Strona 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down


Re: Burdel

Pisanie by Rhett on Nie Gru 02, 2018 6:39 pm
Mimo wszystkie nie był przygotowany na moment, w którym uzbrojona postać złapała go za kark i rzuciła niczym szmacianą lalką, jakby wcale nie ważył.
Podnosząc się z ziemi, potrząsnął łbem — kurz posypał się na ziemię miniaturową lawiną, a zęby stuknęły o zęby, gdy kłapnął szczękami. Niestety nim zdążył się zrewanżować, zmora już siedziała na ogromnym wierzchowcu. Odprowadził ich sylwetki nieprzychylnym spojrzeniem i w towarzystwie pojękiwań zbierających się z ziemi wymordowanych.
Wśród tłumu gapiów znalazł jedną z pracownic burdelu. Posłał jej porozumiewawcze spojrzenie, a gdy skinęła głową, znów zerknął w stronę, w którą odjechał jeździec. Ze zmrużonymi ślepiami obrał kierunek nowej trasy, nie był tu już potrzebny.
Musiał znaleźć Jinxa.

z/t

Spoiler:
Rhett

Rhett
Opętany

Powrót do góry Go down


Re: Burdel

Pisanie by Miau on Sro Gru 19, 2018 2:16 am
Po wszystkim, gdy już zamieszanie się skończyło, Miau odważyła się wyjść spod biurka. Rozejrzała się pospiesznie wokół siebie, jej gabinet miał się dobrze, ale to pewnie zasługa tego, że w porę zareagowała i zamknęła drzwi, choć możliwe że nieproszeni goście nie weszli głębiej do budynku. Otworzyła przejście na korytarz i do jej nozdrzy dotarł bardzo silny zapach spalenizny. Westchnęła, policzyła do dziesięciu i pobiegła w stronę tłumu ludzi, który jeszcze został. Na miejscu porozmawiała ze zbiorowiskiem, po czym zajęła się ewentualnym opatrywaniem rannych. Z jednej strony było jej głupio, że zachowała się jak tchórz, ale z drugiej wiedziała, że jakby pojawiła się na polu walki do niczego by się nie przydała. Kompletnie nie umiała walczyć, była słaba.
z/theurin gieok soge mudeodulge
geu chueogeuro saragalge


ne nunbit pyojeong
geu modu ijhyeojindamyeon
doragal su isseulkka

Miau

Miau
Nosicielka
GODNOŚĆ :
Oto kot, Miau.


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Powrót do góry