Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Strona 1 z 62 1, 2, 3 ... 31 ... 62  Next   

Omówienia    Pisanie by Arcanine on Czw Gru 11, 2014 11:57 pm
Jako, że robił się wielki harmider w temacie ze zgłoszeniami, a syfu nikt nie chciał sprzątać, powstaje nowe miejsce, w którym dla odmiany można się wypowiadać. Macie możliwość ustalenia, kto komu przeprowadzi misję, omówić warunki i co tylko chcecie. To również tutaj MG dają znać, kogo przygarniają pod swoje skrzydła, żebym wiedział, kogo mogę odhaczyć.

CZY WIDZISZ TE GRUZY NA SZCZYCIE? TAM WRÓG TWÓJ SIĘ UKRYŁ JAK SZCZUR. MUSICIE, MUSICIE, MUSICIE ZA KARK WZIĄĆ I STRĄCIĆ GO Z CHMUR. I POSZLI SZALENI ZAŻARCI, I POSZLI ZABIJAĆ I MŚCIĆ, I POSZLI JAK ZAWSZE UPARCI.         JAK ZAWSZE ZA HONOR SIĘ BIĆ.

Arcanine
-----------
Wilczur     Poziom E

Liczba postów : 21506

Powrót do góry Go down

Re: Omówienia    Pisanie by Arcanine on Pią Gru 12, 2014 6:52 pm
Len, strasznie długo czekasz. Tak jak już ci pisałem: jeśli żaden MG nie znajdzie czasu, żeby przeprowadzić ci misję, to ja ją zgarnę. Sęk w tym, że prowadzę już... trzy inne, plus wydarzenie, więc z odpisami mogłoby być raczej krucho. Ale zawsze można mnie szturchnąć.

CZY WIDZISZ TE GRUZY NA SZCZYCIE? TAM WRÓG TWÓJ SIĘ UKRYŁ JAK SZCZUR. MUSICIE, MUSICIE, MUSICIE ZA KARK WZIĄĆ I STRĄCIĆ GO Z CHMUR. I POSZLI SZALENI ZAŻARCI, I POSZLI ZABIJAĆ I MŚCIĆ, I POSZLI JAK ZAWSZE UPARCI.         JAK ZAWSZE ZA HONOR SIĘ BIĆ.

Arcanine
-----------
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down

Re: Omówienia    Pisanie by Hex on Pią Gru 12, 2014 7:47 pm
Jakby nie było - misja Lena nie jest znowu czymś aż tak pilnym, to ma być "dodatek" w czasie, nie na przedwczoraj, więc jeśli nie czujesz się na siłach - nie naciskam, poczekam.

O mamma mia~
I'm gonna tell you a million lies~

Hex
-----------
Wierny     Nawrócony

Liczba postów : 736
GODNOŚĆ : Ranthir, Hex, Mitsuke, Jenevier - do wyboru do koloru.

Powrót do góry Go down

Re: Omówienia    Pisanie by Arcanine on Pią Gru 12, 2014 7:51 pm
Nie tyle, co nie czuję się na siłach vel nie chce mi się, a po prostu mam sporo misji, więc czasami nawet jakbym chciał, to posta bym ci nie skleił. Ale jak nie przeszkadza ci takie niedbalstwo z mojej strony, to chętnie ci przeprowadzę.

Arcanine
-----------
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down

Re: Omówienia    Pisanie by Hex on Pią Gru 12, 2014 8:15 pm
Jeśli nikt inny się nie zgłosi przez jakiś czas (Blight wspominał o Natalii) to będę zaszczycony.

O mamma mia~

Hex
-----------
Wierny     Nawrócony

Powrót do góry Go down

Re: Omówienia    Pisanie by Gość on Pią Gru 12, 2014 8:51 pm
Ta, mi też o tej misji wspominał..
Uprzedzam jednak, że nigdy nie byłam MG i muszę się w tym dopiero ogarnąć, więc chwilowo nie jestem gotowa zacząć misji, a mój początek z nimi może być słaby.
No i nie jestem pewna, co możesz chcieć Leny. Zawsze strasznie się boję rozczarować ludzi...

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Omówienia    Pisanie by Hex on Pią Gru 12, 2014 9:28 pm
Nie martw się na zapas, Nat. Spróbuj, chętnie będę królikiem doświadczalnym dla ciebie Co do tego co "chcę" to napisałem w ogłoszeniu a pro po misji. Dałem tylko ogólnikowe wskazówki - resztę zostawiam twojej wyobraźni i przyjmę wszystko, co na mnie rzucisz. Nawet jeśli to będzie atak zmutowanych kucyków z siódmego pasma galaktyki Zoltana ._.

O mamma mia~

Hex
-----------
Wierny     Nawrócony

Powrót do góry Go down

Re: Omówienia    Pisanie by Gość on Nie Gru 14, 2014 6:09 pm
Ok, mogę spróbować, ale zacząć możemy najwcześniej we czwartek, bo mam jeszcze trochę do zrobienia przed świętami.
Postaram się wymyślić... coś. o.O

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Omówienia    Pisanie by Lentaros on Nie Gru 14, 2014 6:26 pm
A zatem czekam

Can you understand?
What makes a man, hate another man?
Help me understand.

Lentaros
-----------
Wtajemniczony   Zbuntowany android

Liczba postów : 1412
GODNOŚĆ : Lentaros. Na wypadek wymusu posiadania nazwiska zawsze rzuci jakimś losowym zlepkiem liter.

Powrót do góry Go down

Re: Omówienia    Pisanie by Arcanine on Czw Gru 25, 2014 10:48 pm
Czy jest wolny MG, który przygarnąłby Marcelinę i Mengele'a oraz/lub Lukę?

Arcanine
-----------
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down

Re: Omówienia    Pisanie by Gość on Pią Gru 26, 2014 11:30 am
Mogę przygarnąć Lukę, jeśli żaden MG nie przypomina sobie, że obiecał jej misję.

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Omówienia    Pisanie by Sponsored content

Sponsored content
-----------

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 62 1, 2, 3 ... 31 ... 62  Next   

   

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry