:: Internet

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Strona 7 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next   

Re: Fora PBF    Pisanie by Gość on Pon Wrz 21, 2015 4:29 pm
Senna, Karin&Cris, Gloria&Leonard (wcześniej się inaczej nazywał) Leyla&i ktoś nie pamiętam xD Gloria i Leo to małżeństwo teraz. I chyba wiem o jakiego Pana Ci chodzi ;x
Hex kim byłeś?

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Fora PBF    Pisanie by Gość on Pon Wrz 21, 2015 4:37 pm
Hysterics napisał:I chyba wiem o jakiego Pana Ci chodzi ;x
Będę teraz jak Grow... czy to pan na literkę S? Nie wiem jakie mógł mieć inne konta, ale to było chyba jego głównym.

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Fora PBF    Pisanie by Gość on Pon Wrz 21, 2015 4:39 pm
Tak to na pewno był Pan na literę S... i wcale się nie dziwie, bo on tak z wszystkimi pannami robił ;x

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Fora PBF    Pisanie by Ursegor on Pon Wrz 21, 2015 4:41 pm
S? Chyba też go znam : P Moja znajoma miała z nim problem na tym forum, jeśli dobrze pamiętam że to o niego chodziło.

Ja? W sumie nikim konkretnym. Byłem jedyną postacią homo na forum swojego czasu : P Był Faust, Jean i Constantine. Nic ciekawego w praktyce, wiele nie osiągnąłem bo też często byłem blokowany (story of my life : | )

Język polski :l

Ursegor
-----------
Gwardzista

Liczba postów : 334
GODNOŚĆ : Faust Jäger aka Ursegor.

Powrót do góry Go down

Re: Fora PBF    Pisanie by Gość on Pon Wrz 21, 2015 4:47 pm
Czyli po prostu jakiś forever alone w realu, który myślał, że wyrwie sobie dziewczynę na forum poprzez bycie natrętnym chujem.

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Fora PBF    Pisanie by Gość on Pon Wrz 21, 2015 4:54 pm
hah dosłownie Senna Pewnie jeszcze bardziej mu odbiło jak jego dobry kumpel (Cris) znalazł sobie dziewczynę przez HG xD

Cost... coś kojarzę ten nick i Fausta też w sumie, ale nie wiem czy za wiele tam gadaliśmy.

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Fora PBF    Pisanie by Kyōryū on Pon Wrz 21, 2015 5:15 pm
Senn, okej. Czyli po prostu obróbka mnie zmyliła.

I sporo osób z HellGates. Szkoda, że upadło, bo było jednym z lepszych forów, jakie widziałem. Choć z tego co kojarzę, robią/zrobili reaktywację, nie?

Kyōryū
-----------
Rekrut

Liczba postów : 337
GODNOŚĆ : きょうりゅう るうか

Powrót do góry Go down

Re: Fora PBF    Pisanie by Ursegor on Pon Wrz 21, 2015 5:37 pm
Robili jakiś czas temu, ale całe forum padło i w końcu nie było nikogo tam. Może teraz reaktywują po raz enty, ale nic mi o tym nie wiadomo.

Język polski :l

Ursegor
-----------
Gwardzista

Liczba postów : 334
GODNOŚĆ : Faust Jäger aka Ursegor.

Powrót do góry Go down

Re: Fora PBF    Pisanie by Arcanine on Pon Wrz 21, 2015 5:47 pm
Po prostu co x czasu tam zaglądam z czystej ciekawości *stalking mode: on* i widziałem, że się ludu kręci. v: No i jedna znajoma wstawiła sobie link do forum w opisie na GG, ale w szczegóły nie wchodziłem.

Yeah.
Keep rolling your eyes.

Maybe you'll find a brain back there.

Arcanine
-----------
Wilczur     Poziom E

Liczba postów : 19409

Powrót do góry Go down

Re: Fora PBF    Pisanie by Gość on Pon Wrz 21, 2015 5:55 pm
Wątpię by się odrodziło, za długo to.. za bardzo ludzie mają przesyt tym, albo za bardzo przychodzi im na myśl to co było kiedyś i będą to cały czas porównywać z tym co jest teraz na HG.

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Fora PBF    Pisanie by Gość on Pon Wrz 21, 2015 6:02 pm
Szkoda, że na HG się nie załapałem, ale widocznie nie było mi dane spotkać ów forum.

Grow, powinieneś kojarzyć nick Guerre na False. I inne do niego konta, ale nicków Ci ich nie powiem, bo za cholerę nie pamiętam.

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Fora PBF    Pisanie by Arcanine on Pon Wrz 21, 2015 6:31 pm
Jak najbardziej kojarzę. >D Chociaż nie przypasowałbym cię do niego.

Yeah.
Keep rolling your eyes.

Maybe you'll find a brain back there.

Arcanine
-----------
Wilczur     Poziom E

Liczba postów : 19409

Powrót do góry Go down

Re: Fora PBF    Pisanie by Gość on Pon Wrz 21, 2015 6:35 pm
A ja wiem. Trochę styl pisania od tamtego czasu mi się zmienił. I wszystko inne również ;p Rany, jak sobie pomyślę, jakie to były chaotyczne karty, chaotyczne posty, postacie... Aż niedobrze mi się robi |:

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Fora PBF    Pisanie by Gość on Pon Wrz 21, 2015 7:01 pm
Również pamiętam Guerre. |:

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Fora PBF    Pisanie by Gość on Pon Wrz 21, 2015 7:04 pm
To szkoda, Vel. :c Choć ja zawsze lubiłam się przyglądać ludziom, więc może bym nawet Cię skojarzyła. A może nie. No nic.

A ja Guerre nie kojarzę. Smutna ja. |:

No dobra, no to ja też się pochwalę swoją historią, zbieram się kilka godzin, ale wszystko lepsze od niemca i pięciu stron, joł. |:
W sumie początków nie pamiętam dokładnie, ale to jeszcze w podstawówce było - moja znajoma zrobiła mini-pbf'a dla kilku osób i link do nie dostałam też ja. Byłam takim uroczym, nieświadomym niczego dzieciakiem i jak reszta robiłam dziwne rzeczy. Potem (rok-dwa później?) ta sama osoba założyła BloodyAcademy, ja się oczywiście o tym dowiedziałam chwilę po tym i w ten sposób wpadłam do tego jakże wesołego świata. BA było naprawdę fajne, lubiłam czytać fabuły innych i sama latałam ze znajomą po tematach naszymi postaciami... Boże, jak teraz myślę, to niektórym trochę współczuję, bo Yuanith była tak podobna do Abi... |: Ale dobra, nikt nic nie widział. Potem doszło rzucanie krzesłami i koniec, bo nagle forum szlag trafił. Pojawiło się natomiast Nortess (?), na którym udawałam, że umiem sprawdzać karty, tak. Potem znajomy pokazał mi False, gdzie moja pierwsza postać miała mieć powiązania z pewną królową szachów, ale nagle okazało się że ups, chyba jednak nie wypali. I pojawił się mój pierwszy Etyl, jej. Potem jakoś tak zniknęłam i latałam po innych forach. Kolejności nie znam, tak. Można mnie było znaleźć na praktycznie wszystkich odsłonach Distress School, grałam też na Reeves.... No to forum co podobno Rhyl adminowała |: Do dzisiaj zbieram szczękę z podłogi, tego się za cholerę nie spodziewałam. W sumie fajnie było, no i w dodatku to było pierwsze nie tak sławne forum, na którym tak miło się siedziało. D:
Potem też była Spectrofobia czy akademia (to nie tak, że lubię akademie i magiczne istoty w jednym, wcale |: ), gdzie każdy miał swojego stróża i demona. Znowu wesołe ludzie, nawet miałam swojego własnego demona, alee szlag trafił wszystko, bo w pewnym momencie życie wezwało. I straciłam jakiekolwiek chęci na pisanie.
Siedziałam również na Emptiness, ale w pewnym momencie zwiałam, bo... Bo tak. Wspominałam chyba gdzieś kiedyś, co się wydarzyło |: I powoli zaczynałam łapać, że to chyba jednak nie było miejsce dla mnie. Lepiej późno niż wcale. Była też Kolebka Upadłych Aniołów, ojezusmarian, moja Ame, wróć do mnie herbaciana panno! Na tym forum zaczęła się rzucanie w ludzi herbatą, zarówno na cb, jak i na fabule, bo moc taka silna, wow. W sumie to to chyba było przed dwoma DS, Reeve-cośtam i Empti.
Polecam rzucanie herbatą. Bycie kosą w walce? Proszę was, wrzątek załatwi (prawie) wszystko. |:
A poteem, potempotempotem był Virus. Przez chwilę też siedziałam na Four Seasons, ale w końcu też zwiałam. I to chyba tyle.

Okej, chyba ponownie użyłam swojej magii i nikt w tym temacie nie napisze nawet za miesiąc. D:

Gość
-----------
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Fora PBF    Pisanie by Sponsored content

Sponsored content
-----------

Powrót do góry Go down

Strona 7 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next   

   

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

:: Internet