Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Strona 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next   

Re: Tablica ogłoszeń    Pisanie by Raven on Sro Lip 26, 2017 4:12 pm
P o s z u k u j e

Cóż, w sumie nie pamiętam, czy już pisałem to w ogłoszeniach, czy nie, ale. Chcę ruszyć trochę tą postać, bo mi od dłuższego czasu mocno zalega i stoi fabularnie, dlatego bardzo mile widziany jest syn do mojej postaci. Najlepiej byłoby, aby to był oczywiście anioł, nie mam pojęcia, czy może być coś innego (nie interesowałem się płodnością i genetyką na Virusie). Nie mam szczególnych wymagań, choć co prawda Raven miał już w swoim życiu dwóch synów, niestety userzy usunęli swoje postacie, przez co nawet nie wiem, czy one dalej gdzieś istnieją. Jak ktoś chce, można zrobić odnośnie tego jakiegoś powiązania, jeśli nie, można zrobić coś zupełnie nowego i świeżego. Opcji jest wiele, a ja jestem bardzo chętnie otwarty na każdą propozycje.

Jak najbardziej aktualne.

Mowa Evana #660000

Raven
-----------
Żmij     Anioł

Liczba postów : 1190
GODNOŚĆ : Znany jest jako Evan Rush.

Powrót do góry Go down

Re: Tablica ogłoszeń    Pisanie by Karyuudo on Czw Lip 27, 2017 8:20 pm
Ratunku - AKTUALNE - wydarzenie zaprowadziło mnie do M3, ale moi towarzysze oraz MG podupadli drastycznie na aktywności, toteż poszukuję kogoś, kogo mogłabym tam spotkać, pogadać i potem wyjść. Takie o wyjście sobie nagłe z M3 wydaje mi się... średnie.

Karyuudo
-----------
Dezerter

Liczba postów : 285
GODNOŚĆ : Karyuudo

Powrót do góry Go down

Re: Tablica ogłoszeń    Pisanie by Uszaty on Nie Lip 30, 2017 12:48 pm
I need some love
Może być to zarówno kobieta, jak i mężczyzna, rasa oraz organizacja dowolna. Wszelkie szczegóły do ustalenia.
nieaktualne
I need some hate
Tam gdzie miłość, musi być też nienawiść. Przyjmę najchętniej tę w postaci wzajmnego ucierania sobie nosów i utrudniania egzystencji na każdy możliwy sposób.
aktualne
I need some business stuff
Przyjmujesz zlecenia? A może poszukujesz kogoś, kto wykona za Ciebie brudną robotę? Dobrze trafiłeś, bo szukam partnerów biznesowych różnej maści.
aktualne
I need some... whatever
Cokolwiek chcesz, cokolwiek wymyślisz, wszystko do obgadania.
aktualne

Ostatnio zmieniony przez Carl dnia Pon Lip 31, 2017 9:37 pm, w całości zmieniany 1 raz

japoński #343434 | szwedzki #ffff99

Carl wyczuwa kłamstwo rozmówcy.

Uszaty
-----------
Najemnik    Opętany

Liczba postów : 101
GODNOŚĆ : funkcjonuje przede wszystkim jako Carl, nazwiskiem się nie posługuje, zaś imię Yngve znają nieliczni

Powrót do góry Go down

Re: Tablica ogłoszeń    Pisanie by Anais on Pon Lip 31, 2017 6:48 pm
Uczucie
Aktualnie jest zakochana bez romantycznej wzajemności, więc poszukiwany jest ktoś, kto pomoże anielicy poznać uroki normalnego, acz odrobinę szalonego życia! Anais nie jest zbyt rozrywkową osobą, ale zawsze można to zmienić, nie? Wychowała się w zamknięciu i przeszła z jednej izolacji w kolejną. Teraz ma przynajmniej możliwość swobodnego wyjścia na tzw. wybieg aka Desperację & M3. Uwielbiam rozwinięte relacje, więc wymagam zaangażowania, a odwzajemnię się tym samym.
x nieaktualne

Ojciec
Wszystko jest do ustalenia. Anais nic o nim nie wie, on wie, że ma gdzieś tam potomka. Matka Anais, dowiedziawszy się o ciąży, zgłosiła się do szpitala, gdzie poinformowano naukowców o możliwości obserwacji narodzin potomka anioła i człowieka. Sama Anais podejrzewa, że zrezygnowała ze wszelkich praw do córki, do czego też mogli ją zmusić, ale kto wie? Tak czy inaczej - minęło 35 lat, dziewczyna doszczętnie wyrzekła się swojego anielego jestestwa, by dołączyć do uroczej sekty mordującej anioły, gdzie aktualnie  sprawuje funkcję kapłana. Skomplikujmy to jeszcze bardziej, to musi być lepsze niż Moda na Sukces!
x aktualne

Wierni
Mobilny kapłan to najlepsze, co może przytrafić się Kościołowi. Anais prowadzi kapłańską działalność na Desperacji i w Mieście, chętnie poświęcając swój czas dla każdego wiernego i tych, którzy do Kościoła dopiero chcą dołączyć. Jesteś w potrzebie? Nie masz do kogo się zwrócić? Szukasz swojego miejsca? Może nienawidzisz Skrzydlatych? A lubisz rosół? Zaangażuj się z nami w życie Kościoła i chwalmy Ao razem!

Znamy się
Miejsce dla każdego, kogo tylko wyobraźnia poniesie, by gdzieś w życiu swojej postaci umieścić Anais. Zaliczam w to anioły, które dowiedziawszy się o zdradzie Anais, mogą pałać do niej nienawiści. Każdego wroga kościoła. Wszystkich, którym pomogła. Przelotne romanse. Sama chętnie się zaangażuje w wymyślanie jeszcze innych możliwości, a co!

Można pisać na pw, ale preferuję dogadywanie się na gadu.
-> 62585119

Anais
-----------
Kapłanka     Nawrócona

Liczba postów : 131
GODNOŚĆ : W mieście przedstawia się jako Chiaki Aina, wśród wiernych i na Desperacji jest znana jako Anais.

Powrót do góry Go down

Re: Tablica ogłoszeń    Pisanie by Coral on Pon Sie 21, 2017 1:25 pm
Szukam relacji wszelkiego rodzaju, bo coś mi tak pusto. Ze względu na całe życie w M-3, naturalnie tylko tamtejsze postaci wchodzą w grę. Jestem gotowa rozważyć wszystkie pomysły, od najprostszych, po całkowicie chore.

AKTUALNE

Coral
-----------
Inżynier

Liczba postów : 156
GODNOŚĆ : Condoleezza Sandford. Coral.

Powrót do góry Go down

Re: Tablica ogłoszeń    Pisanie by Hotaru on Nie Sie 27, 2017 7:55 pm
Jest dezerterem. W KNW rezydował wystarczająco długo, by poznać ich sekrety. Był zapatrzonym w Ao Inkwizytorem, dopóki jego zdeptane przez traumatyczne przeżycia wspomnienia w objęciach amnezji nie wróciły w pakiecie z anielskimi atrybutami, obnażając swoje kły. Zniknął z dnia na dzień. A potem wrócił w charakterze kostuchy, zaciskającej swoje szpony na wyznawcach Ao. Stał się zatem nie tylko uciekinierem, ale również zdrajcą, bluźniercą i aniołem. Przygarnę każdą możliwą relacje z zielonymi.  Zwłaszcza kogoś, kto będzie chciał - z rozkazu lub zgodnie ze swoim sumieniem -  z l i k w i d o w a ć   p l a m ę  n a  h o n o r z e  K o ś c i o ł a.  W tej roli mile widziany jeden z I n k w i z y t o r ó w.

Hotaru powróciła pamięć, zatem szukam również przeszłych, teraźniejszych i przyszłych relacji z przedstawicielami jego rasy. W KNW był przede wszystkim znany ze swojego okrucieństwa. Mordował skrzydlatych z lubością, nieczęsto skazując ich na brutalne tortury. Na jego nadgarstku widnieje natomiast bransoletka, w której skład wchodzą pióra jego ofiar, zatem dla samych aniołów też stał się nieświadomie zdrajcą. Być może klasyfikuje się pod anielski sąd. W zasadzie to nawet powinien, zakładając, że anioły pilnują takich rzeczy. POSZUKUJĘ przede wszystkim kogoś ze Z a s t ę p u, a także kogoś, kto p o m o ż e    m u     o s w o i ć   m o c   ż y w i o ł u przynajmniej w stopniu zadowalającym, bo na ten moment nie ma nad nią absolutnie żadnej kontroli oraz b i o l o g i c z n e g o   o j c a. Oraz każdego innego anioła.

Jestem również otwarty na wszystko inne, co nie zostało powyżej uwzględnione. W razie pytań i po ewentualne szczegóły odsyłam na pw lub gg.

Aktualne. Zbiegiem czasu ogłoszenie może ulec modyfikacji i wszelkim mniejszym lub większym poprawką.

Ostatnio zmieniony przez Hotaru dnia Czw Wrz 28, 2017 1:39 am, w całości zmieniany 1 raz

Hotaru
-----------
Upadły Anioł

Liczba postów : 30
GODNOŚĆ : Lafayette

Powrót do góry Go down

Re: Tablica ogłoszeń    Pisanie by Invidia on Wto Sie 29, 2017 9:21 pm
Szukam relacji wszelakiej, od podnóżka vel sługusa (wyżywienie i zakwaterowanie gratis), poprzez osoby poznane w trakcie wędrówek (w tym w okolicach innych Miast), dochodząc do kochanków oraz kochanek i wszelkich osób, które mogły zakochać się w tajemniczym długouchu z dalekich stron, aż po wrogów, których zgładzicielka setek aniołów mogła sobie nagromadzić. Chętnie przyjmę również anioła (bądź całą grupkę), która chciałaby zagrzać miejsce tego, który za nierząd, morderstwa i sprzeciwianie się bożej woli pozbawiły magicznie wzroku Invidii (rzucając coś na kształt klątwy).
Aktualne wszystko~

Theme Voice Słowa (#372449)

I am the lucid dream.
The monster in your
nightmares.

Invidia
-----------
Generał   Opętana

Liczba postów : 350
GODNOŚĆ : Invidia

Powrót do góry Go down

Re: Tablica ogłoszeń    Pisanie by Izanami on Sob Wrz 23, 2017 2:27 pm
Generalnie większość relacji (a może łatwiej napisać, że wszystkie?) dotyczyłaby wyłącznie zwolenników KNW. Ona dobrowolnie nie ruszy dupy ze swojej celi, a co mówić poza klasztor. Chyba, że oznacza to polowanie na pojedyncze jednostki anielskie.

Mentalny sensei - może to być Uzdrowiciel (od biedy ujdzie i Anioł, chociaż - uznajmy w telegraficznym skrócie - w KNW to jeszcze są przez nią tolerowani, z oczywistych względów), który stażem sięga pamiętnych czasów pierwszego pogromu. Tosatsu, z tej racji, że stała się Wymordowaną, swoje zdziczenie nie zwalczyła w samotności. Musiał istnieć ktoś, kto jej w tym pomógł.
Albo ktoś, kto włada umysłem i potrafi wprowadzić siebie i wybraną jednostkę w transcendentalny stan podświadomości, która otwiera wizualną ścieżkę w nieznane?『Najlepiej w formie fabuły w przeszłości.』
Aktualne
Prawdziwe wcielenie Iona - persona kryjąca w sobie reinkarnację pierwszego Proroka. Od zawsze z tym się kryje, ale jedynie Tosatsu może wiedzieć. Bądź przypuszczać. Równie dobrze może zwieść ją. Wątek pseudo-romansowy, niewypełniony słodkością i czystością, lecz cielesnym pożądaniem. Po co komu uczucia, zwłaszcza w wypełnionej orgiami podczas modlitw KNW? 『Fabuła w przeszłości lub w czasie rzeczywistym.』
Aktualne
Kapłani - nie kładzie na szali znajomości, nie stopniuje ich znaczenia. Za to Wiernych bez szczególnego wkładu w życie Kościoła równie dobrze może ulokować w podłoże - pod podeszwami jej buta, tam gdzie ich miejsce. Wszyscy wyżej postawieni w KNW są jak rodzina, którą niedyskretnie olewa. Ale gdy przychodzi do czegoś więcej niż do konieczności wyściubienia nosa poza swoją celę, interesuje się wszystkim, co z wielką zachłannością wchłaniają ściany klasztoru. Modlitwy, zebrania lub inne większe bądź mniejsze ceremonie. Wątek typowo w czasie rzeczywistym. Każdy może wkroczyć bez zapowiedzi do celi Tosatsu, coby chwalić majestat Ao... i cytować fragmenty ksiąg.
Aktualne
Szczególny "sentyment" - jeśli nie Ion we własnej osobie, to może jakiś przystojny Krzyżowiec, albo Inkwizytor (no wiecie, DEUS VULT), albo ktokolwiek. Cokolwiek. Ktoś, kto ujmie Tosatsu i zastąpi chociaż na chwilę umiłowanego Iona i zaspokoi jej nadmierną chęć przelania na kogoś pożądania? Mile widziane toksyczne relacje.
Aktualne
Nieprzypadkowa znajomość na meandrach Desperacji - jeśli już wyrusza poza mury klasztoru, robi to zwykle w nocy lub też dość późnym wieczorem, by nie narażać się na odwodnienie w ciągu białych godzin. Jeśli trafi na Anioła, jest źle. Chyba że należy do danej organizacji. Wtedy jeszcze przełknie gorycz, ale się opamięta, pod warunkiem, że spotkanie będzie stosunkowo krótkie. Ale nie zależy jej w żadnym stopniu na kosę u większych zgromadzeń, wszystko dla trwałości i sekretności Kościoła. Jeśli trafi na kogokolwiek innego, zwłaszcza kogoś, kto nie będzie miał nic przeciwko ukatrupienia Anioła, a mało tego - jeszcze i pomoże! - może liczyć na trwałą pamięć o nim z jej strony.
Aktualne

Izanami
-----------
Inkwizytor     Opętany

Liczba postów : 208
GODNOŚĆ : Izumi Tosatsu『イズミとさつ』

Powrót do góry Go down

Re: Tablica ogłoszeń    Pisanie by Shirōyate on Sob Paź 07, 2017 12:24 pm
Hiroki był robiony na początku forum, gdzie nie patrzyło się tak solidnie na niektóre rzeczy. Ktoś słusznie wytknął mi błąd, że moc, którą ma przypisaną (telepatię) powinien mieć w formie artefaktu. Problem w tym, że Shirouyate z możliwością mowy obudził się poza murami M3.
Potrzebuję więc kogoś, kto ubarwi mi nieco jego historię i, przede wszystkim, poskłada ją do kupy.

SYTUACJA PIERWSZA - NIEWŁAŚCIWY CZAS I MIEJSCE
To mógł być Łowca, który akurat wmieszał się w konflikt z przypadkowym żołnierzem S.SPEC i gdzieś w tym wszystkim zaplątał się dzieciak wracający ze szkoły. Na pewno na korzyść Shirouyate nie działał styl życia, jaki prowadził – a niewiele się różnił od obecnego.
Większość spraw zostawiał w rękach opatrzności i jeżeli oznaczało to, że miał zostać oddelegowany od matki i przetransportowany do „specjalnego ośrodka”, to pewnie nie kiwnąłby nawet palcem – bo po co. Jego i tak nic nie obchodziło. Hiroki nie stawiałby więc żadnego oporu, gdyby ktoś z władzy postanowił go zgarnąć z ulicy pod jakimkolwiek zarzutem; oczywiście, nie przyznawałby się do winy, ale nie próbowałby się też szarpać ani tłumaczyć.

Łowca to jednak tylko przykład. Zamiast niego mógł to być jakiś faktyczny zdrajca – może ktoś, kto poznał o jedną informację za dużo i uciekał z pendrivem? - albo ktokolwiek inny. Mógł to być jednak ktoś z dalszej rodziny dzieciaka (może krył się w jego pokoju pod nieobecność wiecznie zapracowanej matki, a Shirouyate nawet nie zdawał sobie sprawy, że popełnia błąd wpuszczając go do mieszkania?).

SYTUACJA DRUGA - ARTEFAKT
Poza tym potrzebuję kogoś, kto mu ten artefakt wszczepił, bo, niestety, Hiroki nie jest świadom posiadania go. Nie ukrywam, że najlepszym motywem dla mnie wydaje się wrzucenie dzieciaka na stół operacyjny jednego z naukowców S.SPEC i rozkrojenie w tym czy tamtym miejscu, aby przetestować magiczny przedmiot.
Dzieciak nie wie dlaczego znalazł się poza murami M3, ani w jakich okolicznościach się to stało – więc można równie dobrze uznać, że trafił do laboratorium, gdzie (zostawszy spisanym na straty) otrzymał plakietkę królika doświadczalnego. W trakcie eksperymentów mógł również zostać zarażony wirusem X, następnie, z przyczyn mi obojętnych, wywalony na Desperację. ← Tutaj mam nawet całkiem fajny motyw dla ewentualnego naukowca, gdyby jakiś się podjął tematu, ale mogę to zdradzić dopiero na PW.

Także potrzebuję co najmniej dwóch osób:
- Osoby, przez którą Hiroki został spisany na straty w oczach Władzy i wskutek tego przetransportowany do laboratorium/innego ośrodka S.SPEC.
- Kogoś, kto wszczepił mu artefakt (najlepiej w miejsce, którego Hiroki nie może dostrzec, ponieważ dzieciak zakłada, że nie uległ żadnym zmianom, tj. nie posiada również żadnych blizn czy trwałych uszkodzeń – chociaż tutaj jestem w stanie zacisnąć zęby i przemodelować ten fakt dodając mu bliznę czy dwie).

Planuję w przyszłości rozwiać mgłę amnezji Hirokiego, aby był świadom motywów, przez które wylądował w burdelu Desperacji.

Dodatkowo: gdyby ktoś chciał być uwikłany w sprawę (pierwszą bądź drugą) to też przygarnę. Gdzieś w tym wszystkim mógł się pojawić ktoś, kto wiedział, że Hiroki jest niewinny i siłą rzeczy próbował go wytłumaczyć przed nieugiętym wojskowym, który zgarnął go z ulicy i bezlitośnie wcisnął do pojazdu z kratami w jedynym okienku. Albo mogła przewinąć się osoba, która, w trakcie eksperymentów, okazała mu cień litości; przynosiła wodę po godzinach pracy naukowca, szeptała obietnice o wolności, zawierzyła, że nie zrobił nic złego względem władzy M3. Lub w drugą stronę - mógł być ktoś, kto dorzucał mu dodatkowych (psychicznych?) cierpień.

Zapraszam wszystkich na PW. (/ω\)

STATUS:
- zdrajca/Łowca - aktualne
- naukowiec - aktualne
- wojskowy, który go złapał - nieaktualne
- cichociemny altruista - nieaktualne

+ Trzeba mieć świadomość, że relacja z Hirokim prawdopodobnie oznacza również powiązanie z innymi zgłoszonymi, ponieważ wojskowy, który złapał Shirouyate musiał mieć do czynienia (przynajmniej szczątkowo) ze zdrajcą/łowcą, a naukowiec mógł mieć styczność z osobą, która nad Hirokim się zlitowała.

Zdania pisane kursywą to myśli Hirokiego wysyłane do innych osób. Komunikuje się za pomocą telepatii, a słowa pojawiają się wewnątrz cudzego umysłu w formie dźwięku i wydaje się, jakby ich brzmienie dochodziło zewsząd ─ nie ma możliwości skonkretyzowania z której strony dobiega. Hiroki porusza ustami, gdy używa mocy.

UWAGA

Shirōyate
-----------
Opętany

Liczba postów : 416

Powrót do góry Go down

Re: Tablica ogłoszeń    Pisanie by Alcide on Pią Paź 13, 2017 12:33 am

Poszukiwani:

Unikatowe okazy — Alcide ma niewyobrażalną słabość do wyjątkowych, charakterystycznym twarzy, co zatem oczywiste: stara się otaczać takim towarzystwem, jakby zbierał w ten sposób swoją własną kolekcję.
Towarzysze do interesujących rozmów — osobistości, które Alcide na pewien patologiczny sposób sobie ceni (równie dobrze może chodzić nie o wypowiadane słowa, a barwę głosu – ten typ tak ma).
Byli kochankowie — relacje przeszłe; mało prawdopodobne, by zostały w jakimkolwiek stopniu wsparte na emocjach ze strony Alcide.
Jednostki, którymi Alcide na potęgę manipuluje, traktując poniekąd jak zabawki, które odkłada w kąt, gdy mu się znudzą.
Osobistości, którym gra na nerwach i celowo wyprowadza ich ze strefy komfortu dla zabicia czasu.
Jednostki, którym zwinął coś cennego i błyszczącego, lub otrzymał w prezencie.
Osoba, która próbowała go zamordować, nim stał się wymordowanym. Więcej szczegółów w trakcie ustaleń na PW.
— Opcjonalne — jednostka, która zechce go umoralniać, niewątpliwie z marnym skutkiem, ale interesując.
Wrogowie — ktoś taki jak Alcide na przestrzeni swojej egzystencji musiał narobić ich sobie wielu, zwłaszcza jeśli spojrzy się na jego charakter i wygórowane ego.

Powyższe propozycje mogą ulegać zmianom, są jedynie nierozwiniętą częścią podglądową.

{ #9087b3 | theme song | poszukiwani }

Alcide
-----------
Opętany

Liczba postów : 22
GODNOŚĆ : Alcide Locklear.

Powrót do góry Go down

Re: Tablica ogłoszeń    Pisanie by Red on Sob Paź 14, 2017 2:36 am
Pozdrawiam!

Szukam:

Wszelkiego rodzaju Informatorów, ,,Kretów", Dostawców, Handlarzy, Paserów, Wtyk.
Według tła postaci, znają się najlepiej rok czasu lub mniej.

Jak na prawdziwego ,,assasyna" przystało.

Wszystko jest jak narazie AKTUALNE.

Red
-----------
Inkwizytor   Biomech

Liczba postów : 10
GODNOŚĆ : Red

Powrót do góry Go down

Re: Tablica ogłoszeń    Pisanie by Sponsored content

Sponsored content
-----------

Powrót do góry Go down

Strona 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next