobec niego, sceptyczne (w końcu po kiego jakiś porąbany cyrkowiec łaziłby i dawał komuś jeść?), może nieświadomie pogorszył czyjś stan? Wymordowani i Desperaci. (0/∞)
— Ktoś, z kim mógłby dzielić swoją pasję do literatury dawnych lat. Vela najbardziej interesują dzieła irracjonalne, twory romantyków i modernistów, w szczególności rosyjskie i japońskie. Mogą się lubić, mogą prześcigać  w tym, kto przeczytał więcej, dyskutować, nie zgadzać się w interpretacji. Albo tłuc jak dziewiętnastowieczni fani aktorek teatralnych. Każda rasa. (0/∞)
— Anioły, które chadzają z nim na Desperację. Po prostu. Mogą od dawna, mogą dopiero zacząć. (0/3)
— Anioł starej generacji, pamiętający go jeszcze jako Hamaliela. Głos rozsądku, niby  to nawołujący do dojrzałości, a jednak potrafiący się uśmiechnąć na jego wybryki. (0/1)
— Chętnie przyjmę też wszelkie próby dotarcia do niego, wygrzebania spod maski. Nie dojdzie do tego za szybko, bo jest uparty, ale może kiedyś. Każda rasa. (0/2)
— Marzeniem Vela jest zostanie stróżem. Szukam kogoś, kto kiedyś mógłby zostać jego podopiecznym. Chcę wcześniej sprawdzić, jak się będzie rozwijała relacja i jak będą współgrać ze sobą postacie. Tak tylko wspomnę, że lubię kontrasty w charakterach~ Każda rasa, organizacja. (1/1)

Jakby co zapraszam na pw Hachiego. Z tamtego konta głównie siedzę na forum. c:Veles
-----------
Anioł Stróż

avatar

Liczba postów : 20
GODNOŚĆ : Vel.

Powrót do góry Go down

Re: Tablica ogłoszeń    Pisanie by Sponsored contentSponsored content
-----------Powrót do góry Go down


Strona 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next   

   

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics