Go down


Marcelina's fun~

Pisanie by Marcelina on 17/9/2014, 21:50

sᴏ ʏᴏᴜ ᴄᴀɴ ᴛʜʀᴏᴡ ᴍᴇ ᴛᴏ ᴛʜᴇ ᴡᴏʟᴠᴇs
⠀⠀⠀⠀⠀⠀ᴛᴏᴍᴏʀʀᴏᴡ ɪ ᴡɪʟʟ ᴄᴏᴍᴇ ʙᴀᴄᴋ
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ʟᴇᴀᴅᴇʀ ᴏғ ᴛʜᴇ ᴡʜᴏʟᴇ ᴘᴀᴄᴋ

x #523039
x Oferuję się w prowadzeniu misji oraz wydarzeń.
x Jeżeli misja została zawieszona przez Ciebie i nie otrzymałam od Ciebie wyjaśnień, nigdy już nie zgarnę Twojego zgłoszenia. Wszystkie misje zawieszone otrzymały ten status tylko z powodu nieobecności/nieaktywności graczy. Powodem nigdy nie była moja niesubordynacja.
x Fabuły moich misji mogą powtarzać się w sytuacji, gdy jedna z nich nie zakończy się i będzie trwała tylko przez max cztery posty.
x Pod koniec każdego postu wstawiam w spoilerze deadline (maksymalny czas Waszych odpisów) podsumowania, informacje o ekwipunku czy ewentualna zmiana pogody.
x Za niedostosowanie się do poleceń/przekroczenie deadline'u przewidziane są punkty ujemne. Sumuję je na koniec misji/wydarzenia i wyciągam konsekwencje w postaci chorób na różnym poziomie trudności bądź ingerencję w posiadane moce/artefakty/technologie.
x W niektórych sytuacjach losowych wspomagam się kostką.
x W razie nieścisłości zapraszam na PW.

Poziomy trudności
ŁATWY | najłatwiejszy z poziomów (huh, nie, serio?) Wszystko odgrywa się szybko, bez zbędnych komplikacji, bez głębokich/trwałych ran, prawie żadnych wrogów, i - coś za coś - ewentualne nagrody o bardzo małych wartościach (tylko umiejętności lub broń). Nie potrzebujecie żadnych zdolności godnych Sherlocka! Jesteście nowi w tych sprawach? Polecam dla tych, co mają wielką ochotę na małą "rozgrzewkę" przed większymi akcjami.
ŚREDNI | Na tym poziomie rany są trochę poważniejsze, a cała akcja bardziej urozmaicona w niespodziewane ataki. Stawiam tu na wiele wyborów podczas każdych następnych kroków, na zagadkach, metaforach, mitach które zwykle (nie zawsze!) są częścią całości. Sporadycznie wymaga małej umiejętności dedukcji. Najczęściej wybieram właśnie ten poziom trudności.
TRUDNY | Adrenalina rośnie. Wszystko wydaje się znacznie trudniejsze, wiele dróg i opcji do wybrania, a prócz zdolności logicznego myślenia będziecie zmuszeni zmierzyć się z silniejszymi od siebie wrogami, których nie zawsze dane wam będzie pokonać. Wszelakiej maści broń rozrzucam po planszy (forma różna, spodziewajcie się nawet nożyczek) gdy najdzie mnie taki kaprys. Rany - ciężkie.

ZAKOŃCZONE MISJE Labirynt, Silent Circus, Fuck off!, Hopeless, Still, Empty streets
ZAKOŃCZONE WYDARZENIA Lets kill!
ZAWIESZONE Til my heart stop,  I wanna feel...I don't try to build (...), Seems like sometimes i need too much. Green moon, Sinister, Colder throats, Revolver
TRWAJĄCE: You're crazy Wydarzenie z kostek, Second son
PRZEJĘTE: Po prostu spróbuj,Łowczy sojusz
, Banda niebieskich, Kraina grzybów


Ostatnio zmieniony przez Marcelina dnia 13/11/2018, 18:25, w całości zmieniany 9 razy
avatar

Marcelina
Właścicielka Kasyna     Poziom E

Powrót do góry Go down


Re: Marcelina's fun~

Pisanie by Marcelina on 17/11/2017, 22:15
Potrzebny rzut. X


Ostatnio zmieniony przez Marcelina dnia 17/11/2017, 22:15, w całości zmieniany 1 razMyśli - kursywa | Marcelina - #523039 | Mary - #303030

7 DUSZ | VOICE | MIESZKANIE | KASYNO | HISTORIA | M - CHAT
| M A I N T H E M E | x x x x
avatar

Marcelina
Właścicielka Kasyna     Poziom E

Powrót do góry Go down


Re: Marcelina's fun~

Pisanie by VIRUS on 17/11/2017, 22:15
The member 'Marcelina' has done the following action : Dices roll


'Kostka' : 8
avatar

VIRUS

Powrót do góry Go down


Re: Marcelina's fun~

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry