Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
 • Tereny blisko kryjówki


  Nie tak łatwo dostać się do wnętrza kryjówki, co nie zmienia faktu, że w pobliżu czasem przewinie się jakiś zbłąkany nieszczęśnik, który nie zdaje sobie sprawy, że zło czai się tuż w podziemiach pod jego stopami. Niektórzy wiedzą, że to właśnie w tych okolicach Psy odnalazły swój azyl, niemniej jednak dokładna lokalizacja nadal owiana jest tajemnicą, zatem przeważnie wszelkie sprawy załatwiane są na zewnątrz.
  Kryjówka 40 rozbójników MwvII2c
  T: 3 | P: 134
  Yesterday at 10:27
  Arthur Zobacz ostatni post
  [s] Pustko...
 • Podziemia: -1


  Poziom pierwszy, do którego dotrzeć można... poprzez właz. Na dobrą sprawę średnio go widać z powodów oczywistych (ciemno tu jak w dupie), ale każdy członek DOGS doskonale wie, gdzie chwycić, pociągnąć i unieść, aby odsłonić wąską, metalową drabinkę, zwisającą nad czarną przepaścią. Po zejściu (i zeskoczeniu) znajdujemy się na płaskiej, wydeptanej glebie. Wokół czuć wilgoć ziemi, gdzieś w oddali tli się malutka iskierka ognia. To ledwie parę metrów, a wychodzimy... do istnej, podziemnej plątaniny tuneli i malutkich pokoików. Naturalnie, przeważa tu drewno, które podtrzymuje sufit i ściany przed runięciem, ale... kto to tam wie, kiedy jakaś belka spróchnieje do końca i złamie się w pół zagrzebując żywcem?
  Kryjówka 40 rozbójników AchmLFM
  T: 2 | P: 108
  11.04.19 22:16
  VIRUS Zobacz ostatni post
  Tunele
 • Podziemia: -2


  Można powiedzieć, że kwestia tego pietra ogranicza się jedynie to pokoi mieszkalnych. Naturalnie, pomieszczenia tu wybudowane trudno z czystym sumieniem nazwać pokojami: to zwykłe nory, wydrążone w ziemi, podtrzymane belkami, z brudem na podłodze, zapachem mokrej ziemi i sypiącymi się na oczy ziarenkami piasku. Umeblowanie również zależy jedynie od lokatora (lokatorów?). O dziwo jednak, każda z tych nor posiada drewniane drzwi z numerkiem na szorstkiej, spróchniałej powierzchni. Dodatkowo większość posiada kłódki, które uniemożliwiają wtargnięcie do środka.
  Kryjówka 40 rozbójników HnnUGnq
  T: 10 | P: 323
  Today at 19:59
  Liam ♥ Zobacz ostatni post
  Nienazwane...
 • Podziemia: -3


  Najniższe z pięter (można to tak nazwać?). Tu wrzucane się (w dosłownym i nie tego słowa znaczeniu) wszystkie łupy Psów. Pomieszczenia są obszerniejsze i służą za magazyn. Ponadto członkowie uznali niektóre pokoje za tzw. „salony”. Ot, do wspólnego przesiadywania, gadania, śmiania się. Wiadomo.
  Kryjówka 40 rozbójników 1kApAV8
  T: 7 | P: 728
  Today at 3:13
  Jekyll Zobacz ostatni post
  Pokój medy...


Skocz do:  
 • Tematy
  Odpowiedzi
  WYŚWIETLENIA
  Ostatni Post
 •  Global announcement:
  Nathair
  1 Odpowiedzi
  298 Wyświetleń
  Ylva Ostatni PostZobacz ostatni post
  Yesterday at 23:47
 
OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA DZIAŁ

Skoczek, ApokalipsaNie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach