Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
 • 16/11. Zapisy na indywidualne wydarzenie dla S.SPEC. Weź udział w wyprawie!
 • 13/11. Do 17 listopada, do godziny 20:00, trwa halloweenowy plebiscyt! Zagłosuj!
 • 04/11. Kolejne ogłoszenie dotyczące zmian. Rzuć okiem.
 • 03/11. Do 9 listopada, do godziny 22:00, należy uzupełnić temat z chronologią. Po ustalonym terminie moderator zacznie sprawdzanie.
 • 03/11. Do 12 listopada, do godziny 20:00, jest czas na wznowienie wątków z przeszłości i alternatywnych. Tematy, w których post nie pojawił się od miesiąca lub dłużej zostaną wrzucone do archiwum. W razie pytań: pisać do Rhetta na PW.
 • Skalne Miasto


  (!) Pasmo górskie na granicy Desperacji z Edenem. Po jednej jego stronie rozciąga się pustynia, po drugiej zaś zielone łąki i lasy. Wśród skalistych szczytów wyraźnie odcina się ciemniejsza góra – wygasły wulkan wciąż pokryty czarną ziemią i resztkami pyłu. Okolica zdecydowanie nie jest cicha, zewsząd dosłyszeć można rozmowy, odgłosy życia mieszkańców oraz hodowanych zwierząt. Schronienie w Skalnym Mieście może znaleźć każdy, kto dostosuje się do panującym w nich zasad, a te są niezwykle proste: nie kradnij, nie zabijaj, twórz społeczność taką, w jakiej chcesz żyć, a nie taką, przed którą uciekasz.
  avatar
  T: 11 | P: 85
  13.07.19 11:49
  Anonymous Zobacz ostatni post
  Targowisko...
 • Limbo


  Niegdyś w tym punkcie istniała potężna, prężnie rozwijająca się metropolia. Jakaż była jej nazwa? Kimże byli ludzie ją zamieszkujący? Co stało się z nimi i tym dawniej imponującym, światowym wręcz miejscem? Wiedzę tę posiadają może wyłącznie aniołowie, bowiem z języków ludzkich nazwa tegoż miasta dawno już spłynęła w nicość, położenie jego zniknęło z map wszelakich, a pamięć o nim wygasła z umysłów człowieczych. Ogromny, tutejszy teren obsiany jest licznymi resztkami domów, wieżowców i innych rosłych kiedyś budowli - znaczna część tego wszystkiego jest poważnie zniszczona, zdewastowana, niemalże obrócona w bezużyteczny pył, podczas gdy reszta powinna nosić na sobie tabliczki z ostrzeżeniem przed ich rychłym zawaleniem. Mimo że pod gruzami, kopcami pokaźnymi i wewnątrz ledwo stojących struktur znaleźć można by było śmiało jeszcze całą masę użytecznych przedmiotów oraz ciekawych rzeczy, a wiele obszarów tej metropolii ominięte zostało przez obślizgłe łapska skażenia, to jednak mało kto zapuszczał się w te odległe, położone gdzieś na zapomnianym krańcu świata strony. Dlaczego? Podczas dnia żerują tu stadnie leopetrosy i inne niebezpieczne, krwiożercze drapieżniki, zaś w nocy… w nocy zaczyna się w okolicy tej prawdziwy spektakl przyszpilających umysł dziwów i pożerających świadomość fenomenów, przez które Wędrowcy Desperacji – jako jedyni tak naprawdę kojarzący ten zakątek, acz szeptem i z bojaźliwością o nim tylko opowiadający - ochrzcili ten istny przedsionek piekła na Ziemi mianem „Limbo”.
  Tereny nieznane VhCyOUB
  T: 2 | P: 38
  05.10.19 19:06
  Karyuudo Zobacz ostatni post
  Komisariat...
 • Tereny nieznane P07mt5R
  T: 2 | P: 60
  14.04.19 18:48
  Lazarus Zobacz ostatni post
  Zrujnowana...
 • Schron


  Dawna elektrownia dostarczająca energię dla wschodniej części wysp Japońskich, która wraz z rozwojem wirusa opustoszała i zamieniła się w ruinę. Dopiero po setkach lat została ponownie zasiedlona przez Desperacją bandę, która odnalazła w niej idealne miejsce, by uciec przed niechybną śmiercią z rąk mniej przyjaznych mieszkańców tych samych ziem. Wraz z upływem czasu przeobraziła się w jedną z wielu kryjówek dla bardziej zorganizowanych grup. Samowystarczalna i dobrze rozbudowana stała się bezpiecznym gniazdem dla swoich mieszkańców, a także przystankiem dla niektórych wędrowców, którzy w zamian za podporządkowanie się do panujących zasad mogą przekroczyć jego bramy i przeczekać noc. W skład schronu wchodzi cały teren starej elektrowni, kilka magazynów i hangarów, główny budynek — masywny, piętrowy prostokąt, kilka pomniejszych, a także cztery gigantyczne chłodnie kominowe, z czego jedna poważnie uszkodzona. Od czasów osiedlenia się tu bandy dobudowano wieżę obserwacyjną, kilkanaście budynków mieszkalnych i niewielki targ. Na wszystkie strony wokół bazy rozciąga się płaski teren. Od pewnego czasu gang zamieszkujący Schron współpracuje z Łowcami, zapewniając im miejsce do życia poza murami za cenę ochrony ziem połączonymi siłami obu grup. Sojuszników nie dotyczy wiele wymogów narzucanych przez prawowitych właścicieli lub są one w znacznym stopniu zgładzone.
  Tereny nieznane 1217-74
  T: 3 | P: 91
  13.11.19 3:52
  Saiyuri Zobacz ostatni post
  Piwnice


Skocz do:  
 • Tematy
  Odpowiedzi
  WYŚWIETLENIA
  Ostatni Post
 
OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA DZIAŁ

ApokalipsaNie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach