• Tereny w pobliżu kryjówki

  ---------------------------------------
  Nie tak łatwo dostać się do wnętrza kryjówki, co nie zmienia faktu, że w pobliżu czasem przewinie się jakiś zbłąkany nieszczęśnik, który nie zdaje sobie sprawy, że zło czai się tuż za rogiem w podziemiach pod jego stopami. Niektórzy wiedzą, że to właśnie w tych okolicach Psy odnalazły swój azyl, niemniej jednak dokładna lokalizacja nadal owiana jest tajemnicą, zatem przeważnie wszelkie sprawy załatwiane są na zewnątrz. Uwaga! Subforum powstało, ponieważ często zdarza się, że odwiedzający kryjówkę członkowie innych grup, od razu twierdzą, że dostali się do środka. W subforum znajdziecie też dokładny opis kryjówki.
  Tematów: 2Tematy    Postów: 88 Posty

 • [s] Pustkowie
  Pią Maj 26, 2017 5:24 pm
  Nove Zobacz ostatni post

 • Podziemia poziom -1

  ---------------------------------------
  Poziom pierwszy, do którego dotrzeć można... poprzez właz. Na dobrą sprawę średnio go widać z powodów oczywistych (ciemno tu jak w dupie), ale każdy członek DOGS doskonale wie, gdzie chwycić, pociągnąć i unieść, aby odsłonić wąską, metalową drabinkę, zwisającą nad czarną przepaścią. Po zejściu (i zeskoczeniu) znajdujemy się na płaskiej, wydeptanej glebie. Wokół czuć wilgoć ziemi, gdzieś w oddali tli się malutka iskierka ognia. To ledwie parę metrów, a wychodzimy... do istnej, podziemnej plątaniny tuneli i malutkich pokoików. Naturalnie, przeważa tu drewno, które podtrzymuje sufit i ściany przed runięciem, ale... kto to tam wie, kiedy jakaś belka spróchnieje do końca i złamie się w pół zagrzebując żywcem?
  Tematów: 2Tematy    Postów: 106 Posty

 • Tunele
  Sob Kwi 22, 2017 2:41 pm
  Gość  Zobacz ostatni post

 • Podziemia poziom -2

  ---------------------------------------
  Można powiedzieć, że kwestia tego pietra ogranicza się jedynie to pokoi mieszkalnych. Naturalnie, pomieszczenia tu wybudowane trudno z czystym sumieniem nazwać pokojami: to zwykłe nory, wydrążone w ziemi, podtrzymane belkami, z brudem na podłodze, zapachem mokrej ziemi i sypiącymi się na oczy ziarenkami piasku. Umeblowanie również zależy jedynie od lokatora (lokatorów?). O dziwo jednak, każda z tych nor posiada drewniane drzwi z numerkiem na szorstkiej, spróchniałej powierzchni. Dodatkowo większość posiada kłódki, które uniemożliwiają wtargnięcie do środka.
  Tematów: 11Tematy    Postów: 268 Posty

 • Nora na samym końcu tunel...
  Pią Lut 16, 2018 12:15 pm
  Arcanine Zobacz ostatni post

 • Podziemia poziom -3

  ---------------------------------------
  Najniższe z pięter (można to tak nazwać?). Tu wrzucane się (w dosłownym i nie tego słowa znaczeniu) wszystkie łupy Psów. Pomieszczenia są obszerniejsze i służą za magazyn. Ponadto członkowie uznali niektóre pokoje za tzw. „salony”. Ot, do wspólnego przesiadywania, gadania, śmiania się. Wiadomo.
  Tematów: 7Tematy    Postów: 580 Posty

 • Duży salon
  Yesterday at 11:45 pm
  Insomnia Zobacz ostatni post

 • No message.