Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Sieć


Strona 5 z 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Go down

Pisanie 19.03.15 14:45  •  Fora PBF - Page 5 Empty Re: Fora PBF
Tak. Bardzo miły.
Ja bym tam ją zgłosił do banicji, skoro nie umie korzystać z internetu, hue.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.03.15 14:48  •  Fora PBF - Page 5 Empty Re: Fora PBF
Nie obchodzi mnie, co pisze, byle pisała z sensem i dawała argumenty. To, że przeprowadziła u nas jedną fabułę, która jej się nie spodobała, bo "musiała czekać na odpis dwa dni", nie jest jeszcze podstawą, żeby na każdym forum wypisywać o nas takie rzeczy. A to nie zdarzyło się tylko na czarcie, bo podobna sytuacja zaistniała na VL i paru innych, z tego co słyszałem. Kurwica bierze z tą dziewuchą. Nie podoba się? To nie pisze. Tyle w temacie.

Ja jej tam coś odpiszę, ale to za chwilę, żeby nie wywołać shitostormu.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.03.15 14:49  •  Fora PBF - Page 5 Empty Re: Fora PBF
Nie ma to jak ciągły ból dupy o jedno i to samo.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.03.15 14:56  •  Fora PBF - Page 5 Empty Re: Fora PBF
Czytałam tylko kilka postów, jakie kiedyś się pojawiły w zgłoszeniach na ostrzeżenie, jakiś post na VL i to... Boże, nie wiem, co jest z tą dziewczyną nie tak, ale chyba powinna się iść leczyć. Minęło tyle czasu, a ona nadal swoje, mimo iż argumentów jej brakuje? To jest chore.
Swoją drogą, chyba nie widziała jeszcze forum, gdzie jest dużo multikont. Nie słyszałam jeszcze o przypadku, żeby ktoś tutaj miał 10 kont, z czego co najmniej połowa jest aktywna. A są takie. Tutaj to jeszcze nic, sporo ludzi się tutaj kręci. D:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.03.15 14:58  •  Fora PBF - Page 5 Empty Re: Fora PBF
Ano, jedna fabuła, przy czym prędkość odpisów to nie wina całego forum, a osoby, z którą pisze. Ale co tam. Przecież to cały Virus ponosi odpowiedzialność. Ja właśnie mimo wszystko zastanawiam się, czy powinniśmy się znów wdawać z nią w dyskusje. To jednak człowiek, do którego niewiele dociera i znowu zacznie sypać argumentami z dupy, bo wydaje jej się, że wie lepiej i ostatecznie nic z tego nie wyniknie. Jak dla mnie powinni tam pilnować tego, by nie pojawiały się sytuacje obrabiania dupy forom, ale to też pewnie odrobinę nieosiągalne.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.03.15 15:02  •  Fora PBF - Page 5 Empty Re: Fora PBF
A ja jestem za tym, żeby coś tam napisać. Już nie bezpośrednio do tej dziewuchy, ale ogólnie. Bo to takie oczernianie i przez to mimo wszystko poniekąd Virus może tracić w oczach innych. Wydaje mi się, że w tym przypadku potrzebna jest interwencja i wyjaśnić co i jak, ale nie wdawać się w dyskusje z tamtą dziewuchą, która ma dzikie problemy.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.03.15 15:03  •  Fora PBF - Page 5 Empty Re: Fora PBF
Yup, z takimi takimi małpami nie warto już dyskutować. Wy będziecie marnować czas, jaki można poświęcić na forum, życie, czytanie książki, herbatkę, a inni się wkurzają i zaczynają myśleć, że "Tamci to powinni jednak zająć się forum, a nie wojną, której i tak pewnie nie skończą, bo takie jednostki będą uparcie psuć wizerunek".
Ot, powiedzieć, co się myśli i wyjść, zanim się wpadnie w kolejną spiralę. Ev, nie bądź szybsza. .-.

Jak dla mnie powinni tam pilnować tego, by nie pojawiały się sytuacje obrabiania dupy forom, ale to też pewnie odrobinę nieosiągalne.

Tak, to by było dobre. Albo chociażby punkt, który mówi, że jak masz problem i coś Ci się nie spodobało, to przynajmniej naucz się argumentować. Bez takiego rzucania fochami i pomysłami z czterech literek.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.03.15 15:06  •  Fora PBF - Page 5 Empty Re: Fora PBF
Ale to czART. Wątpię, że tam zareagują, a jeśli już, to wstawią jej osta i tyle. Przynajmniej z tego, co zdążyłem zauważyć, tak zwykle reaguje administracja tam. Z drugiej strony mamy o tyle gorzej, że od nas nikt nie buszuje na takim VL, czy czarcie właśnie, więc też nikt jej nie zwróci uwagi, że jednak może być inaczej.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.03.15 15:08  •  Fora PBF - Page 5 Empty Re: Fora PBF
To też racja. Zwykle to my ostatecznie idziemy tam ratować sytuację, a jednak wiadomo poniekąd, że administracja będzie bronić forum, a dobrze mieć też jakąś opinię od userów. W każdym razie widziałem, ze tam napisałeś. Dobrze powiedziane.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.03.15 15:11  •  Fora PBF - Page 5 Empty Re: Fora PBF
Swoją drogą to śmieszne, że ona nadal o tym pamięta. Ja już zdążyłam dawno zapomnieć o tej osobie, borze XD
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.03.15 15:13  •  Fora PBF - Page 5 Empty Re: Fora PBF
Ale ona lubi o sobie przypominać. ~
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie   •  Fora PBF - Page 5 Empty Re: Fora PBF
                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Sieć

Strona 5 z 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach