• Kartoteka

  ---------------------------------------
  Karty pacjentów, spisy pracowników, zapasy ziół oraz ilości sprzętu medycznego, jaki został na magazynach.
  Tematów: 2Tematy    Postów: 3 Posty

 • Stan magazynu szpitalnego...
  Nie Maj 14, 2017 3:24 am
  Ishi Zobacz ostatni post

 • Parter

  ---------------------------------------
  To tutaj są przyjmowane poszkodowane osoby, gdzie zazwyczaj jest im udzielana pomoc. Zawsze ktoś się kręci po korytarzu: czy to lekarz, czy pielęgniarka. Nie ma recepcji, o wiele łatwiej jest zwyczajnie znaleźć dobrą duszę, a ona odpowiednio pokieruje dalej. Wchodząc w głąb korytarza można znaleźć sale chorych, łazienkę, pokój lekarzy i pielęgniarek oraz blok operacyjny.
  Tematów: 6Tematy    Postów: 100 Posty

 • Główny hol
  Czw Lip 20, 2017 11:04 am
  Yuu Zobacz ostatni post

 • I Piętro

  ---------------------------------------
  Panuje tu zdecydowanie mniejszy ruch niż na dole, a wynika to z faktu, że leżą tutaj pacjenci, którzy są w stanie chodzić o własnych siłach i nie wymagają nieustannej opieki. To właśnie na tym piętrze jest biuro dyrektora i księgowego. Stąd pochodzą posiłki dla całego budynku i choć skromne, to zazwyczaj starcza dla wszystkich. Prócz tego, znajdziemy jeszcze drugi blok operacyjny, salę rehabilitacyjną, gabinet zabiegowy oraz świetlicę, gdzie jada się wspólne posiłki.
  Tematów: 4Tematy    Postów: 4 Posty

 • Sala Chorych
  Pon Maj 01, 2017 3:10 am
  Agape Zobacz ostatni post

 • II Piętro

  ---------------------------------------
  Wszelakie pomieszczenia zostały przerobione na kilkuosobowe pokoje, gdzie mieszkają nie tylko pracownicy, ale również osoby, które nie mają się gdzie podziać na Desperacji albo zwyczajnie szukają azylu. Nocleg jest często opłacany drobnymi pracami na rzecz szpitala albo co comiesięczną darowizną jednostki krwi. Prócz pokoi jest tutaj również duża sala przeznaczona na towarzyskie spotkania i pogadanki. Na końcu korytarza znajduje się pokój dyrektorów, którzy jeśli nie są na dyżurach to odsypiają, ale zawsze można do nich zapukać. Jeżeli się obudzą nie będą mieli za złe najścia.
  Tematów: 1Tematy    Postów: 1 Posty

 • Pokój Agape i Desmonda
  Pon Maj 01, 2017 3:21 am
  Agape Zobacz ostatni post

 • Piwnice

  ---------------------------------------
  Miejsce przeznaczone wyłącznie dla personelu. Są tutaj laboratoria, bank krwi, magazyn rzeczy wszelakich i swojego rodzaju prosektorium, gdzie zwłoki służą uczącym się lekarzom i pielęgniarkom, by potem zostać skremowane. Klucze mają tylko dyrektorzy, a myszkowanie może być srogo ukarane. Przechowywane są tu cenne towary.
  Tematów: 1Tematy    Postów: 2 Posty

 • Kotłownia
  Pon Sie 07, 2017 2:19 pm
  Agape Zobacz ostatni post